Роботи

Роботи

В даному розділі представлені кілька складних клінічних випадків. Це приклад багаторічного досвіду швидкого вирішення складних клінічних ситуацій. У тих випадках, коли немає можливості пацієнту отримати стоматологічну реабілітацію. Або потрібно проводити заходи щодо тривалої реконстукцію кісткової тканини. У кожної реконстукцію кісткової тканини (нарощування кістки) завжди є відсоток ускладнень. Це не приживлення того, що хочуть реконстуіровать. Ми знизили цей відсоток до 0. Тому, що ні робили операції з нарощування кістки, а використовували тверді анатомічні структури для фіксації дентальних імплантантів. До цій методиці ми додали використання ербіевого лазера, і отримали чудовий негайний і відстрочений результат через тривалий час. Кількість післяопераційних ускладнень значно знижено. Швидка реабілітація за рахунок повного швидкого відновлення функції зубів і прекрасний відстрочений результат через кілька років говорить про перевагу цього методу перед іншими методиками.
 
Ми маємо Європейську "Доказову медицину". Ці всі клінічні випадки представлені в Асоціацію Імплантологів Німеччини DGOI для отримання звання "Міжнародний експерт в імплантології" і схвалені німецькими професорами. Також були представлені вченій раді України для отримання звання "Кандидат медичних наук" і представлені на Всесвітньому Тихоокеанському Конгресі в 2016 році в Тайвані. Коли Вам говорять, що у Вас "Близько нерв", "Поруч гайморова пазуха", "Вам не можна ставити зубні імплантанти", у нас є величезний клінічний досвід, щоб сказати: "Це не завжди так". В Європейському стоматологічному центрі ми зможемо поставити імплантант поруч з нервом і не пошкодивши його. Поруч з гайморової пазухою і не пошкодивши її. Ми обходимо місця, там де немає умов і встановлюємо дентальні імплантанти там де вони є. Це дійсно складна установка імплантатів поруч з анатомічними утвореннями. Але, наявність 3D томографа в Європейському стоматологічному центрі і предворительно планування оперативного втручання дозволяє прийти до блискучого успіху.
Пацієнт 1

В даній клінічній ситуації до початку лікування в порожнині рота пацієнта були некротичні ураження твердих тканин зубів. Для реабілітації прийнято рішення видалення зубів на верхній і нижній щелепі з установкою базальних імплантантів з негайною нарузку в одне відвідування. В одне відвідування видалені всі зуби на верхній і нижній щелепі. Лунки видалених зубів оброблені ербіевим лазером. В лунки видалених зубів встановлені одноетапні імплантанти. Через три дні після операції пацієнт отримав тимчасові коронки. Через чотири місяці тимчасові коронки були замінені на постійні.

фото до операції

фото до операції 2

фото до операції 3

ОПГ до операції

фото через день після операції

фото через рік після операції

ОПГ через день після операції
Пацієнт 2

В даній клінічній ситуації перед початком лікування у пацієнта були пародонтозние зуби на верхній і нижній щелепі, які підлягали видаленню. Так само був естетичний дефект. На верхній і нижній щелепі дефіцит кісткової тканини. Для того щоб провести реабілітацію пацієнта за класичною методикою, необхідно відновлювати кістку і проводити багато хірургічних втручань перед установкою імплантатів. Нами було прийнято рішення провести установку імплантантів з негайною навантаженням за одне хірургічне втручання. За одне хірургічне втручання видалені всі зуби на верхній і нижній щелепі. Лунки зубів оброблені ербіевим лазером. Проведена повна дезінфекція і стерилізація лунок видалених зубів. Встановлено імплантанти на верхній щелепі в обхід гайморової пазухи в бугор верхньої щелепи, на нижній щелепі в обхід нижньощелепного каналу. Тимчасові коронки були встановлені через день після операції. Постійні коронки з біологічно інертного матеріалу РЕЙОК через чотири місяці після операції.

ОПГ до операції

фото до операції

фото через день після операції

ОПГ через день після операції

фото через рік після операції

кт через рік після операції

ОПГ через рік після операції

 

Пацієнт 3
В даній клінічній ситуації перед хірургічним втручанням були періодонтітні зуби на верхній і нижній щелепі, які підлягали видаленню. Так само був дефіцит кісткової тканини на верхній і нижній щелепі. Для того, щоб встановити імплантанти за класичною методикою необхідно провести багато операцій по відновленню кісткової тканини на верхній і на нижній щелепі. Ми дали згоду на оперативне втручання без додаткових втручань в найкоротші терміни. З негайної установкою імплантатів і негайної навантаженням. На нижній щелепі встановлені імплантанти в обхід нижньощелепного каналу. А на верхній щелепі встановлені імлантанти в обхід синуса гайморової пазухи верхньої щелепи в бугор верхньої щелепи. Пацієнт отримав швидку реабілітацію без ускладнень малоінвазімним способом. Тимчасові коронки отримав через три дні після операції. Постійні коронки з біологічно інертного матеріалу РЕЙОК через чотири місяці.

