ЗУБНI KOРОНКИ


Ціна коронки в стоматології Києва


Зубна коронка — це найбільш поширений варіант незнімного штучного замінника природного зуба, який в точності відтворює його видиму частину, тобто, по суті — це конструкція аналог зуба, який встановлюється для відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будівля штучної коронки нагадує такий собі «ковпачок», який може або вдягатися на пошкоджений зуб (в тому випадку, коли пошкоджена його велика частина, а саме більше 60%, і не представляється можливим часткове реставрування), або встановлюється поверх імплантів, тим самим ліквідовуючи прогалини в зубному ряду.
Коронки на зуби прийнято встановлювати в тих випадках, коли істотна його частина піддалася масових пошкоджень і зруйнована настільки, що за допомогою методів часткової реставрації цілісності зуба виправити становище практично неможливо. Також послуга надається, коли зуб видаляється повністю. У першому випадку коронка буде встановлена ​​на решту зуба, яку попередньо обробив фахівець. Якщо коронка буде встановлена ​​в місце, де зовсім не залишилося фрагментів колишнього зуба і кореневої частини, тоді деталь встановлюється за допомогою впровадження імпланта в щелепних кісток. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну схожість з природним виглядом щелепи і при цьому підходить як для тих, кому необхідно відновити всього один зуб, так і для тих, хто відчуває необхідність в заміні декількох або цілого ряду зубів. Сучасна стоматологія в місті Київ має на увазі привабливі ціни на установку коронок, в зв'язку з чим більшість зможе дозволити собі цю процедуру. При цьому ціна на зубні коронки на імплантатах залежить ще і від класу матеріалів, з яких вони виготовлені. Найбільш популярні — діоксид цирконію, є якісним і доступним для більшості пацієнтів матеріалом. Найбільш дорогим є ПІК-полімер — матеріал, розроблений спеціально для протезування на імплантатах, в той же час однією з найдешевших для виготовлення постійних коронок вважається металокераміка.
В першу чергу вартість процедури заміни зуба за допомогою коронки залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Європейський стоматологічний центр використовує такі види коронок:
· Коронки з металокераміки — ідеальний варіант по співвідношенню ціни і якості;
· Коронки з діоксиду цирконію — найбільш естетично привабливі і висококласні коронки;
· Коронки з ПІК-полімеру — найбільш сучасна технологія, що дозволяє за рахунок унікальних властивостей матеріалу зробити максимально біосумісних, легку коронку, що не перевантажує опорний зуб або ж імплант, на який вона встановлена;
· Коронки з полімеру — використовуються тільки для тимчасової заміни зуба.

Процес установки коронок в Європейському стоматологічному центрі


Встановити коронки — трудомістке завдання, що виконується кваліфікованими фахівцями. Її оперативність і вартість залежать від багатьох чинників, зокрема від терміну виготовлення самої коронки і використовуваного матеріалу. Термін виготовлення коронки, як правило, займає від кількох днів до двох тижнів, в залежності від складності роботи.
Наша клініка використовує тільки висококласні коронки, виготовлені з якісних, міцних і високобіосовместімих матеріалів, забезпечуючи найбільш високий результат процедури. Наша клініка працює тільки з коронками з металокераміки, діоксиду цирконію і ПІК-полімеру. Також ми використовуємо коронки з полімеру, але виключно в якості тимчасових. Ми є безперечним лідером в області імплантації та протезування зубів в Києві, проводячи процедуру навіть в найскладніших анатомо-топографічних клінічних випадках.

Металокерамічна коронка


Установка зубних коронок — найбільш популярний спосіб заміни природних зубів, якщо їх зовнішній вигляд або функціональна здатність прийшли з яких-небудь причин в непридатність. Зубна коронка — це найбільш поширена версія незнімного штучного замінника природного зуба, яка в точності відтворює його видиму частину, тобто, по суті — це конструкція аналог зуба, який встановлюється для відновлення естетичного вигляду зубного ряду у пацієнта і налагодження коректної жувальної функції щелеп. Зовні будівля штучної коронки нагадує такий собі «ковпачок», який може або вдягатися на пошкоджений зуб (в тому випадку, коли пошкоджена його велика частина, а саме більше 60%), або встановлюється поверх імплантів, тим самим ліквідовуючи прогалини в зубному ряду.

Які коронки краще вибрати?


