"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

СтаттіПлазма, збагачена факторами росту людини

Плазма, збагачена факторами росту людини

За останні 15 років детальне вивчення тромбоцитів і біологічних медіаторів, які вони містять, а також їхніх хімічних сполук, було спрямовано на дозвіл їхнього застосування. Терапевтичне використання факторів росту і аутогенних біоматеріалів дозволило досягти значного прогресу та істотно підвищити універсальність і терапевтичні можливості технології на основі Плазми, Збагаченої Факторами Росту. В основі технології Плазми, збагаченої факторами росту людини лежить готування 100% аутогенної, збагаченої тромбоцитами плазми, аплікація якої на ушкоджені області збільшує швидкість регенерації в більшості видів тканин без яких-небудь побічних ефектів. 

Плазма, збагачена факторами росту людини - це індивідуальна технологія, що зробила революцію в області регенеративної медицини. Протягом останнього десятиліття її застосування поширилося на багато областей медицини, від хірургічної стоматології і щелепно-лицьової хірургії до дерматології, косметології, ортопедичної хірургії, спортивної медицини і, більш недавно, офтальмології.

Біологічна активність різних складів, одержуваних із застосуванням технології Плазми, збагаченої факторами росту людини, заснована на двох фундаментальних речах. З одного боку, вміст плазми і, конкретно, фактори росту тромбоцитів, дія яких регулює основні процеси, задіяні в тканинній регенерації.

З іншого боку, фібриновий матрикс, що застосовується, як тимчасова структура для організації клітин і контролю над вивільненням енергії факторів росту, що містяться у Плазмі, збагаченій факторами росту людини.