фото до операції

ОПГ до операції

фото через день після операції

фото через рік після операції

кт через рік після операції

ОПГ через рік після операції

 

Пацієнт 4
В даній клінічній ситуації представлена ​​реабілітація пацієнта з відсутністю зубів в найкоротші терміни малоінвазивним способом за допомогою базальних імплантанов із застосуванням лазерних технологій. В одне відвідування проведено видалення зубів із застосуванням лазерних технологій і установка імплантатів в одне хірургічне втручання без розрізу і відкидання клаптя. Через три дні після встановлення імплантантів вироблено тимчасове протезування. Через чотири місяці після операції тимчасові коронки замінені на постійні з біологічно інертного матеріалу PEEK.

ОПГ до операції

фото до операції

фото через рік після оперции

ОПГ через 2 дні після операції

фото через 3 дні після операції

ОПГ через рік після операції

 

Пацієнт 5
В даній клінічній ситуації до лікування був пародонтоз і естетичний дефект. На верхній щелепі недолік обсягу кісткової тканини альвеолярного відростка. Було прийнято рішення видалити зуби на верхній і нижній щелепі з негайною установкою імплантатів в лунки видалених зубів. В одне хірургічне втручання видалені зуби на верхній і нижній щелепі. Лунки видалених зубів оброблені ербіевим лазером. Встановлено одноетапні базальні імплантанти на верхній і нижній щелепі. Через три дні після операції пацієнт отримав тимчасові коронки, які поміняв на постійні через чотири місяці.
 

фото до операції

ОПГ до операції

фото через день після операції

фото через день после операции

фото через день після операції

фото через рік після операції
Пацієнт 6
В даній клінічній ситуації були скарги на відсутність зубів, на естетичний дефект. На ортопантомограме (опг) видно періодонтітні зуби які підлягають видаленню. Так само бачимо недостатній обсяг кісткової тканини на верхній щелепі. І неможливу установку імплантантів класичним способом без відновлення обсягу кістки. Було прийнято рішення видалити всі інфіковані зуби на верхній щелепі з негайною установкою одноетапних і базальних імплантантів в одне відвідування в лунки видалених зубів. Лунки видалених зубів оброблялися ербіевим лазером. Через день після операції встановлено тимчасові коронки. Через чотири місяці після операції тимчасові коронки помінялися на постійні з біологічно інертного матеріал РЕЙОК.

ОПГ до операції

фото до операції

фото через день після операції

ОПГ через день після операції

фото через рік після операції

ОПГ через рік після операції

 

Пацієнт 7
Пацієнтка звернулася зі скаргами на відсутність зубів на нижній щелепі і неможливість користуватися знімними зубними протезами. До звернення в ЕСЦ було відмовлено в установці імплантатів на нижній щелепі через відсутність клінічних умов і дефіциту обсягу альвеолярного відростка. Прийнято рішення установки одноетапні ібазальні імплантатів на нижній щелепі в одне хірургічне втручання з негайною навантаженням. Імплантати встановлені в обхід нижньощелепного каналу. Через день встановлені тимчасові коронки. Через чотири місяці тимчасові коронки змінені на постійні з біологічно інертного матеріалу РЕЙОК.
 ОПГ до операції

КТ до операції

КТ после операції


КТ після операції імплантати стоять поруч з нижньощелепним каналом


КТ через рік після операції


КТ після операції імплантати стоять поруч з нижньощелепним каналом 2

Фото після операції

Зняття відбитка після операціїПримірка тимчасових коронок після операціїТимчасові коронки після операціїТимчасові коронки після операції 2ОПГ з тимчасовими коронками після операції. Імплантати стоять з нижньощелепним каналомКТ через рік після операції. Абсолютна стабільність кісткової тканини біля імплантатівКТ через рік після операції

Пацієнт 8

В даній клінічній ситуації під час звернення до ЕСЦ були скарги на відсутність зубів у бічних ділянках верхньої щелепи. На ортопантомограмме видно дефіцит кісткової тканини в області бічних ділянок верхньої щелепи. Були встановлені одноетапні імплантати в обхід синуса гайморової пазух. З негайним навантаженням. Пацієнт отримав тимчасові коронки через день після операції. Дистальні імплантати встановлені в бугор верхньої щелепи. Постійне протезування металокерамікою було через чотири місяці. Ми отримали відмінні негайні та відстрочені результати. Методика установки імплантатів без нарощування кісткової тканини отримала ще один прекрасний результат. Ми скоротили час і вартість лікування до мінімуму..


