"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Статті

Статті

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Читати далі

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Читати далі

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Читати далі

Основи плазми, збагаченої факторами росту людини: фібрин як біоматеріал

Фібрин, що отримується в результаті виділення плазми, збагаченої чинниками зростання, імовірно, найкращий біоматеріал для стимуляції тканинної регенерації. До такого висновку прийшли провідні хірурги-стоматологи з усього світу.

Читати далі

Плазма, збагачена факторами росту людини - нова концепція в індивідуальній регенеративної медицини.

В основі технології Плазми, збагаченої факторами росту людини лежить приготування 100% аутогенного, збагаченої тромбоцитами плазми, аплікація якої на пошкоджені області збільшує швидкість регенерації в більшості видів тканин без будь-яких побічних ефектів. 

Читати далі

Технологія комп'ютерної діагностики T- Scan для ефективного лікування зубів

Сьогодні в кожного пацієнта, що задався питанням: "Де полікувати зуби?", є унікальна можливість скористатися технологією комп'ютерної діагностики, що дозволяє правильно розподілити жувальне навантаження, а також визначити ідеальний контакт зубів на верхній і нижній щелепі. Комп'ютерна система для визначення і аналізу передчасних зубних контактів T-Scan не має аналогів у світі.
 

Читати далі

Що таке фактори росту і як вони себе поводять?

Фактори зростання - це вид речовин, які є основними в комунікації між клітинами.

Читати далі

Усе про базальну імплантацію

Якщо вам сказали, що у вас недостатньо кістки на верхній щелепі для установки імплантатів, не турбуйтеся. Найкращим засобом рішення випадків істотної кісткової резорбції на верхній щелепі є базальні імплантати.

Читати далі

Установка базальних імплантатів трансинусальним методом на верхній щелепі - як альтернатива синус-ліфтингу

У даній роботі запропоновано метод використання базальних імплантів транссінусальним способом - як альтернативне рішення проблеми, яке дозволяє досягти оптимального лікувального ефекту з мінімальною операційною травмою, без застосування сінус- ліфтингу.

Читати далі

Переваги базальних імплантатів над скуластими

Порівняльні характеристики між 2-я найбільш популярними видами імплантатів - базальним і виличним.

Читати далі

PRGF®-Endoret

Як працює технологія PRGF®-Endoret®? Регенерація тканин. При отриманні пошкоджень, людське тіло виробляє білки (клітинні сигнали), що стимулюють процес загоєння.

Читати далі

Протезування на імплантатах незнімними конструкціями в протоколі негайного навантаження, як альтернатива знімному протезуванню

Більшість пацієнтів згодні на користування знімними протезами на верхній щелепі за умови, що ділянки твердого піднебіння при цьому залишаються вільними від пластин протеза, а самі протези не є надто рухливими. Після втрати всіх зубів пацієнти прагнуть якнайшвидше розв'язати цю проблему, намагаючись, проте, уникнути установки повного знімного зубного протеза. На їхню думку, повний знімний протез - це застарілий метод лікування. Потреби таких пацієнтів може задовольнити імплантологія.

Читати далі

Застосування імплантатів з негайною навантаженням і кортикальной остеоінтеграції в ділянках щелеп з ретенірованимі, дістопірованимі зубами

Тактика стоматолога стосовно ретенованих, дистопованих зубів ґрунтується на показаннях, або хірургічних, або ортодонтичних. У випадках же часткової адентії й необхідності імплантації при наявності ретенованих, дистопованих іклів, премолярів використовуючи циліндричні двоетапні імплантати постановка імплантатів дає змогу з нахилом не більше 30 градусів стосовно ортопедичної конструкції, у силу вимог. Тому стоматолог прибігав або до тактики видалення дистопованих зубів або до хірургічного відкриття дистопованих зубів і наступним їх ортодонтичним виведенням у зубний ряд.

Читати далі