Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 10:00 - 17:00
Працюємо без вихідних

Зубні імплантати ROOTT

Зубні імплантати ROOTT

ПРОГРЕССИВНАЯ - БАЗАЛЬНАЯ ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБОВ ІЛІ КЛАССИЧЕСКАЯ

Несмотря на то факт, що методика відтворення зубів при допомозі імплантації приобретает все більшу популярність, багато пацієнтів з осторожностью смотрять на цей варіант рішення своїх проблем. Цей факт не випробовує відхилення, точніше, все виконуючи рішення, благодаря стихійній стереотипі про цей, що імплантація- це больно, довго і дорого. Ми намагаємось розглянути прогресивні методики імплантації та розробити сложивий стереотип.

З усіх можливих методів імплантації можна вивести два найбільш популярних: класична імплантація та прогресивна базова імплантація.

Класична імплантація зубів

Незрозуміла поява нових технологій, класична імплантація не теряє свою популярність і слідує розглянути всі аспекти даної процедури.

1. Підготовительный період.

Цей етап пропонується в плануванні майбутніх операцій з допомогою додаткових досліджень, а так же, вибору імплантатів для встановлення. Цей етап може тривати від 7 днів до 1-го місяця.

2. Наращивание костної тканини.

Одним з основних вимог класичної імплантації є достатньо об'ємна тканина костної тканини. Якщо у пацієнта присутній атрофія костної тканини, то для встановлення класичного імплантату необхідне проведення додаткової операції по створенню кості. Період заживлення після такого оперативного спільноти становить від 3-х до 6-ти місяців.

3. Установка імплантатів.

Хірург відкладає десневой лоскут і формує ложе для імплантату. Далее, погружає імплантат в кость і зашиває десну. Для повного приживлення імплантата в таких умовах вимагає близько півгоди.

4. Протезування.

Після встановлення абатмента, знімається відтиск по котрому в технічній лабораторії будуть виготовані коронкові частини конструкцій.

Недостатки класичної методики очевидні. Відколи встановлення імплантату до кінця результатів - проходить дуже багато часу. Крім того, слід зазначити, що додаткова операція по створенню костної тканини не лише длітельна, але і всебічна болезненна.

Базальні зубні імплантати

При розробці методики імплантації з немедленною напругою були вчені всі помилки та недоробки класичної методики. Завдяки ерему, строкі ліки, ризик відхилення імплантатів, а, само головне, травматичність самої операції, були свіжі до мінімуму.

Очень важливою особливістю данної методики є те, що є можливим при мінімальному рівні костної тканини. Часто пацієнти після вживання зубів, затягують з рішенням даної проблеми і в результаті виявляють кость у цій галузі атрофірується. Так само, з аналогічною проблемою сталкиваются люди пожилого возраста. Базальна імплантація є простим і ефективним вибухом у даних ситуаціях.

Детальніше про переваги майна даної методики.

1. Практично в 90% випадків немає необхідності в додатковій операції по створенню костної тканини. Завдяки спеціальному елементу креплень, імплантат устанавливается в мінімальний об'єм кості і вже через кілька днів покривається тимчасовою коронкою.

2. Імплантат можна встановити сразу після удалення природного зуба.

3. Уже через кілька днів ви отримуєте мистецькі коронки, які повною мірою придатні до використання.

4. Імплантати состоят з якісного титанового сплаву. Це забезпечує довгий термін служби даної конструкції.

5. К операціям таких варіантів є лише спеціалізовані високі рівні, які підкреслюють свою якість в Швейцарії на базі компаній TRATE AG.

Нікаких довгих місяців та хворобливих процедур! Всего 3-4 дні - і пацієнти возражаються до свого привичного образу. Нові технології справді творіть чудеса.

Система ROOTT

Імплантація ROOTT (root - англійською означає «корінь») - це установка титанових імплантатів на місці відсутніх зубів з наступною фіксацією на них незнімних зубних протезів.

Система имплантационная стоматологічна ROOTT є першою системою, розробленою на основі півстолітнього колективного досвіду відновлення жувальної і естетичної функції. Вона включає три принципово різних типу імплантатів, призначених для вирішення конкретних клінічних ситуацій:

 

 

 

 

 

 

Посилання на виробника: https://trate.com/

think_on