У сучасній стоматології, а саме в сфері імплантології застосовується досить широкий вибір зубних протезів та коронок. Кожен пацієнт зможе безсумнівно вибрати для себе найбільш оптимальний варіант, який підійде і по ціновій політиці, і по показникам якості, і за зовнішніми ознаками. Безумовно, існують дорогі коронки, які практично в точності відтворюють зовнішній вигляд і структуру природного зуба, а також є й дешевші конструкції, що виглядають менш привабливо, але при цьому вони не завдадуть шкоди бюджету пацієнта.
Варто зазначити, що серед коронок є і незаперечні лідери, які користуються найбільшою популярністю серед пацієнтів стоматологічних клінік, зокрема, тому що ідеально поєднують два ключові показники: ціну і якість. На сьогоднішній день такими є металокерамічні коронки, які виглядають цілком красиво, і коштують недорого, і при цьому вони прослужать довгі роки, не деформуючись і не «боячись» найменших зовнішніх подразників.
Металокерамічна коронка — це міцна конструкція, яка зовні максимально нагадує природний зуб, створена за допомогою поєднання двох матеріалів — металу і кераміки відповідно. Зубна коронка з такого матеріалу, як металокераміка, є найбільш підходящим варіантом для тих, хто бажає досягти максимального естетичного ефекту за недорогою ціною. Саме цей варіант стане надійним замінником втраченого зуба по абсолютно доступною вартості.
Як один з найбільш часто вживаних варіантів зубних коронок, металокерамічна коронка має низку незаперечних переваг. І першим є, очевидно, естетичний ефект. Варто зазначити, що такі коронки не роблять ідеально-гладкого візуального ефекту, а навпаки — дозволяють відтворити максимально природний вигляд. Колір верхнього шару зубного протеза, який виконаний з висококласної кераміки, підбирається фахівцем в індивідуальному порядку в точності до природного кольору зубів пацієнта.
Також безумовною перевагою коронок з металокераміки є їх міцність і довговічність. Внутрішня частина протеза виготовлена ​​з міцного металу, що забезпечує стійкість коронки на тривалий час. Ну і варто окремо відзначити, що металокерамічні коронки також в точності відтворюють весь функціонал природного зуба, допомагаючи правильно розподіляти навантаження на щелепи. Вартість коронки в Києві становить приблизно 50-60 євро, в залежності від виробника і бренду.
Ми використовуємо металокерамічні коронки в тих випадках, коли вони є стовідсотково правильним рішенням, застосовуючи при цьому новітнє обладнання, а також деталі від провідного німецького виробника, компанії VITA. Фахівцям, що працюють в нашій клініці, вдається досягти практично невідмітного результату від природних зубів, тому ми завжди гарантуємо високий результат своїм клієнтам.

Скільки коштує поставити металокерамічні зуби


Більшість людей відверто мріють про рівних, білих і здорових зубах, які є ознакою ретельного догляду за собою і дозволяють завжди виглядати красиво і охайно. Але, на жаль, похвалитися такою розкішшю, подарованої природою, можуть не всі, так як природні рівні, білі зуби — рідкість у наш час. Велика частина людей мають скарги щодо стану своїх зубів: у кого-то вони швидко жовтіють і виглядають не цілком естетично, комусь не вистачає здорового сяйва в усмішці, крім цього часто зустрічаються ситуації, коли природні зуби — викривлені, з відколами або зіпсованої емаллю в зв'язку із захворюваннями або механічними травмами.
Для тих, хто зіткнувся з такою проблемою, як неналежний зовнішній вигляд натуральних зубів, а також раптова втрата зуба, найбільш оптимальним виходом буде імплантація зубів і установка рівних, якісних коронок. Штучні зубні коронки є основною деталлю зубного протеза, і виконують вони як естетичне призначення, так і підтримує природні функції зубів. У разі втрати зуба або його істотного пошкодження установка коронки — найбільш оптимальний варіант, який допоможе не тільки повернути зубу колишній вигляд, а й позбутися від дискомфорту в зв'язку з неналежним видом своєї зовнішності. Поставити зубні коронки з найбільш підходящого матеріалу — ідеальний вихід для всіх бажаючих мати гарну посмішку з рівними, білими зубами.

Де поставити металокерамічні зуби в Києві?


