2 а сторінка

Імплантація, ціна

На жаль, з часом всі органи людини починають втрачати свою силу і здоров'я, знижуючи свою активність і функціональність. Нерідкі випадки, коли зубний ряд починає раптово рідшати, і відбуватися це може не тільки в зв'язку з віковими нюансами, але і ще через різні форс-мажорних ситуацій, таких як травми, пошкодження зубної емалі через взаємодію з твердими речовинами і інше . Природно, порожні місця в зубному ряду необхідно якомога швидше заповнити, застосувавши для цього штучний аналог зуба, який встановлюється в рамках процедури імплантації. Залежно від того, якою мірою втрати понесли пацієнти, фахівці, до яких вони звернулися, можуть порекомендувати їм два варіанти для відновлення зубів: протезування або установка імплантів.

У Києві отримати послуги з імплантування зубів високої якості може кожен бажаючий. Для цього варто звернутися до фахівців клініки Європейський стоматологічний центр, які неодмінно підберуть оптимальний варіант імплантів для кожного конкретного випадку і здійснити процедуру їх встановлення на високому рівні.

Скільки коштує імплантація зубів в Києві?

Одним з важливих питань в процедурі імплантації є її вартість, адже багато хто помилково вважає, що установка імплантів коштує дуже дорого. Однак, ціна на імпланти зубів (Україна) сьогодні стала помітно доступніше, зокрема в зв'язку зі стрімким зростанням популярності процедури. Вартість послуги, звичайно, залежить від багатьох чинників і формується на основі певної кількості аспектів.

Кваліфікована консультація в Європейському стоматологічному центрі, яка безкоштовно надається кожному бажаючому отримати послугу імплантації, дозволить більш детально розрахувати вартість всіх матеріалів і робіт і дізнатися точну суму необхідних витрат.

В цілому вартість послуги імплантації зубів формується з урахуванням наступних факторів:

· Якість титану, з якого виготовлені імпланти, ступінь його очищення.

· Матеріал для коронки.

· Методика імплантації, обрана пацієнтом.

· Технічні характеристики імплантологічній системи.

Рівня складності чи простоти проведення процедури зубної імплантації.

Встановити якісний імплант в Україні кожному, хто потребує цієї процедури, допоможуть фахівці сучасної клініки в Києві Європейський стоматологічний центр. Процедура, яка здійснюється в клініці «ЕСЦ» під контролем справжніх професіоналів своєї справи, неодмінно принесе тільки високі результати імплантації, які практично неможливо відрізнити від природних зубів: ні за зовнішнім виглядом, ні за функціональним призначенням. Отримати додаткову інформацію та записатися на прийом до лікаря, Ви можете, зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті.

Завдяки високому рівню кваліфікації і застосування передових методик, процес імплантації імплантів в Європейському стоматологічному центрі став не тільки одним з найшвидших і безболісних серед клінік в Києві, а й в чарівному порядку забезпечує першокласний ефект від пройденої процедури.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження залишилися, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див.мал 1-2) а також на неспроможність мостовидних конструкцій на нижній щелепі. Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися на верхній щелепі і 5 на нижній з подальшою одномоментної імплантацією.

Малюнок 1

Малюнок 2

Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні та без ускладнень встановити 14 імплантів, і через день встановити тимчасові незнімні конструкції (див.мал. 3-4).

Малюнок 3

Малюнок 4

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка (3 дні) реабілітація пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів Європейського стоматологічного центру.

Щадна імплантація зубів в Києві

В даний час в сфері стоматологічних послуг з'являються все нові і нові технології і методи лікування різних захворювань і дефектів, серед яких і відсутність зубів. Сучасна імплантологія розвивається, в тому числі і на українському ринку і сьогодні міжнародними розробниками була впроваджена практика імплантації зубів по протоколу негайного навантаження. Дана методика є щадить і безпечної, що дозволяє пацієнтові знизити кількість операцій до мінімуму і зменшити хворобливість процедур, при цьому заощадивши час, гроші і, звичайно ж, нерви.