ОПГ через рік після операції


Протезування постійними металокерамічними коронками


КТ через рік після операції

Пацієнт 9
Клінічний випадок швидкої реабілітації пацієнта базальної імплантацією з негайною навантаженням. На верхній щелепі недостатня кількість обсягу кісткової тканини. Встановлено базальні імплантати малоінвазивним методом з швидкою реабілітацією за три дні. В обхід синуса гайморової пазухи верхньої щелепи. Абсолютно немає ніяких ускладнень в післяопераційному періоді. Так само маємо приголомшливі відстрочені результати через 5 років після установки і протезування.


ОПГ до операції


ФОТО + ОПГ через рік після операції протезування металокерамічними коронками


КТ через рік після операції протезування металокерамічними коронками

Пацієнт 10
Цей клінічний випадок є прикладом відмінного відстроченого результату через п'ять років. У пацієнта були відсутні зуби на верхній щелепі і був недостатній обсяг кісткової тканини. Зуби, які залишалися, були рухливі і інфіковані. Проведено видалення інфікованих зубів лазерна чистка і установка базальних імплантатів з негайним навантаженням без розрізу і без відкидання клаптя. Пацієнт отримав коронки через день після операції. Через чотири місяці тимчасові коронки помінялися на постійні.


ОРПГ до операції


Протезування металокерамічними коронками


ОПГ через п'ять років після операції


КТ через п'ять років після операції

Пацієнт 11
У цьому клінічному випадку пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність зубів. Перед зверненням в ЕСЦ робив синус ліфтинг з лівого боку зверху. Після відкриття клаптя бачимо відбувся синус ліфтинг. Проведено видалення кісткового матеріалу з гайморової пазухи і установка імплантату в обхід гайморової пазухи в бугор верхньої щелепи. Встановлено базальні імплантати з негайною навантаженням і швидкої реабілітацією тимчасовими коронками. Постійні коронки зроблені через 4 місяці після операції. Ми бачимо довгостроковий прекрасний відстрочений результат. На цьому прикладі бачимо перевагу базальних імплантатів перед синус лифтингом.


ОПГ до операції


операція з видалення, який не прижився кісткового імплантанта після невдалого сінусліфтінга


ОПГ до операції


ОПГ після операції


КТ після операціїтимчасове протезування після операції

Пацієнт 12

Это уникальный случай быстрой реабилитации пациента в сложных анатомо топографических условиях верхней челюсти. На верхней челюсти установлены имплантанты в обход синусу верхней челюсти и ретенированным зубам мудрости. Имплантанты установлены в твердую кортикальную кость. Нет необходимости удалять зубы мудрости и наращивать кость на верхней челюсти. Быстрая реабилитация пациента и малотравматическая методика установки привела к блестящим результатам через 5 лет после операции.


опг до операции

 


опг через 5 лет после операции

 


протезирование металлокерамическими коронками вид через 5 лет после операции

 

Пацієнт 13

Этот клинический случай показывает преимущество одноэтапных и базальных имплантантов которые устанавливаются малоинвазивным методом без наложения швов и наращивания кости. В данной клинической ситуации есть сложные анатомо топографические условия верхней челюсти. Дефицит высоты альвеолярного отростка на верхней челюсти а также дистопированные клыки. Операция по установке одноэтапных имплантантов прошла без разреза и без наложения швов. Одно этапные имплантанты установлены с немедленной нагрузкой. Не было необходимости удалять непрорезавшиеся клыки и длительное время наращивать кость. Постоянное протезирование произведено через 4 месяца. Блестящие отсроченные результаты через 5 лет после операции говорят о преимуществе данного метода.


опг до операции
кт после операцииопг через 5 лет после операции

Пацієнт 14

Этот клинический случай говорит о превосходных отсроченных результатах при применении методики установки одноэтапных и базальных имплантанов без наращивания костной ткани на верхней челюсти. Имплантанты установлены с немедленной нагрузкой без разреза, без откидывания лоскута, в твердую кость бугра верхней челюсти, в дно гайморовой пазухи. Пациент получил зубы через день после операции. Постоянные коронки через 4 месяца. Через 5 лет мы не видим никаких осложнений.


