8 а сторінка

Базальні імпланти ціна в Києві

Здорові зуби від природи - це справжнє везіння для сучасної людини, однак таке явище, на жаль, зустрічається не дуже часто. Більший відсоток сучасного населення України має стабільні проблеми, пов'язані зі здоров'ям зубів і станом ротової порожнини. Це, найчастіше, пов'язане з постійним негативним впливом навколишнього середовища, шкідливих звичок, а також з індивідуальними властивостями і особливостями організму. Захворювання зубів, а також їх пошкодження, руйнування і халатне ставлення до гігієни ротової порожнини - все це є першопричинами для втрати зубів, яка, в свою чергу, може залучити разом з собою цілий ряд інших проблем для всього організму.

Втрата зубів, в зв'язку з травмами, їх видаленням стоматологом або іншими причинами - вагома проблема, яка створює масу дискомфорту для людини. Однак, сьогодні, завдяки можливостям сучасної медицини, зокрема стоматології, кожен може максимально оперативно вирішити всі неприємні наслідки втрати зубів і швидко відновити цілісність зубного ряду. Імплантологія та протезування, які здійснюються справжніми професіоналами, є відмінним способом для відновлення втрачених зубів і повернення колишньої усмішки.

Європейський стоматологічний центр - одна з перших стоматологічних клінік в Україні, яка почала використовувати передові технології і найпрогресивніші методики в сфері імплантології, а також для лікування зубів. Наша клініка є єдиним офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів (DGOI) на території України і відрізняється виключно високим рівнем послуг, а також інноваційної практикою лікування захворювань і порушень в ротовій порожнині. Завдяки активному впровадженню інновацій і сучасних технологій в стоматології та імплантології зокрема, ЕСЦ зумів досягти якості послуг європейського класу, а також стабільного кваліфікаційного зростання для фахівців.

Базальні імпланти: ціна в місті Київ та особливості процедури

Базальна імплантація зубів в даний час є дуже популярною і затребуваною процедурою, яка дозволяє швидко позбутися від проблеми відсутності зуба або декількох зубів і вважається однією з найпрогресивніших методик на сьогоднішній день. Це вельми «свіже» рішення в області стоматології та імплантології, яке використовується для максимально оперативного відновлення зуба, без нарощування штучної кісткової тканини. Процедура допомагає знайти рівний зубний ряд без вад за короткий проміжок часу, без носіння пластин і брекетів, дозволяючи тим самим економити і час, і гроші.

Ціна на базальні імпланти - одна з найбільш позитивних сторін даної процедури, що важливо для величезного сегмента сучасних пацієнтів. У зв'язку з тим, що не потрібно нарощування штучної щелепної кістки, процес дозволяє економити сили і час. Процедура установки імпланта проводиться в лунку природної кістки, а специфічна форма імпланта запобігає подальшому руйнуванню кісткової тканини. При цьому, варто підкреслити, у пацієнта зберігається коректна жувальна функція і навантаження при ній розподіляється рівномірно на обидві щелепи в процесі споживання їжі.

Додатково хочемо підкреслити, що процедура базальної імплантації має ряд позитивних впливів на стан щелеп і зубів людини. В ході медичної процедури здійснюється стимуляція природного процесу зростання кісткової тканини, що забезпечує не тільки тривалий термін експлуатації імплантатів, а й максимальний комфорт для пацієнта, а також високий ступінь сприйнятливості сторонніх матеріалів (імплантів та іншого) організмом людини. У більшості випадків імплантований базальний імплант не має властивості відторгатися організмом і приживається до кістки не довше одного тижня, після чого пацієнтові можуть безперешкодно встановити коронку.

Особливістю базального імпланта є його корми і загальна конструкція вставного зуба в результаті процедури. Металевий (титановий) стрижень кріпиться в губчатому шарі кістки, а завдяки тому, що має широкі витки, він конденсує (ущільнює) кістка, завдяки чому попереджається її резорбція. На базальний імплант надалі встановлюється незнімна конструкція протеза. При професійному виконанні, базальні імпланти, точніше вартість і швидкість процедури, дозволяють здійснювати швидке відновлення зуба кожному бажаючому. Також установку конструкції зубного протеза можна проводити навіть в разі складних анатомічних умов при низькій щільності щелепної кістки. У деяких випадках процес впровадження імпланта і установки коронки до його основі може бути здійснений протягом одного-двох днів.

