м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Пн-Нд: 09:00-19:00, без вихідних
Працюємо під час відключень електрики!
0(800)60-33-68
Безкоштовно зі стаціонарних та мобільних номерів операторів України

3 сторінка

Найкраще протезування зубів в Києві


Стоматологічні послуги високої європейської якості — мета, якої намагається досягти кожен сучасний пацієнт профільних клінік. В даний час багато хто стикається з різними проблемами, пов'язаними зі здоров'ям зубів і їх зовнішнім станом, в зв'язку з чим змушені вдаватися до послуг медиків в сфері стоматології. На правах однієї з найбільш затребуваних послуг в галузі стоматології, протезування є найбільш динамічно розвивається галуззю в сфері стоматологічної діяльності, тому сьогодні відшукати краще протезування зубів в місті Київ не складе колосальної праці.
Європейський стоматологічний центр готовий продемонструвати сервіс найвищого рівня якості, який підкріплюється високим рівнем кваліфікації персоналу та використанням тільки інноваційного стоматологічного обладнання. Протезування зубів, здійснене фахівцями даного медзакладу, стане чудовою нагодою для кожного бажаючого замінити зіпсовані або хворі зуби і знайти сліпучу посмішку. Європейський стоматологічний центр спеціалізується на наданні різних послуг в області практичної стоматології, серед яких повний спектр обслуговування по лікуванню зубів, усунення їх недоліків, відновлення втрачених зубів та лікування захворювань ротової порожнини. Протезування, як одна з ключових сфер діяльності клініки «ЕСЦ», буде здійснено з урахуванням усіх сучасних тенденцій та побажань пацієнта для досягнення найвищого результату.

Краща клініка по протезуванню зубів в Києві


Європейський стоматологічний центр — прогресивне медичний заклад, який одним з перших в Україні практикує новітні технології та проривні методики лікування і протезування зубів, готовий надати одні з найбільш високоякісних послуг в Києві. Клініка є на сьогоднішній день одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг в Україні, зокрема, завдяки новаторському підходу і стабільної підтримки з боку іноземних партнерських клінік з Німеччини та інших країн Європи і світу. Відповідальний і тонкий підхід до вирішення навіть найскладніших медичних проблем, на якому базується робота нашої клініки, а також обізнаність у всіх сучасних і прогресивних тенденціях в області зубного лікування та імплантації, дозволяють надавати пацієнтам чіткі гарантії ефективності та тривалості досягнутих результатів.
У клініці ЕСЦ пацієнти можуть отримати широкий спектр послуг, які охоплюють практично весь діапазон стоматологічного сервісу в сучасній медицині. Наші фахівці готові з усім професіоналізмом підійти до лікування кожного пацієнта, а також визначити найбільш оптимальні шляхи вирішення проблем, пов'язаних зі здоров'ям, зовнішнім виглядом і анатомічними особливостями зубів. Європейський стоматологічний центр готовий надати послуги наступних напрямків:
· Терапевтичне лікування зубів і ротової порожнини;
· Хірургічна стоматологія;
· Ортопедичне лікування зубів;
· Імплантологія та протезування зубів.
Що стосується переліку послуг та їх вартості ви можете уточнити на сайті Європейського стоматологічного центру. В даний час наша клініка є одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг в Україні. Наші фахівці володіють цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі в галузі імплантології та протезування. Передові технічні та кваліфіковані кадри забезпечують роботу установи на найвищому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг України та Східної Європи.

Протезування зубів в Києві
На жаль, як і будь-яка частина нашого організму, зуби мають властивість піддаватися впливу негативної середовища, страждати від неправильного догляду та згодом втрачати колишньої зовнішній вигляд і силу. Сучасна стоматологія, звичайно ж, дозволяє здійснення десятків різних процедур для того, щоб зберегти їх попереднього стану, однак нерідко трапляється так, що зуб ламається або псуватися настільки що його необхідно видалити. Безумовно, видаливши зуб, людина не приречений ходити з неповним зубним рядом, адже можливості нинішньої сфери протезування та імплантації дозволять в максимально незабаром відновити його, при цьому провівши процедуру по абсолютно доступною вартості.