   
Заміна природних зубів красивими штучними аналогами — процедура, під час якої здійснюється установка замінника зуба за допомогою його штучного протеза. Коронка є різновидом незнімних протезів, які найбільш часто застосовуються для того, щоб відновити цілісність зубного ряду. Коронки або вставні зуби встановлюються на імплант, який виконує функції зубного кореня і повністю замінюють природний зуб і відтворюють його функції.
Існують різні типи коронок, виконаних з різних матеріалів, які більш-менш відповідають природному зубу. Вони виготовляються з металу, включаючи дорогоцінні, Металокомпозити, кераміки, металокераміки і інших матеріалів. Найбільш популярними в Україні є металокерамічні протези, зокрема, в зв'язку з майже ідеальним співвідношенням ціни і якості. Металокерамічні зуби є міцною конструкцією, яка максимально нагадує своєю структурою природні. Вони виконані з двох матеріалів: металу і кераміки, які, поєднуючи всі свої кращі якості, створюють найбільш оптимальний варіант заміни зубів. Металева основа коронки забезпечує високий рівень міцності, а також надійну фіксацію зуба до імпланти. Кераміка виступає аналогом зубної емалі, тобто вона покриває металеву основу і відтворює зовнішні і структурні характеристики будь-якого зуба. Металокерамічні зуби виготовляються індивідуально під кожного пацієнта, з урахуванням анатомічних особливостей його зубочелюстного апарату, а також натурального кольору його зубів, таким чином забезпечуючи практично ідеальний візуальний ефект.
Багато хто задається питанням: скільки коштує поставити металокерамічні зуби, однак варто відзначити, що ціна самих коронок підсумовується з вартістю послуг з виготовлення протезів та послугами протезує. Безумовно, в порівнянні з деякими іншими видами коронок, наприклад, цирконієвими, зуби з металокераміки коштуватимуть дешевше, а при цьому їх якість буде кілька поступатися вищезазначеним варіантами.
Європейський стоматологічний центр надає послугу установки металокерамічних коронок в тих випадках, коли вони є стовідсотково правильним рішенням. Ми застосовуємо при цьому новітнє обладнання, а також деталі від провідного німецького виробника, компанії VITA. Фахівцям, що працюють в нашій клініці, вдається досягти практично невідмітного результату від природних зубів.

Поставити цельнокерамические коронки з діоксиду цирконію на передні зуби


Установка зубної коронки — один з найбільш ефективних способів, призначених для відновлення зубів у разі їх руйнування або втрати. В даний час сучасна стоматологія надає можливість встановити штучні зуби найвищої якості, які не будуть жодним чином візуально відрізнятися від природних. Варто зазначити, що досягти відмінного візуального результату можна, звернувшись за кваліфікованою допомогою до професійних лікарів-імплантологам, а також вибравши найбільш оптимальний варіант конструкції коронки.
У теперішній час існує декілька різновидів коронок, які можуть повноцінно замінити природні зуби і при цьому виконувати всі їх природні функції. Однак, більшість пацієнтів вважають за краще вибирати нехай і більш тендітні варіанти, але максимально подібні зовнішнім виглядом природних зубів. Найбільш точно відтворює вид природного зуба є коронка з діоксиду цирконію.
Суцільнокерамічні коронки з діоксиду цирконію виконують ряд функцій, серед яких, очевидно, зміцнення зуба, відновлення його функції при жуванні їжі, повне відтворення зовнішнього вигляду зуба і багато інших. Встановивши якісну коронку з даного матеріалу, пацієнт може змінити або вдосконалити форму зуба, його візуальне стан, колір та інші характеристики. Зубна коронка встановлюється поверх пошкодженої зуба, буквально «нарощуючи» на його основі новий, або ж може бути прикріплена до внутрикостному імпланти, в тому випадку, якщо корінь зуба довелося видалити.

