Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Робочі години:
Пн-Нд: 9:00-19:00
Працюємо без вихідних
9 лютого 2019 року лікарі Європейського Стоматологічного Центру були спікерами 1 Українського Конгресу

9 ЛЮТОГО 2019 РОКУ ЛІКАРІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ БУЛИ СПіКЕРА 1 УКРАЇНСЬКОГО КОНГРЕСУ


9 лютого 2019 року лікарі нашої зубної клініки були спікерами 1 Українського Конгресу, Інтегрована медицина в стоматології, з міжнародною участю. Відкрила Конгрес Президент Асоціації стоматологів України Мазур Ірина Петрівна. На сцені Конгресу спікер Барський Максим Леонідович привітав Стоматологів України з професійним святом і поділився своїми знаннями і клінічним досвідом. З величезним задоволенням розповів колегам про міжнародні стандарти реабілітації пацієнтів які застосовує в повсякденній практиці.
sobitija1.9f2019
Консультант Європейського Стоматологічного Центру з Баден Бадена Ротт В'ячеслав поділився своїми знаннями з колегами з України. Тепла доброзичлива атмосфера конгресу розташувала до дискусій зі спікерами. Барський Максим Леонідович і Ротт В'ячеслав охоче відповіли на всі запитання слухачів.
 raboti2.9f2019
10 лютого 2019 року на наступний день після Конгресу, Європейський Стоматологічний центр відкрив свої двері для проведення майстер класу. Відкрила Майстер Клас викладач Академії Хльобас Світлана Василівна. Своєю позитивною енергетикою вона надихнула проведення Майстер Класу. Барський Максим Леонідович і В'ячеслав Ротт на протязі 8 годин передавали свої знання, свій клінічний багаторічний досвід ведення пацієнтів, свої практичні навички та знання міжнародних стандартів. Для лікарів Європейського Стоматологічного Центру це великий подарунок від Асоціації Стоматологів України.
sobotija3.9f2019
Ми дякуємо Президента Асоціації Стоматологів України Професори Мазур Ірину Петрівну за надану нам честь брати участь в цьому заході. За блискучу організацію Конгресу. Так само хочемо ще раз привітати всіх Стоматологів з професійним святом і побажати професійного благополуччя!
sobitija4.9f2019
sobitija5.9f2019
sobotoija6
sobitija7.9f2019
sobitija8.9f2019
sobitija10.9f2019
 
Залишились питання?

Ми з радістю поділимося досвідом