Європейський стоматологічний центр має багатий досвід в сфері базальної імплантації зубів, який налічує багато років. Наші фахівці готові підібрати індивідуальний спосіб вирішення кожної проблеми, а також здійснити процедуру максимально оперативно і безболісно. Високий рівень професіоналізму фахівців дозволяє забезпечити виключно високий рівень роботи в області імплантації та протезування зубів, що робить нашу клініку безперечним лідером серед стоматологий в Києві.

Ціна на імплант зуба Київ

Час від часу багато людей, незалежно від віку і статі, стикаються з такими проблемами, як захворювання зубів або ротової порожнини. Вони можуть мати абсолютно різну природу, проте в будь-якому випадку вимагають якнайшвидшого лікування і відновлення. Різні пошкодження тканин зуба несуть масу дискомфорту для людини, а також можуть послужити причиною або рушійним ланкою до розвитку ряду інших порушень в роботі всього організму. Не секрет, що пошкоджені зуби, або їх втрата - це не тільки незручності, що супроводжуються больовими відчуттями, але ще і величезна естетична проблема, що не дозволяє повноцінно жити, комфортно перебувати в суспільстві і вести активну життєдіяльність.

Незважаючи на те, що своєчасне звернення до стоматолога в більшості випадків допомагає вирішити проблему, пов'язану з пошкодженням зуба без його втрати, проте все ж час від часу відбуваються ситуації, в яких зуб буде неодмінно загублений. У таких випадках справжнім порятунком стане імплантація зубів, яка допоможе відновити зуб на місці раніше загубленого.

Навіщо потрібні зубні імплантати?

Імплант зуба - це деталь, яка є базою для установки штучного зуба замість вилученого. Зубні імпланти являють собою шуруповідние стрижні, які впроваджуються в кісткову тканину верхньої або нижньої щелепи. Після установки імплантатів, стоматолог може встановити на них зубні протези або коронки.

У зв'язку з тим, що імпланти впроваджуються всередину щелепної кістки, вони є основою для штучного зуба. Зубні протези і мости, закріплюються на імплантатах, міцно фіксуються і не створюватимуть дискомфорту під час їжі, розмови або інших занять. Імпланти дозволяють встановити зуб максимально наближено до його природному розташуванню, завдяки чому протезувати зуб сприймається ближче по відчуттях до натурального, виграючи перед традиційними зубними мостами або протезами.

Крім цього, існують групи пацієнтів, які не можуть носити мости і протези зубів не тільки з-за їх меншого зручності, в порівнянні з імплантами, але ще і мають протипоказання, в зв'язку і хворобами слизової оболонки ротової порожнини, слабо розвинутого альвеолярного відростка або в зв'язку з відчуттям нудоти, яку в індивідуальних випадках можуть викликати конструкції зубних мостів. Також варто підкреслити, що мости прикріплюються по обидва боки проміжку, який з'являється в результаті втрати зуба. Імпланти мають явну перевагу в даному контексті, так як впроваджуються в кістку щелепи і дозволяють не пошкоджувати найближчі зуби, не використовуючи їх як опору. Установка імпланта вимагає дотримання деяких вимог, як наприклад, відсутність захворювань ясен, а також роздратування або ран на них, наявність необхідної кількості кісткової тканини, яке потрібно для фіксації імпланта. Крім іншого, обов'язково потрібно ретельно дотримуватися гігієни ротової порожнини, постійно доглядаючи і обробляючи дану ділянку.

Європейський стоматологічний центр, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в Україні, надає послуги з імплантації та протезування зубів в Києві на високому, європейському рівні. Наша клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини, лікуванням і протезуванням зубів, в тому числі в сфері імплантології. Передові технічні та кваліфіковані кадрові ресурси забезпечують гарантії високої якості, а використання імплантів і матеріалів від кращих європейських і світових виробників забезпечують довгостроковий результат.