Протягом одного-двох днів пацієнт прогресивної стоматологічної клініки зможе здійснити функціонуючу заміну зубів, яка, до того ж, виглядає цілком привабливо. Особливістю процедури також є і можливість її здійснення не тільки для «простих» пацієнтів, але і для лікування в досить складних клінічних ситуаціях. Наприклад, щадна імплантація зубів в Києві підійде навіть для пацієнтів, у яких частково атрофована щелепна кістка або спостерігається низький обсяг кісткової тканини, при цьому процес не вимагає кісткової пластики.

Переваги щадить методики імплантації зубів

Одноетапна щадна імплантація дозволяє встановлювати титанові стержні під час однієї і тієї ж процедури, що і видалення зуба. Відразу після того, як зуб буде видалений, ліквідовані всі його фрагменти, а також оброблений необхідну ділянку тканин ясен, стоматолог здійснює поділ тканин за допомогою лазера, що виключає ризик кровотеч і стійкого больового синдрому. У кісткову тканину щелепи монтується гвинтовий імплант, на який практично відразу кріпиться тимчасова коронка, а, отже, з перших хвилин процедури на щелепу накладається природна навантаження. Місце, де проводилося лазерне опромінення, заживає значно швидше, ніж наслідки традиційного хірургічного втручання. З метою додаткового знеболення застосовується комп'ютерна анестезія, яка виключає необхідність ін'єкцій і проколів тканин.

Переваги процедури незаперечні, серед них варто виділити наступні:

· Можливість досягнення високого результату протягом одного дня.

· Відсутність необхідності важкопрогнозованих болючих операцій, в рамках яких нарощується штучна кістка.

· Можливість імплантації в складних клінічних випадках, коли атрофована щелепна кістка, у пацієнта спостерігаються серйозні захворювання (діабет, остеопороз) та інше.

· Результат зберігається тривалий час, а конструкції імплантів - міцні і функціональні.

· Універсальність процедури, так як вона практично не має протипоказань.

· Чи не є вікових обмежень, процедура дозволяється навіть для людей похилого віку.

· Безкровність і безболісність, а також високий ступінь комфорту при реабілітаційному періоді.

· Відсутність необхідності використання знімних конструкцій - імплант кріпиться в кістку на постійній основі і не вимагає періодичного демонтажу.

· Високий естетичний ефект, який практично зовні не відрізняється від природного зуба.

· Гарантія якості, що надається нашою клінікою.

Європейський стоматологічний центр - безсумнівний лідер в області імплантації та протезування зубів на території України. На сьогоднішній день клініка ЕСЦ є незмінним і єдиним партнером Асоціації оральних імплантологів Німеччини серед українських стоматологів, де працюють ключові вітчизняні фахівці. Завдяки високій кваліфікації імплантологів і протезистів, а також сучасним технологічним і технічним ресурсам, наш стоматологічний центр здатний надавати величезний спектр послуг, незважаючи на їх складність.

В Європейський стоматологічний центр звернулася пацієнтка зі скаргами на мостовидні конструкції на верхній щелепі, неможливість прожёвивать їжу і рухливість зубів, що залишилися на нижній щелепі, пов'язаний з цим естетико-функціональний дефект (див.мал 1-2).

                                                  implantacija 11

 Малюнок 1

implantacija 22

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні без додаткових розрізів і ускладнень встановити 18 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 3-4).

                                                       implantacija 33

Малюнок 3

implantacija 44

Малюнок 4

В даний час пацієнтка очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка реабілітація (3 дні) пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів Європейського стоматологічного центру.

Імплантація зубів за один день в Києві

Як відомо, проблеми, пов'язані з нашим зовнішнім виглядом можуть наздоганяти абсолютно раптово і в більшості випадків виникають у вкрай невідповідний для цього момент. Напевно кожен з Вас погодиться: найбільш суттєвими і неприємними є труднощі, що виникли на тлі стану зубів. Їх помітні ушкодження, а також несподівана втрата одного або декількох зубів з різних причин - вкрай тяжке явище, що викликає безліч труднощів і дискомфорту. Однак, навіть в таких неприємних ситуаціях впадати у відчай не варто, так як вирішити всі проблеми з випаданням зубів дозволять можливості сучасної дентальної імплантації. В даний час є можливість надання екстреної допомоги у відновленні зубів, яка здійснюється за максимально короткі терміни.