опг до операции

 


фото после операции

 


протезирование постоянными металлокерамическими коронками

 


опг через 5 лет после операции

 


кт через 5 лет после операции

Пацієнт 15

Этот клинический пример долгосрочного положительного результата применения методики установки одноэтапных и базальных имплантантов с немедленной нагрузкой сразу в лунки удаленных зубов, за короткие сроки. Пациенту в одно посещение удалили зубы на верхней челюсти и установлены одноэтапные и базальные имплантанты. Без наращивания кости и без ожидания на заживление. Временные коронки получены через день после операции. Отсутствие осложнений в после операционном периоде привело к долгосрочным блестящим результатам через 5 лет после операции.


опг до операции

 


протезирование постоянными металлокерамическими коронками

 


опг через 5 лет после операции

 


кт через 5 лет после операции

 

Пацієнт 16

Этот сложный клинический случай демонстрирует отличные долгосрочные результаты после установки одноэтапных и базальтных имплантантов в сложных анатомо топографических условиях верхней и нижней челюсти. У пациента наблюдается дефицит костной ткани на верхней и нижней челюсти. Мы обошлись без наращивания костной ткани и длительных операций. Установлены одноэтапные имплантанты в твердую кость на верхней челюсти в бугор. На нижней челюсти в обход нижнечелюстного канала. Операция проведена без разреза и без осложнений. Пациент получил временные коронки через день после операции. Постоянные коронки через 4 месяца. Отличные результаты через 5 лет после операции говорят о безусловном преимуществе данного метода.


опг после операции

 


фото после операции

 


фото протезирования металлокерамическими коронками

 


опг через 5 лет после операции

 


кт через 5 лет после операции

 


протезирование металлокерамикой

Пацієнт 17

У пацієнта Х атрофія альвеолярного відростка ІІІ ступеня на верхній щелепі. Мав потребу в реконструкції альвеолярного гребеня й кісткопластичних операціях. Зроблено установку базальних імплантатів з фіксацією в кортикальну кістку. Наступного дня одержав зуби - незнімне протезування.

Вигляд до операції

Вигляд наступного дня після операції - набряків ні, ускладнень немає.

Пацієнт 18

Пацієнт Х звернувся в Європейський стоматологічний центр зі скаргами на погане пережовування їжі й відсутність зубів.

На ортопантомограмі 2011 року спостерігається атрофія альвеолярного гребеня на верхній щелепі. Є показання до видалення зубів на верхній і нижній щелепі й виготовлення повного знімного протезу на верхню й нижню щелепу. На верхній щелепі показана операція по відновленню кістки.

У Європейському стоматологічному центрі в 2011 році зроблена операція по установці базальних імплантатів без нарощування кістки.

Вигляд через півтори роки після установки імплантатів у Європейському стоматологічному центрі й протезування коронками з діоксиду цирконія.

Пацієнт 19

Пацієнт Х мав потребу у видаленні іклів, що не прорізалися на верхній щелепі, остиосинтезі й синусліфтингу на верхній щелепі.

Завдяки використанню базальної імплантаії зубів з кортикальної остеоінтеграцією, вдалося відновити ефективність зубного ряду без видалення іклів на верхній щелепі й відновлення кістки.

Вигляд через півтори роки після операції протезування коронками з діоксиду цирконію.

 

 

Пацієнт 20

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність зубів. Анамнез обтяжений правобічною гайморотомією. Від знімного протезування пацієнт відмовився. На ортопантомограмі спостерігається дефіцит вертикального об’єму кісткової тканини.

Зроблено установку кортикальних імплантатів і протезування коронками з діоксиду цирконію.

Вигляд через півтори роки після операції.

 

Пацієнт 21

Пацієнт звернувся в Європейський стоматологічний центр зі скаргами на поганий естетичний ефект зубодесневого ряду й порушення жувальної функції.

На ортопантомограмі до операції спостерігається порушення зубного ряду, порушення жувальної функції, дефіцит вертикального об’єму альвеолярного гребеня.

Були встановлені кортикальні імплантати на верхній щелепі з негайним навантаженням.

Наступного дня після операції повністю відновлена жувальна й естетична функція.

Через півроку зроблене постійне протезування коронками з діоксиду цирконію.

Пацієнт 22

Пацієнт звернувся в Європейський стоматологічний центр зі скаргами на відсутність зубів.

На ортопантомограмі спостерігається дефіцит кісткової тканини на верхній щелепі.

1

Було зроблено установку імплантатів з негайним навантаженням і протезування металокерамікою.

2

На знімку вигляд через рік після установки імплантатів.

43