Імплант зуба: ціна в місті Київ

Імпланти зубів вважаються найбільш надійним способом для заміни втраченого зуба. Безумовно, їх установка зазвичай обходиться дорожче, ніж інші методи заміни зубів, однак використовуючи високоякісний імплант зуба, пацієнт може сміливо розраховувати на довгостроковість штучного зуба і мінімум дискомфорту при його носінні.

Фахівці Європейського стоматологічного центру використовують швейцарські імпланти, які надають всі гарантії найвищої якості. Швейцарські імпланти зубів, ціна яких вказана у відповідному розділі нашого сайту, забезпечують тривалий період шкарпетки, який досягає декількох десятиліть, а також максимальний комфорт при експлуатації.

В даний час найбільш надійними і міцними визнані внутрішньокісткові імпланти. Внутрішньокістковий імплант імплантують безпосередньо в щелепних кісток, при наявності достатнього обсягу кісткової тканини, розсікаючи слизову ясен. Після повноцінного загоєння тканин на імплант встановлюється постійна коронка або міст, якщо необхідно відновити відразу декілька зубів підряд.

Як довго прослужать стоматологічні імпланти?

Європейський стоматологічний центр використовують для імплантації зубів виключно якісні деталі від елітних виробників, а також застосовують при цьому прогресивні технології і висококласне медичне обладнання. Імплант зуба, ціна (Київ), якого буде цілком обґрунтованою, прослужать тривалий термін, при цьому не впливаючи на стан сусідніх зубів.

Клініка «Європейський стоматологічний центр» надає послуги протезування та імплантації на найвищому рівні в місті Київ. Ми готові гарантувати високий результат лікування та імплантації зубів, завдяки багатому досвіду в сфері імплантології. Фахівці ЕСЦ готові підібрати індивідуальний варіант для кожної окремої ситуації, який оптимально підійде пацієнтові, а також здійснити процедуру установки зубів максимально оперативно і безболісно, ​​виділяючись серед багатьох інших стоматологий за ознакою якості.

Ціна базальної імплантації в Києві

Послуги кваліфікованого стоматолога - те, до чого рано чи пізно змушений вдаватися кожна людина без винятку. У зв'язку з тим, що багато сучасних людей піддаються негативному впливу навколишнього середовища, неправильного харчування, шкідливих звичок і іншим негативним факторам, потреба у відновленні і лікуванні зубів є неминучим фактом. Безумовно, зуби, як і будь-який інший орган, мають властивість хворіти, піддаватися руйнуванню в зв'язку з інфекціями, і просто «зношуватися», що може призводити не тільки до помітних пошкоджень, карієсу і зубного каменю, а й навіть до їх втрати. Втрата зуба - це завжди неприємно і дискомфортно, але в той же час, це не привід для відчаю, тому що можливості сучасної стоматології дозволять кожному бажаючому оперативно впоратися з цією проблемою.

В Україні в сфері імплантології зубів одним з лідерів є Європейський стоматологічний центр. Імплантологія - затребуване сьогодні напрямок в сфері стоматології, яке дозволяє відновлювати втрачені або видалені зуби, з використанням передових технологій і прогресивних методик, а також професійного європейського обладнання, в максимально стислі терміни. Клініка ЕСЦ готова надати повний спектр послуг з відновлення, протезування та лікування зубів, і зробить це не тільки професійно і швидко, але ще і максимально комфортно для пацієнта.

Базальна імплантація: ціна в місті Київ

У разі втрати зуба або його медичного видалення з яких-небудь причин, пацієнт, безумовно, не зможе вести повноцінну і активне життя, та й просто відчувати себе комфортно в нашому суспільстві. Крім естетичної складової, це ще й реальна загроза для всього організму, який може постраждати від порушень зубно-щелепного апарату. Відсутність зубів негативно впливає на всі сфери життєдіяльності: починаючи від проблем зі споживанням їжі, закінчуючи спілкуванням і деформацією форми особи. Отже, навіть при неповній втраті зуба необхідно якнайшвидше відновлення його цілісності і відновлення коректної форми. Це допоможе забезпечити правильну навантаження при жувальної функції, а також придбати природну, красиву посмішку з рівними зубами.

