Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 8:00 - 21:00
Працюємо без вихідних

Фото-звіт перебування Віце-президента DGOI Фреда Бергманна в нашому центрі

Фото-звіт перебування Віце-президента DGOI Фреда Бергманна в нашому центрі

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ DGOI В СТОМАТОЛОГІЇ ЕСЦ


В КИЄВІ


Віце-президент німецької асоціації імплантологів, професор Фред Бергманн, відвідав нашу клініку, провів консультації пацієнтів та навчальні семінари
Ми раді повідомити Вам про те, що з 1 травня 2011 року в нашому стоматологічному центрі ви можете отримати консультацію фахівців клініки Implant plus, Німеччина. Кожен бажаючий може прийти до нас зробити діагностику, яка надалі буде відправлена ​​до Німеччини на расмотренного головного лікаря клініки Implant plus — Фреда Бергманна. Ви отримаєте висновок клініки Implant plus з планом лікування. Продовжити лікування ви можете у нас згідно отриманого плану або відвідати Німецьку клініку Implant plus. Також Ви можете проконсультуватися особисто у професора Фреда Бергманна в Європейському стоматологічному центрі. Кількість записів на особисту консультацію обмежена.

 Dr. Fred BergmannДоктор Фред Бергман
1980-1986 Ступінь в області стоматології та медицини в Майні
1986-1986 Державна експертиза
1987-1990 Підвищення кваліфікації, щоб стати хірургом-стоматологом в Департаменті по усного та Maxiofacial хірургії в Університеті міста і в Університеті Майнца.
Спеціалізація в області імплантології та пародонтології сертифікована німецької асоціації оральної імплантології (DGOI), Німецьке товариство імплантології (DGI), держава стоматологічної асоціації в Гессені і Європейської асоціації стоматологічних імплантологів (BDIZ EDI).
Повна 3-річна підготовка кваліфікації від держави стоматологічної асоціації (ЛЗК) в Гессені і Франкфуртського університету в спеціальній області щелепно-лицьової хірургії.
Викладач для післядипломного навчання в області імплантології та імплантати протезування програми з Німецького товариства з оральної імплантології (DGOI).
Стажування та нагляду операції по DGOI і DGI імплантату програми.
Запрошений професор в університеті в Сеулі в Департамент по Ортодонтичне хірургії та дентальної імплантації.
Запрошений професор в університеті в Преторії в Департамент по пародонтології і для усного та Maxiofacial хірургії.
Член правління Німецького товариства оральної імплантології (DGOI).
Членство в численних наукових асоціацій, наприклад, DGOI, DGI, Ортодонтичне Робоча група, Німецьке товариство з пародонтології, Європейської асоціації стоматологічних імплантологів (BDIZ ЕОД). Редакційна співпрацю і до складу консультативної ради відомих журналів, наприклад, косметичної стоматології, імплантології та т.д.
Починаючи з 1987 року Лектор, на міжнародних наукових курсів за темами імплантології, примноження та пародонтології, м'які тканини управління.
Кілька наукових публікацій німецькою та англійською мовами.
Починаючи з 1993 року Заснована стоматологічні — щелепно-лицевої хірургії та приватної хірургії групи.
З 2009 року Віце-президент німецької асоціації оральної імплантології (DGOI).
Фото