Імплантація зубів в Києві вважається однією з найбільш затребуваних стоматологічних послуг, які цікавлять сучасне населення столиці. Багато активно мають на меті в рекордно маленькі терміни ліквідувати всі вади зубного ряду і знайти в результаті цього гарну посмішку з рівними зубами. Як відомо, раніше для таких цілей потрібно або роками носити пластини і брекет-установки, або видаляти деформовані зуби і підлягає чекати загоєння всіх тканин для подальшого протезування. В даний час, у зв'язку з активним розвитком стоматологічний сфери, потенційні клієнти сучасних клінік отримали можливість відновити зуб в межах однієї доби.

Чи можлива імплантація зубів за один день

Імплантація зубів за один день в Києві - сьогодні це цілком реальна процедураю. Практика одномоментної імплантації, яка здійснюється протягом одного відвідування стоматолога порівняно недавно вийшла на український ринок і вже встиг здобути доволі високу популярність, що цілком очікувано в умовах темпів життєдіяльності сучасного населення.

Клініка «ЕСЦ» готова надати послугу одномоментної імплантації зубів в експрес-режимі з абсолютно привабливими цінами. Імплантація зуба - процес установки штучного кореня, роль якого виконує імплант - металевий стрижень, що встановлюється в щелепних кісток. Імплант служить базовою деталлю в процесі імплантації і опорою для коронки, яка встановлюється поверх нього. Метод імплантації зубів давно і добре відпрацьований, і сьогодні вже рідко вимагає декількох візитів до стоматолога.

Одномоментна імплантація має на увазі вживляння імплантів навіть при високому ступені атрофії, тобто зменшення кісткової тканини, що, очевидно, дещо ускладнює процедуру, однак наявність високотехнологічного обладнання і елітних матеріалів дозволяє виконувати її на не менше високому рівні. Варто відзначити, при повністю беззубих щелепах реабілітація здійснюється незнімними конструкціями.

Імплантація зубів за один день вважається вельми делікатної процедурою, так як здійснюється без класичного втручання з боку хірурга, оскільки розрізи та інші інвазивні методи в її рамках практично не застосовуються, що робить процес реабілітації безболісним і комфортним. Всі надрізи і перетину здійснюються за допомогою потужного лазерного променя, що, в свою чергу, дещо спрощує протікання процедури і скорочує час, необхідний на її здійснення.

В клініку звернувся пацієнт зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження залишилися, їх рухливість, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (див.мал 1-2).

                                                           implantacija 55

Малюнок 1

implantacija 66

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні та без ускладнень встановити 8 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 3-4).

                                                            implantacija 77

Малюнок 3 

implantacija 88

Малюнок 4

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка реабілітація (3 дні) пацієнтки досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів Європейського стоматологічного центру.

Імплантація зубів в Києві, Позняки

На жаль, час від часу трапляються такі неприємні ситуації, як раптова втрата зуба. Зуби - частина нашого тіла, яка, як і будь-який орган має властивість хворіти, пошкоджуватися і зношуватися з часом, втрачаючи свою силу і зовнішній вигляд. Втратити зуб може кожна людина, не маючи для цього явних підстав, адже зуби можуть руйнуватися не тільки від вразили їх захворювань, але і від загального негативного стану здоров'я всього організму, а також вони мають властивість ламатися від перенавантаження, необережності і споживання шкідливої ​​твердої їжі. Досить часто також травми і сильні удари можуть стати причиною для випадання зубів, і у всіх перерахованих вище ситуаціях у постраждалої людини назріває одне питання: як найбільш грамотно, а головне, швидко вирішити виниклу ситуацію.

