ПЬЕЗОХІРУРГІЯ І СТОМАТОЛОГІЯ


pjezorhirurgija1
На сьогоднішній день, пьезохірургія є найсучаснішим методом проведення різних хірургічних маніпуляцій (екстракція або видалення зубів, підсадка кістково-пластичного матеріалу, імплантація зубів).
Всі необхідні надрізи тканин виконуються за допомогою спеціального ультразвукового наконечника, що дозволяє гарантувати точність і сприятливий прогноз оперативного втручання. При виконанні надрізів ультразвуком не відбувається пошкодження навколишніх м'яких тканин, судин і нервів. Показанням до застосування даної методики є будь-яке хірургічне втручання: видалення зубів, імплантація, синус-ліфтинг і так далі.
Надрізи м'яких і твердих тканин в порожнині рота виробляються ультразвуком. Широкі можливості даного методу дозволяють виконувати висічення твердих тканин зуба різного діаметру. Перевага використання даної методики полягає в тому, що ультразвук не стикається з тканинами під час хірургічної маніпуляції. Під впливом ультразвукових хвиль відбувається розсічення твердих тканин, без пошкодження м'яких тканин.
До появи пьезохірургіі в стоматології використовували спеціальні бормашини для проведення такого роду хірургічних втручань. Однак, для пацієнтів ця процедура була досить болючою і завдавала значний дискомфорт. Пьезохірургіческій апарат дозволяє проводити різні маніпуляції навіть в самих важкодоступних місцях, завдяки своїм впливом на тканини на відстані.
Таким чином, при використанні даного методу відбувається мінімальне пошкодження м'яких тканин порожнини рота. Так само, можна говорити про відсутність набряку і кровотечі після використання пьезотомного апарату і, як наслідок, скорочення термінів реабілітаційного періоду. Ультразвук так само має антибактеріальну дію, відповідно, відбувається додаткова антисептична обробка пораненої поверхні. Висока точність операції і можливість проведення втручання в важкодоступних місцях є одним з найголовніших переваг даної методики.