Базальна імплантація зубів - популярна процедура, яка дозволяє швидко усунути дефекти в зубному ряду і в стислі терміни знайти гарну посмішку і рівні зуби. Базальна імплантація (Київ), ціна якої сьогодні не є необґрунтовано високою, дозволить ліквідувати недоліки зубів, відновлюючи їх як частково, так і в повній мірі, з мінімальними хворобливими відчуттями для пацієнта. Досить часто такий метод терапії застосовується з естетичними цілями, коли пацієнт бажає отримати рівні, білі зуби, без тривалого їх виправлення за допомогою брекетів або пластин.

Базальна імплантація - один з найновіших і перспективних способів відновлення зуба, який часто використовується для того, щоб оперативно знайти рівний зубний ряд без вад. Імплантація зубів здійснюється в рамках однієї процедури, що робить її одним з безперечних лідерів по затребуваності в сфері протезування зубів. Її особливою рисою вважається відсутність необхідності нарощування кісткової тканини, проте не дивлячись на це у пацієнта повністю зберігається коректна жувальна функція і рівномірно розподіляється навантаження на щелепи під час жування. В ході процедури здійснюється стимуляція природного процесу зростання кісткової тканини, тому штучний кістковий матеріал застосовується вкрай рідко.

Ще однією відмінною рисою базальної імплантології вважається можливість установки імпланта - титанового стрижня, в нещільної кісткової тканини, тобто мається на увазі установка в складних анатомічних умовах. При цьому завдяки використанню технологій, імплантат міцно закріплюється в щелепної кістки та слугуватиме пацієнтові досить довгий час.

Базальна імплантація і ціна в Києві - ще один привабливий момент для пацієнтів. Вартість такої процедури порівняно невисока, тому що найчастіше дозволяє уникнути нарощування кістки. Імплант встановлюється прямо в природну кісткову тканину і твердо тримається там, в зв'язку зі своєю специфічною конструкцією. Після цього може бути здійснена установка незнімного протеза.

Наші фахівці готові надати послугу базальної імплантації зубів на найвищому рівні якості в Києві, надавши сервіс преміум-класу. Імплантація та протезування зубів можуть бути здійснені навіть в найскладніших анатомо-топографічних умовах, що виділяє нашу клініку серед інших представників стоматології в Києві. Ціна базальної імплантації в Європейському стоматологічному центрі вказана у відповідному розділі сайту нашої клініки. Отримати додаткову інформацію Ви зможете, звернувшись за консультацією до наших фахівців.

Одномоментна імплантація зубів Київ (ціна)

Стан зубів і ротової порожнини є одним з вагомих факторів, що впливають на здоров'я всього організму людини, а також на естетику зовнішнього вигляду. Цілком природно, що доглянутий людина, яка піклується про стан свого організму і своєї зовнішності, жодним чином не може асоціюватися з пошкодженими, або того гірше - відсутніми зубами. Проблеми, пов'язані із захворюваннями зубів і ротової порожнини не лише позначаються на загальному вигляді людини, а й також негативно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту і навіть сприяють деформації щелепних і лицьових кісток, що, в свою чергу стає причиною формування неправильного прикусу і інших дефектів . Своєчасна турбота про здоров'я ротової порожнини, в тому числі і зубів - застава не тільки акуратного зовнішнього вигляду, але і коректного функціонування внутрішніх органів.

Незважаючи на те, що щодо важливості здоров'я зубів сьогодні фігурує величезний масив інформації, стоматологічні проблеми виникають у сучасного населення досить часто, і до того ж, приносять масу незручностей і дискомфорту. Крім різних пошкоджень і захворювань, часто виникає потреба у видаленні всього зуба пацієнтові. Безумовно, відсутність одного або декількох зубів - явна проблема для сучасної людини, тому імплантація і протезування є прямий можливістю відновлення природного зовнішнього вигляду і красивою, природною посмішки.

В даний час одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг в Україні визнаний Європейський стоматологічний центр, який є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів в нашій країні. Наша клініка володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і лікуванням зубів, в тому числі в галузі імплантології. Передові технічні та кваліфіковані кадри забезпечують роботу установи на високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг України та Східної Європи.

