13-15.06.2019 НАЧМЕД ЄВРОПЕЙСЬКОГО СТОМАТОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ ВЗЯВ УЧАСТЬ У 10-МУ МІЖНАРОДНОМУ КОНГРЕСІ ІТАЛІЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ СТОМАТОЛОГІВ
13-15.06.2019 Барський Максим Леонідович лікар стоматолог ортопед, начмед Європейського Стоматологічного Центру, член Немейкой Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI Німеччина) і дигітальному Стоматологічної Асоціації (DDS Італія), взяв участь в 10-му міжнародному конгресі Італійської Асоціації Стоматологів на острові Сардинія, Італія.

Особливу увагу привернуло те, що даний конгрес повністю був фокусуватися на нове бачення стоматології (focus on new vision in dentistry), а саме посвещали дигіталізації та впровадженні та використанні новітніх електронних технологій в стоматології. Обговорювалися як програмне забезпечення так і новітні апарати, інструменти і обладнанням. Професори і доктори з усього світу ділилися своїм досвідом у використанні нових технологій у себе на практиці. Найбільші фірми з виготовлення стоматологічного обладнанням представили свої розробки в програмному і технічному забезпеченні.

Так само Барський Максим Леонідович відвідав майстерклас по протезуванню який вели колеги з Болгарії. Всі отримані в Європі знання і навички уже активно почали впроваджуватися у нас в Європейському Стоматологічному Центрі.
Відвідування подібного роду конгресів, курсів і майстеркласів є дуже важливим для всієї команди Європейського Стоматологічного Центру так, як дозволяє максимально інтегрувати європейську стоматологію в Україні і відповідати всім європейським вимоги і стандартам.