Адреса:
м. Київ, вул. Срібнокільська, 12 секція б
Час роботи:
Пн. - Нд .: 10:00 - 17:00
Працюємо без вихідних

Наші роботи

Наші роботи

 В даному розділі представлені кілька складних клінічних випадків. Це приклад багаторічного досвіду і швидкого вирішення складних клінічних ситуацій в тих випадках, коли немає можливості пацієнтові отримати стоматологічну реабілітацію або потрібно проводити процедури по тривалій реконструкції кісткової тканини (нарощування кістки). У кожної реконструкції кісткової тканини завжди є відсоток ускладнень. Це не приживлення того, що хочуть реконструювати. Ми знизили цей відсоток до 0 тому, що не робили операції з нарощування кістки, а використовували тверді анатомічні структури для фіксації зубних імплантатів. До цієї методики ми додали використання ербієвого (холодного) лазера, і отримали чудовий і відстрочений результат через тривалий час. Кількість після операційних ускладнень значно мало. Швидка реабілітація за рахунок повного швидкого відновлення функції зубів і прекрасний відстрочений результат через кілька років говорить про перевагу цього методу перед.

  Ми маємо європейську "доказову медицину". Ці всі клінічні випадки представлені в Асоціацію імплантологів Німеччини DGOI для отримання звання "міжнародний експерт в імплантології" і схвалені німецькими професорами. Також були представлені вченій раді України для отримання звання "Кандидат медичних наук" і представлені на Всесвітньому Тихоокеанському Конгресі в 2016 році в Тайвані. Коли вам кажуть, що у Вас "близько нерв", "поруч гайморова пазуха", "Вам не можна ставити зубні імплантати", у нас є величезний клінічний досвід, щоб сказати: "це не завжди так". У Європейському стоматологічному центрі ми зможемо поставити імплантат поруч з нервом і не пошкодивши його. Поруч з гайморової пазухою і не пошкодивши її. Ми обходимо місця там, де немає умов і встановлюємо дентальні імплантати там, де вони є. Це дійсно складна установка імплантатів поруч з анатомічними утвореннями. Але, наявність 3D томографа в Європейському стоматологічному центрі і.

Пацієнт 1

В даній клінічній ситуації до початку лікування в порожнині рота пацієнта були некротичні ураження твердих тканин зубів. Для реабілітації прийнято рішення видалення зубів на верхній і нижній щелепі з установкою базальних імплантатів з негайною навантаженням в одне відвідування. В одне відвідування видалені всі зуби на верхній і нижній щелепі. Лунки видалених зубів оброблені ербіевим лазером. В лунки видалених зубів встановлені одноетапні імплантати. Через три дні після операції пацієнт отримав тимчасові коронки. Через чотири місяці тимчасові коронки були замінені на постійні.

 

 raboti1p1p

фото до операції

raboti1p2

 

фото до операції 2

raboti1pac3


фото до операції 3

raboti1p4

ОЗУ до операції
 
raboti1fi
 
фото через день після операції
 
raboti1p5
 
фото через рік після операції
 
raboti1p6
 
ОЗУ через день після операції

Пацієнт 2

В даній клінічній ситуації перед початком лікування у пацієнта були пародонтоз (глибоке ураження околозубной тканини) зубів на верхній і нижній щелепі, які підлягали видаленню. Так само був естетичний дефект. На верхній і нижній щелепі дефіцит кісткової тканини. Для того, щоб провести реабілітацію пацієнта за класичною методикою, необхідно відновлювати кістка і проводити багато хірургічних втручань перед установкою імплантатів. Нами було прийнято рішення провести установку імплантантів з негайною навантаженням за одне хірургічне втручання. За одне хірургічне втручання видалені всі зуби на верхній і нижній щелепі. Лунки зубів оброблені ербіевим лазером. Проведена повна дезінфекція і стерилізація лунок видалених зубів. Встановлено імплантанти на верхній щелепі в обхід гайморової пазухи в бугор верхньої щелепи, на нижній щелепі в обхід нижньощелепного каналу. Тимчасові коронки були встановлені через день після операції. Постійні коронки з біологічно інертного матеріалу РЕЙОК через чотири місяці після операції.

