"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

СтаттіПереваги базальних імплантатів

Переваги базальних імплантатів

Якщо вам сказали, що у вас недостатньо кістки на верхній щелепі для установки імплантатів, не турбуйтеся. Найкращим засобом рішення випадків істотної кісткової резорбції на верхній щелепі є базальні імплантати. Базальні імплантати - це замісні виличні імплантати, що є найкращим рішенням для пацієнтів, яким необхідна установка імплантатів на верхню щелепу. Відповідно до застарілих технологій, такі пацієнти повинні піддаватися процедурам кісткової трансплантації і синус-ліфтингу. Ми ж за одну процедуру встановлюємо базальний імплантат і через 3 дні ставимо постійну коронку. Тому що ми використовуємо суцільнолиті імплантати, ця процедура безклаптева і здійснюється під місцевою анестезією.

Коли пацієнтові необхідна установка фіксованих зубів на дентальних імплантатах на верхній щелепі, існують такі можливості:

- консольні протези: наприклад, у технологіях «усе на чотирьох» або «усе на шести» імплантати ставляться тільки в передні відділи, і так як на коронках перших молярів розташовують консолі, то другі моляри не заміщають нічого. Іноді встановлюють усього 10 зубів. Іншим недоліком консольних протезів є те, що постійні керамічні мости фіксуються через 3-6 місяців.

Що таке базальні імплантати.

Базальні імплантати - це імплантати, які встановлюються навіть при істотному браку кісткового обсягу на верхній щелепі. Вони уможливлюють протезне відновлення на дентальних імплантатах на верхній щелепі. Чинні сили розподіляються на область криловидно-верхньощелепних бугрів, що дозволяє зробити негайне навантаження імплантатів.

Переваги базальних імплантатів:

- усувають необхідність синус-ліфтинга;

- немає консольних протезів від передніх зубів або імплантатів.

- Ефективне жування можливе, коли зубний ряд відновлений до других молярів. За технологією консольних мостовидних протезів і виличних імплантатів або «усе на чотирьох» і «усе на шести» - другі моляри не відновлюються. А якщо і відновлюються, то як консолі, що послаблює останній імплантат і весь вміст, що піддається поломці при тривалому користуванні.

- Кістка крилоподібного відділу – природно кортикальна і внаслідок цього дуже міцна і стійка, що дозволяє провести негайне навантаження коронками через три дні.

- Цільні імплантати, які використовуються, надійніші традиційних.

- Всі пацієнти, яким необхідна імплантація на верхній щелепі, є підходящими кандидатами, тому що кістка в крилоподібному відділі завжди доступна.

- Використовується безклаптева техніка, таким чином, пацієнти не зіштовхуються з набряком і кровотечею, а також їм немає необхідності припиняти прийом антикоагулянтів, якщо вони їх приймають.

- Оскільки використовуються надійні цільні імплантати і міцна кортикальна кістка, дається довічна гарантія.

-100% успіх.

Перш ніж прийняти рішення щодо установки дентальних імплантатів, проконсультуйтеся в нашій клініці, можливо, вам підійде звичайна реставрація передніх зубів або установка нейлонового протеза.