На жаль, як і будь-яка частина нашого організму, зуби мають властивість піддаватися впливу негативної середовища, страждати від неправильного догляду та згодом втрачати колишньої зовнішній вигляд і силу. Сучасна стоматологія, звичайно ж, дозволяє здійснення десятків різних процедур для того, щоб зберегти їх попереднього стану, однак нерідко трапляється так, що зуб ламається або псуватися настільки що його необхідно видалити. Безумовно, видаливши зуб, людина не приречений ходити з неповним зубним рядом, адже можливості нинішньої сфери протезування та імплантації дозволять в максимально незабаром відновити його, при цьому провівши процедуру по абсолютно доступною вартості.

Протезування зубів в Києві: до кого краще звернутися?


Втрата зубів, незважаючи на природу її походження, це завжди істотний дискомфорт і неприємні відчуття. Вдаючись до допомоги сучасних фахівців в області протезування зубів, Ви зможете грамотно і максимально ефективно вирішити всі проблеми, пов'язані з їх неналежним станом, при цьому відшукавши найбільш оптимальні рішення для лікування. Сьогодні ризик надовго залишитися з неповною кількістю зубів — мінімальний, адже сучасна технологія протезування зубів за допомогою імплантантів та коронок здатна вирішити цю проблему швидко і з комфортом.
Протезування зубів в місті Київ — процес, завдяки якому будь-який бажаючий може знайти бездоганну посмішку і відновити прямі функції зубощелепного комплексу в максимально короткий термін. В рамках процедури здійснюється радий процесів, серед яких: видалення зуба, розсічення або розріз м'яких тканин в ротовій порожнині, здійснення прорізування лунки в кістковій тканині, вживлення імпланта і монтування конструкції протеза. Протезування зубів в Києві здійснюється для вирішення різних проблем, незалежно від їх складності. Протези встановлюються в наступних варіаціях:
· Знімні протези;
· Незнімні протезні конструкції.
Незнімне протезування застосовується переважно для відновлення одного зуба і має на увазі установку внутрикостного імпланта і коронки на його підставі. Такий спосіб допомагає відродити зуб, разом з усіма його функціями і правильно розподіленим навантаженням на щелепи. У свою чергу, знімні протези застосовуються переважно у випадках заміни декількох зубів або всього зубного ряду одночасно.
Послуги по протезуванню в Києві на найвищому рівні кожен бажаючий може отримати, звернувшись до Європейського стоматологічний центр, де процедура здійснюється з використанням новітнього обладнання та висококласних матеріалів. Звернувшись до фахівців нашої клініки, пацієнт отримає безкоштовну консультацію та всі необхідні рекомендації для максимально ефективного лікування. Ми проводимо процедуру протезування зубів для пацієнтів навіть в найскладніших анатомо-топографічних умовах, що виграшно виділяє нашу клініку серед багатьох конкурентів.

Щадне протезування зубів
Протезування зубів — досить популярна, а головне, дуже затребувана стоматологічна процедура, яка здійснюється для того, щоб відновити втрачений зуб, замінивши його високоміцним штучним аналогом. Послуга протезування в Україні виявляється спеціалізованими клініками вже протягом декількох десятків років, проте сьогодні сервіс даного напрямку істотно відрізняється від того, що зустрічався ще десять років тому.
Багато з вас пам'ятають, що раніше процес установки протезів замість втрачених або зруйнованих зубів міг займати досить великий проміжок часу, від декількох тижнів до декількох місяців в залежності від складності ситуації. Більш того, процедура була досить болючою і скрутній, а між кожним її етапом пацієнту потрібна тривала реабілітація, також доставляє масу дискомфорту. Саме тому багато українців нехтували своєчасним протезуванням і вдавалися до послуги тільки в разі крайньої необхідності, до того ж, процедура була досить дорогою і недоступною для кожного бажаючого.