Імплантація зубів: особливості процедури в Європейському стоматологічному центрі

Безсумнівно, що, як і будь-який інший орган, зуби можуть втрачати свою колишню силу і міцність, стаючи при цьому тьмяними і болючими. Крім цього, піддаючись постійним негативним впливам навколишнього середовища, харчування, шкідливих звичок або різних захворювань, іноді виникає необхідність в їх видаленні. Для того, щоб замінити свій зіпсований або втрачений зуб новим, на допомогу прийде сучасна імплантологія.

Імплантація зуба - процес установки штучного кореня, роль якого виконує імплант - металевий стрижень, який впроваджується в кістку. Імплант служить ефективної опорою для коронки, яка встановлюється поверх нього і набуває вигляду справжнього зуба. Метод імплантації зубів давно і добре відпрацьований, однак найчастіше він вимагає декількох візитів до стоматолога. Завдяки впровадженню нових стоматологічних практик, Європейський стоматологічний центр готовий надати послугу одномоментної імплантації зуба, яка здійснюється в рамках однієї процедури.

Одномоментна імплантація зубів - порівняно нова технологія протезування зуба, яка відрізняється своєю оперативністю і безболезненностью. Крім традиційного способу імплантації імпланта, який здійснюється за допомогою хірургічного втручання (розріз м'яких тканин ясен скальпелем), в даний час Європейський центр стоматології активно розвиває практику лазерної імплантації, яка вважається більш делікатної і відрізняється полегшеним реабілітаційним періодом.

В якості одного з лідерів серед стоматологий в Києві і Україні, наші фахівці здатні здійснити всю процедуру імплантації в одне хірургічне втручання. Варто підкреслити, що всі операції проводяться головним лікарем нашої клініки, єдиним в Україні експертом міжнародної Асоціації оральних імплантологів Вадимом Климентьєва. Здійснюється імплантація негайно після видалення зуба, що помітно економить час пацієнта і прискорює процес загоєння ділянки з імплантів, завдяки чому надається можливість максимально швидко відновити зуб. З метою знеболювання нами використовується комп'ютерна анестезія, в зв'язку з чим одномоментна імплантація зубів в місті Київ проходить максимально комфортно і високоякісно.

Одномоментна хірургічна і лазерна імплантація зубів: вартість процедури

Безсумнівно, така процедура, як одномоментна імплантація зубів, ціна якої сьогодні знаходиться на абсолютно доступному рівні, користується широким попитом. Установка одного імпланта під час поведінки стандартної процедури (без додаткових ускладнень) займає близько півгодини. У разі перетину м'яких тканин за допомогою лазерного променя, час процедури може скоротитися. І в разі лазерної імплантації, і при хірургічному втручанні, імпланти встановлюються в кістку щелепи, проникаючи через слизову ясен чітко в тому місці, де раніше розташовувався видалений зуб. Завдяки якісним матеріалам, а також високої кваліфікації фахівців, мінімальний термін служби імпланта становить 12 років, проте в більшості випадків вони зберігаються протягом значно більшого терміну.

В даний час нашою клінікою використовуються імпланти, виготовлені провідними європейськими виробниками з міцних і повністю безпечних матеріалів. Крім процедури імплантації, Європейський стоматологічний центр готовий допомогти підібрати безліч якісних і ефективних рішень, які дозволять вирішити будь-яке завдання, пов'язану зі здоров'ям зубів. Індивідуальний підхід і професіоналізм співробітників допоможуть кожному бажаючому надовго зберегти сліпучу посмішку і здоров'я ротової порожнини, а також позбутися від візуальних стоматологічних дефектів. Процедуру одномоментної імплантації в ЕСЦ здійснюють кращі імплантології в Києві, які мають цінним досвідом роботи з новітнім обладнанням та інноваційними методиками, яке застосовується сьогодні тільки в нашій клініці.