raboti2p1

ОЗУ до операції
 
raboti2p2

фото до операції

raboti2p3

фото через день після операції
 
raboti2p4
 
ОЗУ через день після операції

 raboti2p5

фото через рік після операції
 
raboti2p6

кт через рік після операції

raboti2p7

 

ОЗУ через рік після операції

 

Пацієнт 3

 

В даній клінічній ситуації перед хірургічним втручанням були періодонтітние (запалення тканин, що оточують корінь зуба) зуби на верхній і нижній щелепі, які підлягали видаленню. Так само був дефіцит кісткової тканини на верхній і нижній щелепі. Для того, щоб встановити імплантати за класичною методикою необхідно провести багато операцій по відновленню кісткової тканини на верхній і на нижній щелепі. Ми погодили оперативне втручання без додаткових втручань в найкоротші терміни. З негайної установкою імплантатів і негайної навантаженням. На нижній щелепі встановлено імплантати в обхід нижньощелепного каналу. А на верхній щелепі встановлено імплантати в обхід синуса гайморової пазухи верхньої щелепи в бугор верхньої щелепи. Пацієнт отримав швидку реабілітацію без ускладнень. Тимчасові коронки отримав через три дні після операції. Постійні коронки з біологічно інертного матеріалу РЕЙОК через чотири місяці.

raboti3p1

фото до операції
 
raboti3p2
 
 
ОЗУ до операції
 
raboti3p3

фото через день після операції

raboti3p4

фото через рік після операції

raboti3p5 

кт через рік після операції

raboti3p6

ОЗУ через рік після операції

 

Пацієнт 4

 

В даній клінічній ситуації представлена ​​реабілітація пацієнта з відсутністю зубів в найкоротші терміни малоінвазивним (операція без розрізів за допомогою декількох проколів) способом за допомогою базальних імплантатів із застосуванням лазерних технологій. В одне відвідування проведено видалення зубів із застосуванням лазерних технологій і установка імплантатів в одне хірургічне втручання без розрізу і відкидання клаптя. Через три дні після установки імплантатів вироблено тимчасове протезування. Через чотири місяці після операції тимчасові коронки замінені на постійні з біологічно інертного матеріалу PEEK.

 raboti4p1

ОЗУ до операції

raboti4p2

фото до операції

raboti4p3

фото через рік після операції

raboti4p4

 

 

ОЗУ через 2 дні після операції

raboti4p5

 

фото через 3 дні після операції

raboti4p6

 

ОЗУ через рік після операції

Пацієнт 5

В даній клінічній ситуації до лікування був пародонтоз і естетичний дефект. На верхній щелепі недолік обсягу кісткової тканини альвеолярного відростка (анатомічна частина верхньої щелепи, що несе на собі зуби). Було прийнято рішення видалити зуби на верхній і нижній щелепі з негайною установкою імплантатів в лунки видалених зубів. В одне хірургічне втручання видалені зуби на верхній і нижній щелепі. Лунки видалених зубів оброблені ербіевим лазером. Встановлено одноетапні ібазальні імплантати на верхній і нижній щелепі. Через три дні після операції пацієнт отримав тимчасові коронки, які поміняв на постійні через чотири місяці.

raboti5p1

фото до операції

raboti5p2

 

ОЗУ до операції

raboti5p3

 

фото через день після операції

raboti5p4

 

фото через день після операції

raboti5p5

 

фото через рік після операци

raboti5p6

 

ОЗУ через два роки після операції

 

Пацієнт 6

 

В даній клінічній ситуації були скарги на відсутність зубів, на естетичний дефект. На ортопантомограмме (ОЗУ) видно періодонтітние зуби які підлягають видаленню. Так само бачимо недостатній обсяг кісткової тканини на верхній щелепі. І неможливу установку імплантатів класичним способом без відновлення обсягу кістки. Було прийнято рішення видалити всі інфіковані зуби на верхній щелепі з негайною установкою одноетапних і базальних імплантатів в одне відвідування в лунки видалених зубів. Лунки видалених зубів оброблялися ербіевим лазером. Через день після операції встановлено тимчасові коронки. Через чотири місяці після операції тимчасові коронки помінялися на постійні з біологічно інертного матеріал РЕЙОК.

