Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 10:00 - 17:00
Працюємо без вихідних

Стоматологи ESC пройшли курс лекцій та склали іспит у Даніеля Грубенау у Німеччині

Стоматологи ESC пройшли курс лекцій та склали іспит у Даніеля Грубенау у Німеччині

ДЕНТАЛіСТИ ESC, ПРОЙШЛИ КУРС ВАНЧАННЯ ТА СКЛАЛИ іСПИТ У НіМЕЧЧИНі


Стоматологи відвідували курс лекцій та склали іспит у професора Франкфуртського університету Даніеля Грубенау у м. Трір, Німеччина.
  
  
Європейський стоматологічний центр — це гармонійне поєднання європейської послуги в обслуговуванні та доступних цін. Висока кваліфікація стоматологів підтверджується проходженням міжнародних тренінгів, які проходять у країнах Європейського Союзу.
Проходження спеціальних лекцій з стоматології з іспитами в Німеччині відкрило для фахівців нові знання, які вже активно застосовуються на практиці. Завдяки новим методам західних колег, зубні імплантати проводяться швидше, а лікування мікроскопом вражає своєю точністю. Крім того, перед кожним курсом лікування проводиться повна діагностика проблеми.
Сьогодні наша клініка надає найширший спектр послуг у галузі стоматології, які дозволяють детально вивчити ротову порожнину, а також призначити курс профілактики чи лікування різних стоматологічних захворювань. Новітнє обладнання, багаторічний досвід та високий професіоналізм виступають гарантами отримання чудових та білосніжних результатів.
 
think_on