Одномоментна імплантація декількох зубів

Здоров'я зубів - найважливіший елемент для нормальної і комфортною життєдіяльності людини. Як відомо, пошкоджені зуби і хвороби ротової порожнини - це не тільки постійний дискомфорт і маса незручностей, але ще і пряма загроза здоров'ю всього організму. Відсутність одного або декількох зубів, а також неправильний розподіл навантаження на них заважають нормальній роботі деяких систем органів, обіцяючи за собою ряд інших захворювань. Сьогодні питання здоров'я ротової порожнини є актуальним для більшості сучасних людей, тому послуги, які здатні вирішити величезний спектр проблем, пов'язаних зі здоров'ям зубів, користуються високим попитом. Стоматологічна практика Європейського стоматологічного центру здатна, завдяки використанню передових технологій і кваліфікованих кадрів, ліквідувати захворювання і пошкодження зубів, а також швидко і якісно відновити видалені зуби, подарувавши кожному пацієнту бажану усмішку.

Одномоментна імплантація одного або декількох зубів

Людські щелепи не можуть коректно функціонувати без одного або декількох зубів: з часом деформуються щелепні кістки, порушується жувальна функція, що в свою чергу призводить до розладів шлунково-кишкового тракту і анатомічним порушень особи. На щастя сучасна стоматологія, якщо зуб / кілька зубів були помітно пошкоджені або загублені в наслідку травм, захворювань та інших обставин, здатна відновити їх максимально швидко за допомогою імплантації.

Імплантація зуба - процес установки штучного кореня, роль якого виконує імплант - металевий стрижень, що встановлюється в щелепних кісток. Імплант служить базовою деталлю в процесі імплантації і опорою для коронки, яка встановлюється поверх нього. Метод імплантації зубів давно і добре відпрацьований, і сьогодні вже рідко вимагає декількох візитів до стоматолога. Завдяки впровадженню нових стоматологічних практик, Європейський стоматологічний центр готовий надати послугу одномоментної імплантації зуба або декількох зубів, яка здійснюється в рамках однієї процедури.

Immediate implantation of several teeth is an advanced technology of tooth prosthetics, which is distinguished by its efficiency and painlessness. The installation of several teeth implants at once, as a rule, is carried out with the aim of radically aligning the dentition. The implantation of several teeth can be carried out either one after the other (when they are prosthetized one at a time), or with the help of a bridge - a structure with several teeth is attached to the implant at once. In particular, the European Center for Dentistry also practices implantation of teeth with a high degree of atrophy, that is, reduction of bone tissue, which obviously complicates the procedure somewhat, however, the presence of high-tech equipment and elite materials allows it to be performed at a no less high level. It is worth noting that with completely toothless jaws, rehabilitation is carried out by fixed structures.

Одномоментна імплантація декількох зубів є передовою технологією протезування зуба, яка відрізняється своєю оперативністю і безболезненностью. Установка імплантів відразу декількох зубів, як правило, здійснюється з метою кардинально вирівняти зубний ряд. Імплантація декількох зубів може здійснюватися як по черзі (коли протезіруют по одному), або ж за допомогою моста - на імплант прикріплюється конструкція відразу з декількома зубами. Зокрема, Європейський центр стоматології практикує також імплантацію зубів при високому ступені атрофії, тобто зменшення кісткової тканини, що, очевидно, дещо ускладнює процедуру, однак наявність високотехнологічного обладнання і елітних матеріалів дозволяє виконувати її на не менше високому рівні. Варто відзначити, при повністю беззубих щелепах реабілітація здійснюється незнімними конструкціями.

В Україні сфера високотехнологічної імплантації зубів почала активно розвиватися порівняно недавно. Одним з незаперечних лідерів серед представників стоматологічних послуг, зокрема імплантації зубів, є Європейський стоматологічний центр, який відомий впровадженням передових технологій у сферу імплантології. Клініка «ЕСЦ» є офіційним представником німецької Асоціації оральних імплантологів (DGOI) в нашій країні і володіє цінним досвідом роботи з різними проблемами, пов'язаними зі станом ротової порожнини і зубів, в тому числі в галузі імплантології. Прогресивні технічні і професійні кадри забезпечують роботу нашої клініки на високому рівні і роблять її одним з ключових гравців на ринку медичних послуг України та Східної Європи.