8 вересня 2018 року Фред Бергманн провів консультації в Європейському Стоматологічному Центрі

8 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ ФРЕД БЕРГМАНН ПРОВІВ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СТОМАТОЛОГіЧНИЙ ЦЕНТР


sobitija3c1
8 вересня 2018 року Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI Фред Бергманн провів консультації складних клінічних випадків пацієнтів в Києві в Європейському Стоматологічному Центрі, а також тренінг з лікарями.

В рамках програми співпраці нашої стоматології з Асоціацією Оральних Імплантологів Німеччини DGOI. Для пацієнтів ЕСЦ в черговий раз відкрився доступ до якісних передовими методиками лікування, які застосовуються в Німеччині. Відкритість інновацій і передових технологій гарантує високу якість надання медичної допомоги. Безперервне співробітництво з головними фахівцями Німеччини, які є лідерами стоматологічної галузі Європи надає продуктивну дію на розвиток лікарів нашої зубної клініки і здоров'я пацієнтів. Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини Фред Бергмвнн завжди відкритий для допомоги в найскладніших клінічних випадках наших пацієнтів.
Наступна зустріч з пацієнтами3 листопада 2018 року. Запис на консультацію до Президента Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI Фреду Бергманн по телефону- 0442214690.
Ми раді вам допомогти!
события8с2
события3с4события8с3