Сьогодні ж протезування зубів вийшло на якісно новий рівень і лише віддалено нагадує колишньої сервіс стоматологічних клінік. В даний час існує безліч сучасних методик для установки протезів, які практично не викликають гострого дискомфорту, а також не вимагають складного відновлення після операції і надають можливість заміни зубів в досить стислі терміни. В даний час найбільш популярним вважається щадне протезування зубів, здійснюване без серйозного хірургічного втручання, а також дозволяє закінчити весь процес максимально швидко, і іноді з моменту видалення зуба до моменту установки коронки проходить всього пара днів.

Як проходить щадне протезування зубів?


Щадні методики установки зубних протезів — досить популярна і затребувана практика на сьогоднішній день. Сучасні українські пацієнти досить часто вдаються саме до сучасними методиками відновлення зубів, які не приносять суттєвого дискомфорту. Найбільш «лояльними» процедурами установки імплантів і протезів є лазерна технологія і метод базальної імплантації. Обидва ці процесу допомагають уникнути серйозного хірургічного втручання, тривалого перебування в стоматологічному кріслі, а також виключають ризик отримати гострий больовий синдром, зменшують ймовірність виникнення кровотеч, а також інфікування тканин в результаті їх розрізів.
Розсічення тканин проходить в щадному варіанті за допомогою лазерного променя, який використовується замість скальпеля і м'яко розрізає тканини ротової порожнини для подальшої установки імпланта. У свою чергу полегшеним варіантом імплантації вважається базальна технологія, яка дозволяє імплантувати імплант і встановлювати протези без нарощування штучної кістки, а також надає можливість монтування імпланта відразу ж після видалення зуба в рамках однієї і тієї ж процедури.
Європейський стоматологічний центр — безсумнівний лідер в області практичної стоматології і протезування зубів на території України. На сьогоднішній день клініка ЕСЦ є незмінним і єдиним партнером Асоціації оральних імплантологів Німеччини серед українських стоматологів, де працюють ключові вітчизняні фахівці. Завдяки високій кваліфікації імплантологів і протезистів, а також сучасним технологічним і технічним ресурсам, наш стоматологічний центр здатний втілювати величезний спектр послуг, незважаючи на їх складність.
Вартість протезування зубів в Україні
Процес установки зубних протезів — досить трудомісткий і відповідальний, тому що з його допомогою здійснюється виправлення істотних недоліків у своїй зовнішності, а також усунення різних хвороб і патологій зубів. Завдяки можливостям сучасного протезування, в наш час кожен бажаючий може виправити максимально швидко все турбують його недоліки в зовнішності, пов'язані з кривизною зубів, втратою кольору і сили. Якщо Ви мрієте знайти гарну і здорову усмішку, а стан ваших зубів важко назвати задовільному — звернення за допомогою до стоматологів-протезистам стане найбільш оптимальним виходом із ситуації. Сучасна сфера протезування дозволяє встановити нові зуби, які будуть виглядати більш естетично, а їх штучне походження ніхто не помітить неозброєним оком.

Що таке зубне протезування?


Протезування зубів — це процедура встановлення штучної імітації здорового зуба або декількох зубів за допомогою спеціальних конструкцій, що відтворюють весь функціонал природного зуба, а також відтворюючи його зовнішній вигляд. Протезування зубів в даний час здійснюється з використанням новітнього стоматологічного обладнання, а також якісних протезів і комплектуючих, які уможливлюють установку як одного окремого зуба на місці втраченого, так і заміну відразу декількох зубів або цілого зубного ряду. За допомогою сучасних методик протезування, які виконуються кваліфікованими фахівцями із застосуванням професійних знань, запозичених у ключових світових фахівців і організацій, що функціонують в області стоматології, кожен пацієнт отримує шанс подолати проблеми відсутності зубів і відновити коректність роботи лицьових суглобів і щелеп.
Протезування зубів, яке здійснюється сучасними лікарями з використанням якісного обладнання, може дозволити навіть вельми складні медичні завдання. Клініка Європейський стоматологічний центр надає сервіс як часткового, так і повного протезування зубів, в залежності від цілей, які переслідує пацієнт і ступеня тяжкості конкретної ситуації. Європейський стоматологічний центр є одним з лідерів в області протезування зубів на території України, який застосовує в своєму обслуговуванні всі передові технології лікування та впроваджує на практиці революційні рішення для створення і установки протезів. Звертаючись до нас, Ви завжди отримуєте висококваліфіковане обслуговування і гарантію високої якості.
Вартість протезування зубів в Україні залежить від складності конкретного випадку, проте кваліфікована консультація в Європейському стоматологічному центрі надається кожному бажаючому безкоштовно. Попередній огляд у ключових фахівців в Києві допоможе потенційному пацієнтові знайти більш чітку картину процесу відновлення зубів.
В даний час клініка ЕСЦ визнана одним з безперечних лідерів на українському ринку стоматологічних послуг, в тому числі за направленням протезування та імплантації зубів. Наша клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі і складними анатомічними умовами для протезування та установки імплантів. Передові технічні та кваліфіковані кадри забезпечують високоякісну роботу, виводячи її на максимально високий рівень в Києві, помітно випереджаючи інші стоматології.
Скільки коштує протезування зубів в Україні