На щастя можливості сучасної стоматології по праву сьогодні можна назвати практично безмежними, адже в сфері свого існування вони можуть дозволити практично будь-яку проблему, пов'язану зі здоров'ям, зовнішнім станом і, власне, їх відсутністю. Імплантологія - напрямок стоматологічної індустрії, яке допомагає пацієнтам відновлювати втрачені зуби максимально комфортно і швидко, в нинішній час по праву вважається найбільш затребуваною в даній галузі діяльності.

До кого краще звернутися?

Всім відомо, що відсутність навіть одного зуба, як ключового елементу зубного ряду, обіцяє багато проблем в роботі зубочелюстного механізму. Якщо відсутня хоча б один зуб, це може привести до небажаного переміщення всіх інших, що спричинить за собою деформацію щелепних і лицьових кісток і зміна прикусу. Виходячи з цього виникає гостра необхідність в екстрених послуги по заміщенню втрачених зубів штучними аналогами, які зможуть в повній мірі відтворити функціонал кожного зуба і при цьому вирішити естетичну проблему його відсутності. Імплантація - вірний спосіб здійснити заміну втрачених зубів за допомогою застосування сучасних технологій і методів. Дентальная імплантація - це процедура, в ході якої відбувається установка зубного імплантату з наступною фіксацією на його основі коронки або іншого виду зубного протеза. Остеоінтегрірованний (імплантований в кісткову тканину) імплант з встановленої на нього коронкою структурно практично не відрізняється від природного зуба. А якість застосовуваних сьогодні матеріалів для імплантації зубів дозволить користуватися результатом процедури протягом тривалого терміну.

Імплантація зубів вважається найбільш популярною стоматологічної послугою в Києві, яка може конкурувати хіба що з терапевтичним лікуванням зубів і естетичними процедурами по догляду за ними. Особливо дані послуги користуються попитом у великих районах міста, де проживає величезна кількість людей, а також в центрі міста. Імплантація зубів в місті Київ в районі метро Позняки надається одним з провідних медустанов столиці в сфері стоматологічних послуг.

На даний момент наша зубна клініка є єдиним в Україні представником Асоціації оральних імплантологів DGOI, яка розташована в Німеччині і об'єднує провідних європейських представників стоматологічних послуг, що говорить про високий рівень кваліфікації і якості обслуговування. Фахівці забезпечують високий ефект лікування в абсолютно різних клінічних випадках, в тому числі і при наявності анатомо-топографічних складнощів.

В Європейський стоматологічний центр звернувся пацієнт зі скаргами на майже повну відсутність зубів на верхній щелепі, сильне пошкодження залишилися, неможливість прожёвивать їжу і пов'язаний з цим естетичний дефект (дів.мал 1-2).

                                                            implantacija 99

Малюнок 1

implantacija 1010

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися на верхній щелепі. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній щелепі, малоінвазивні та без ускладнень встановити 9 імплантів (див.мал 3), і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 4-5) .

                                                                                      implantacija 1111

   Малюнок 3 

implantacija 1212

Малюнок 4

implantacija 1313

Малюнок 5

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка (3 дні) реабілітація пацієнта досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів Європейського стоматологічного центру.

Експрес імплантація зубів в Києві

Багатьох сучасних людей цікавить питання, що робити, якщо зіткнулися з такою неприємною ситуацією, як раптова втрата зуба / зубів. Безумовно, для більшості принципово важливо, як можна швидше відновити втрату і повернути цілісність зубного ряду. Можливості сучасної стоматології помітно розширюються з кожним роком, адже постійно в дану область впроваджується маса нових рішень, технологій і методик, які підвищують якість послуг, що надаються і їх ефективність. Сьогодні кожному пацієнту надається відмінний шанс отримати допомогу по відновленню зубів в екстерном порядку, швидко, безболісно, ​​малотравматично і абсолютно безпечно.

В даний час досить високу популярність придбала процедура експрес-імплантації зубів, яка дозволяє відновити зуб в рекордно короткі терміни. Дана послуга є досить затребуваною серед українських пацієнтів не дивлячись на те, що практикуватися в країні вона почала порівняно недавно. Прогресивна клініка «Європейської стоматологічний центр» готова надати послугу одномоментної імплантації зубів в експрес-режимі за привабливими цінами для кожного, хто потребує її.