Різновиди і переваги керамічних коронок


На сьогоднішній день цельнокерамические зубні коронки є безперечно найбільш якісними ортопедичними конструкціями з точки зору естетики. Вони можуть встановлюватися на будь-якій позиції зубного ряду, однак найчастіше застосовуються для відновлення передніх зубів. Вартість таких коронок трохи вище, ніж, наприклад, металевих або металокерамічних, однак при цьому їх якість практично не знає рівних серед інших видів незнімних протезів, особливо що стосується коронок з діоксиду цирконію. Кераміка, яка використовується для створення коронки, Біоінертні, тобто легко приживається до природних тканин ротової порожнини, так як не сприймається організмом як чужорідне тіло. Також матеріал практичний в шкарпетці: не вбирає сторонніх запахів, пігментів і хвороботворних бактерій. Якісно виготовлені цельнокерамические коронки абсолютно неможливо відрізнити від натуральних зубів.
Суцільнокерамічні коронки з діоксиду цирконію для передніх і жувальних (кутових) зубів мають ряд незаперечних переваг, ключовими серед яких є:
· Високий естетичний результат;
· Безпека для організму людини, нетоксичність і гіпоалергенність;
Тривалий термін служби при правильному догляді за коронками.
Мрії про красиве усмішці з білими, рівними зубами — властиві кожній людині, кому від природи не дісталася така приваблива риса. На жаль, мало хто сьогодні можуть бути абсолютно задоволені своїми зубами, адже велика кількість людей спостерігають у себе викривлення зубів, деформацію зубного ряду або неналежний зовнішній вигляд.
Для того, щоб знайти гарні зуби, замінивши ними менш привабливі природні, найбільш поширеним способом є установка коронок. Коронка зуба — це його видима частина, яка покрита твердою і стійкою до механічних пошкоджень тканиною — зубною емаллю. Однак, якщо природна коронка пошкоджена або весь природний зуб був видалений з якої-небудь причини, на зміну їй приходить штучна. Штучні коронки виготовляються з міцного матеріалу, що нагадує за текстурою і зовнішнім виглядом натуральну зубну емаль (металокераміка, діоксид цирконію та інше), що повністю відтворює природний естетичний вигляд зуба.
 

В яких випадках встановлюють коронки зуба?


Коронки на зуби прийнято встановлювати в тих випадках, коли істотна його частина піддалася пошкоджень і була зруйнована настільки, що за допомогою методів часткової реставрації зуба виправити становище практично неможливо. Також послуга надається, коли зуб видаляється повністю. У першому випадку коронка буде встановлена ​​на решту зуба, яку попередньо обробив фахівець. Якщо коронка буде встановлена ​​в місце, де зовсім не залишилося фрагментів колишнього зуба і кореневої частини, тоді деталь встановлюється за допомогою впровадження імпланта в щелепних кісток. У будь-якому випадку такий метод протезування забезпечує максимальну схожість з природним виглядом щелепи і при цьому підходить як для тих, кому необхідно відновити всього один зуб, так і для тих, хто відчуває необхідність в заміні декількох або цілого ряду зубів.
Показання та протипоказання для установки коронок
Як і будь-яка медична процедура, протезування зубів має ряд обмежень, в зв'язку з якими пацієнту доведеться підібрати інший спосіб вирішення його проблеми. Отже, установка коронки призначається при:
· Суттєвою деформації зуба в зв'язку з пошкодженнями від карієсу або при виникненні відколів і тріщин.
· Установці мостовидного протеза з метою фіксації всієї конструкції замість свого зуба.
· Після установки імпланта, який в сумі з коронкою подарує новий красивий зуб.
· Сильному стирання природних твердих тканин зуба у пацієнта.
· У випадках деформації, непоправного пошкодження (флюорозу) і сильного зміни кольору емалі, які не можна усунути іншим шляхом.
· При явно помітних косметичних недоліках: зуб сильно викривлений, неправильно розташований або має неправильну форму.
Протипоказання до процедури:
· Якщо пацієнт молодше 16 років.
· Надмірна хиткість зубів, яка часто зустрічається при захворюваннях ясен.
· Алергія на складові і матеріали, що використовуються в рамках процедури.

Скільки коштує поставити коронку на зуб (Київ)


Мрії про красиве усмішці з білими, рівними зубами — властиві кожній людині, кому від природи не дісталася така приваблива риса. На жаль, мало хто сьогодні можуть бути абсолютно задоволені своїми зубами, адже велика кількість людей спостерігають у себе викривлення зубів, деформацію зубного ряду або неналежний зовнішній вигляд. Однак виправити дану ситуацію все ж в силах для кожної людини, просто вдавшись до допомоги сучасних фахівців, які допоможуть відреставрувати природні зуби і знайти посмішку своєї мрії.
Для того, щоб знайти гарні зуби, замінивши ними менш привабливі природні, найбільш поширеним способом є установка коронок. Коронка зуба — це його видима частина, яка покрита твердою і стійкою до механічних пошкоджень тканиною — зубною емаллю. Однак, якщо природна коронка пошкоджена або весь природний зуб був видалений з якої-небудь причини, на зміну їй приходить штучна. Штучні коронки виготовляються з міцного матеріалу, що нагадує за текстурою і зовнішнім виглядом натуральну зубну емаль (металокераміка, діоксид цирконію та інше), що повністю відтворює природний естетичний вигляд зуба.