raboti6p1

ОЗУ до операції

raboti6p2

 

фото до операції

raboti6p3

 

фото через день після операції

raboti6p4

 

ОЗУ через день після операції

rabotu6p5

 

фото через рік після операції

raboti6p7

 

ОЗУ через рік після операції

Пацієнт 7

 

Пацієнтка звернулася зі скаргами на відсутність зубів на нижній щелепі і неможливість користуватися знімними зубними протезами. До звернення в ЕСЦ було відмовлено в установці імплантатів на нижній щелепі через відсутність клінічних умов і дефіциту обсягу альвеолярного відростка. Прийнято рішення установки одноетапні ібазальні імплантатів на нижній щелепі в одне хірургічне втручання з негайною навантаженням. Імплантати встановлені в обхід нижньощелепного каналу. Через день встановлені тимчасові коронки. Через чотири місяці тимчасові коронки змінені на постійні з біологічно інертного матеріалу РEEК.

raboti7p1

ОЗУ до операції

raboti7p2

 

кт до операції

raboti7p3

 

кт після операції

raboti7p4

 

КТ після операції імплантати стоять поруч з нижньощелепним каналом

raboti7p5

 

КТ через рік після операції

raboti7p6

 

КТ після операції імплантати стоять поруч з нижньощелепним каналом 2

 

raboti7p7

Фото після операції

raboti7p8

 

Фото после операции

raboti7p9

 

Примірка тимчасових коронок після операції

raboti7p10

 

Тимчасові коронки після операції

raboti7p11

 

Тимчасові коронки після операції 2

raboti7p12

ОПГ з тимчасовими коронками після операції. Імплантати стоять з нижньощелепним каналом

raboti7p13

 

КТ через рік після операції. Абсолютна стабільність кісткової тканини біля інмплантатов

raboti7p14

 

КТ через рік після операції

 

Пацієнт 8

 

В даній клінічній ситуації під час звернення до ЕСЦ були скарги на відсутність зубів у бічних ділянках верхньої щелепи. На ортопантомограмме видно дефіцит кісткової тканини в області бічних ділянок верхньої щелепи. Були встановлені одноетапні імплантати в обхід синуса гайморової пазухи. З негайної навантаженням. Пацієнт отримав тимчасові коронки через день після операції. Дистальні імплантати встановлені в бугор верхньої щелепи. Постійне протезування металокерамікою було через чотири місяці. Ми отримали відмінні негайні та відстрочені результати. Методика установки імплантатів без нарощування кісткової тканини отримала ще один прекрасний результат. Ми скоротили час і вартість лікування до мінімуму.

raboti8p1

ОПГ через рік після операції

raboti8p2

 

Протезування постійними металокерамічними коронками

raboti8p3

КТ через рік після операції

 

Пацієнт 9

 

Клінічний випадок швидкої реабілітації пацієнта базальної імплантацією з негайною навантаженням. На верхній щелепі недостатня кількість обсягу кісткової тканини. Встановлено базальні імплантати малоінвазивним методом з швидкою реабілітацією за три дні. В обхід синуса гайморової пазухи верхньої щелепи. Абсолютно немає ніяких ускладнень в післяопераційному періоді. Так само маємо приголомшливі відстрочені результати через 5 років після установки і протезування.

 rapoti9p1

ОПГ до операції

raboti9p2

 

ФОТО + ОПГ через рік після операції протезування металокерамічними коронками

rapoti9p3

 

КТ через рік після операції протезування металокерамічними коронками

 

Пацієнт 10

 

Цей клінічний випадок є прикладом відмінного відстроченого результату через п'ять років. У пацієнта були відсутні зуби на верхній щелепі і був недостатній обсяг кісткової тканини. Зуби, які залишалися, були рухливі і інфіковані. Проведено видалення інфікованих зубів, лазерна чистка і установка базальних імплантатів з негайною навантаженням без розрізу і без відкидання клаптя. Пацієнт отримав коронки через день після операції. Через чотири місяці тимчасові коронки помінялися на постійні.

rabotip1

ОРПГ до операції

raboti10p2

 

Протезування металокерамічними коронками

raboti10p3

ОЗУ через п'ять років після операції

raboti10p4

кт через п'ять років після операції

 

     

think_on