Що таке експрес-імплантація зубів і які її переваги?

Існує думка, що саме поняття «експрес-імплантація» було винайдено швидше маркетологами, ніж самими стоматологами, оскільки в професійному середовищі позначення процедури звучить як одномоментна або одноетапна імплантація зубів. Мається на увазі, що процес установки імпланта, включаючи всі його окремі етапи, здійснюється в рамках однієї процедури, як правило, з доданням негайного навантаження на щелепних кісток. Так, процес експрес-імплантації здійснюється трансгінгівальний методом, тобто без хірургічного розрізу м'яких тканин ясен і практично негайної установки тимчасової коронки на тільки що імплантований імплант. Після такої операції пацієнт залишає крісло стоматолога вже з рівними зубами і вельми привабливої ​​посмішкою.

Особливостями процедури експрес імплантація зубів, є її легкий процес здійснення, адже крім того, що всі етапи проводяться досить швидко, методику можна також назвати безкровної, безболісної та цілком комфортною, а ще вона практично не має на увазі реабілітаційного процесу, оскільки всі ділянки тканин гояться практично блискавично . Напевно, в зв'язку з цим їй і вдалося настільки стрімко завоювати свою популярність і знайти звання однієї з найбільш затребуваних сьогодні.

Експрес-імплантація зубів призначається переважно в тих випадках, коли відновлення зуба потрібно негайно. Здійснюватися імплантація може для різних зубів, як фронтальної групи, так і жувальної, що робить її також і вельми універсальною. Крім цього, послуга має і іншими перевагами, а саме:

· Швидка і порівняно безболісна ліквідація дефектів зубного ряду, яка дозволяє знайти посмішку з рівними зубами без порушення структури найближчих зубів під час обточування.

· Безкровність і відсутність швів на яснах, які можуть завдавати дискомфорт.

· Дає можливість відновити зуб в екстреному режимі перед важливою подією.

· Стійка фіксація і опора для знімних протезів.

· Можливість придбати рівні зуби в короткий термін.

· Дозволяє зупинити руйнування і атрофовані кістки.

Ми готові допомогти підібрати безліч якісних і ефективних рішень, які дозволять вирішити будь-яке завдання, пов'язану зі здоров'ям зубів. Індивідуальний підхід і професіоналізм співробітників допоможуть кожному бажаючому надовго зберегти сліпучу посмішку і здоров'я ротової порожнини, а також позбутися від візуальних стоматологічних дефектів. Процедуру експрес-імплантації в нашій клініці здійснюють кращі імплантології в Києві, які мають цінним досвідом роботи з новітнім обладнанням та інноваційними методиками, яке застосовується сьогодні тільки в ЕСЦ.

В Європейський стоматологічний центр звернувся пацієнт зі скаргами на погану естетику, рухливість зубів на верхній і нижній щелепі (див.мал 1-2).

                                                            implantacija 1818

Малюнок 1

implantacija 1919

Малюнок 2

Було прийнято рішення про видалення зубів, що залишилися. Операцію по установці імплантів ускладнювало ще й низьку якість, і висота збереженої кістки. Проте лікарям Європейського стоматологічного центру, вдалося в одне хірургічне втручання видалити пошкоджені зуби на верхній і нижній щелепах провести дезінфекцію лунок ірбіевим лазером, малоінвазивні без додаткових розрізів і ускладнень встановити 20 імплантів, і через день встановити тимчасову незнімну конструкцію (див.мал. 3 -4).

 implantacija 2020

Малюнок 3 

implantacija 2121

 Малюнок 4

В даний час пацієнт очікує повної інтеграції імплантів і активізації постійної незнімної конструкції. Швидка (3 дні) реабілітація пацієнта досягнута завдяки багаторічному досвіду, постійного вдосконалення і техніці лікарів Європейського стоматологічного центру.