Зуби — один з найважливіших компонентів людського тіла, який вимагає ретельної турботи і догляду з боку свого володаря. Здоров'я і упереджено стан зубів — обов'язкова вимога, що постала перед кожним сучасною людиною, оскільки від зовнішнього вигляду зубів багато в чому залежить думка оточення про людину, особливо, при першій зустрічі. Зрозуміло, що зовнішній вигляд зубів впливає на естетичний вигляд людини, однак, крім естетичної функції, зуби також впливають на загальний стан здоров'я всього організму. Безумовно, явні проблеми з зубами вважаються вагомою ознакою того, що людина не здоровий або ж не звертає належної уваги своєму зовнішньому станом.
Від того, наскільки коректно функціонують зуби, залежить багато в роботі нашого організму. В першу чергу, це стосується роботи шлунково-кишкового тракту, оскільки в зв'язку з неправильною навантаженням, розподіляються при жуванні, страждає травна система. Цілком очевидно, що навіть несуттєві збої в її роботі можуть негативно вплинути на загальний стан усього організму і принести людині дискомфорт, погіршуючи його самопочуття. Крім цього, неправильна навантаження на зубо-щелепної механізм призводить до деформації лицьових суглобів і кісток, що, крім зовнішніх порушень може призвести до збою у функціонуванні всього лицьового черепа.

Скільки коштує протезування (Україна)


Заміна зубів штучними аналогами називається протезуванням. Це багатоетапний і досить трудомісткий процес, який допомагає відновити зубний ряд шляхом заміни втраченого або частково зруйнованого зуба (декількох зубів) штучною конструкцією, яка в повній мірі заповнить все функціональне призначення природних зубів. В рамках протезування на місці відсутності зуба встановлюється складна конструкція, виконана з міцних гіпоалергенних матеріалів, що допомагає відновити коректну жувальну функцію і грамотно розподілити навантаження на лицьові суглоби і щелепні кістки. За допомогою правильно поставленого протеза вдається запобігти викривлення прикусу і інші негативні наслідки порушення структури зубного ряду.
Протезування зубів сьогодні є однією з найбільш популярних процедур в сфері стоматологічних послуг. Скористатися їй може кожен бажаючий, звернувшись в нашу клініку Європейський стоматологічний центр, де він отримає не тільки кваліфіковану консультацію, а й обслуговування високого європейського рівня. Одним з найважливіших питань щодо процедури протезування є ціна. Про те, скільки коштує процедура протезування зубів в Україні, можна дізнатися, перейшовши у відповідний розділ сайту клініки ЕСЦ.
За допомогою протезування, яке виконується кваліфікованими фахівцями із застосуванням виключно висококласних матеріалів і обладнання елітного класу, пацієнт отримує можливість не тільки придбати естетично приємний і охайний вигляд і білосніжну усмішку, але і в повному масштабі відновити весь функціонал зубочелюстного механізму. Будучи єдиним в Україні офіційним представником Асоціації оральних імплантологів Німеччини, ЕСЦ отримує можливість постійно здобувати новий досвід в сфері імплантології та протезування, а також бути в курсі всіх новинок і трендів в області сучасної стоматології, що дозволяє надавати сервіс найвищого рівня в Києві.