Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 10:00 - 17:00
Працюємо без вихідних

Лікарі стоматології ЕСЦ пройшли курс лекцій і здали іспит у Даніеля Грубенау в Німеччині

Лікарі стоматології ЕСЦ пройшли курс лекцій і здали іспит у Даніеля Грубенау в Німеччині

СТОМАТОЛОГИ ЕСЦ, ПРОЙШЛИ КУРС І СКЛАЛИ ІСПИТ В НІМЕЧЧИНІ


Лікарі-стоматологи пройшли курс лекцій і здали іспит у професора франкфуртського університету Даніеля Грубенау в місті Трієр, Німеччина.
  
  
Європейський Стоматологічний центр — це гармонійне поєднання європейського сервісу в обслуговуванні і доступною цінової політики. Висока кваліфікація стоматологів підтверджується проходженням міжнародних тренінгів, які проходять в країнах Європейського Союзу.
Проходження спеціальних лекцій з стоматології з іспитами в Німеччині, відкрили для фахівців нові знання, які вже сьогодні активно застосовуються на практиці. Завдяки новим методикам західних колег імплантація зубів проводиться швидше, а лікування з мікроскопом вражає своєю точністю. Крім того, перед кожним курсом лікування проводиться повна діагностика проблеми.
Сьогодні наша клініка надає найбільш широкий спектр послуг в сфері стоматології, які дозволяють детально вивчити ротову порожнину, а так же призначити курс профілактики або лікування найрізноманітніших зубних захворювань. Новітнє обладнання, багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм виступають гарантами отримання відмінного і білосніжного результату.
think_on