"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПослугиРеставрація або протезування зубів

Реставрація або протезування зубів

Протезування зубів або їхня реставрація з використанням самих передових технологій - всім цим займаються зубні ортопеди нашої стоматології в Києві. З їхньою допомогою відновлюються функціональні можливості зубного ряду, попереджаються болючі відчуття і досягається це не тільки за допомогою зубних протезів. Давайте ознайомимося з можливими варіантами більш докладно, вивчивши матеріал, що наведений нижче.

Застосування керамічних матеріалів

На базі нашої стоматологічної клініки розміщена кафедра Національної медичної академії післядипломної освіти (№ договору 46/09/1214).

У результаті досліджень зубів, медики прийшли до висновку, що найбільш ефективною технологією є реставрація за допомогою керамічних матеріалів. Технічний прогрес не стоїть на місці, різні види протезів й інноваційні матеріали, на відміну від застосовуваних раніше, зарекомендували себе як довговічні й надійні. Тепер навіть реставрація передніх зубів - не проблема.

Металокераміка, що з'явилася близько півстоліття тому, - перевірений роками матеріал, висока якість якого незрівнянна з використовуваним раніше пластиком для протезу. Кераміка, за допомогою якої здійснюється реставрація ушкодженого зуба, знайшла широке застосування, а сам процес у наші дні став стандартною процедурою. Реставрація зубів з кожним роком досягає нових висот, доводячи зовнішній вигляд протеза до досконалості. Після безболісного видалення стоматолог приступає до реставраційних робіт, використовуючи матеріал для металевого каркаса (кольори золота), модифікацію форми матеріалу й керамічний уступ.

Довгий час ортопедична стоматологія не могла вирішити проблему правильного розрахунку рівня з'єднання каркасу й лицювального матеріалу. Завдяки сучасним технологіям це питання більше не стоїть.

Залежно від складності, які мають зубні протези, можуть застосовуватися керамічні маси різної міцності.

Протезування зубів - важливий і відповідальний процес, що несе собою стоматологія. Один з моментів, на який варто звернути особливу увагу, - це зубне протезування жувальних поверхонь. Якщо з різцями проблем, як правило, не виникає, то у випадку з жувальними зубами існують певні обмеження. Для їхнього протезування може застосовуватися тільки надійна металокерамічна конструкція, що буде нести в собі той або інший протез.

 

Крім кераміки, протезування зубів здійснюється й іншими способами, наприклад, за допомогою знімних протезів, виконаних з нейлону. Більш ніж за 50 років застосування цей матеріал прекрасно себе зарекомендував.

 

Цільнокерамічна технологія

Цільнокерамічні реставрації, при яких використовується технологія гарячого пресування, здійснюються при таких клінічних показаннях, як:

  • вкладки;
  • часткові коронки;
  • коронки;
  • вініри.

Для досягнення відмінного результату й довговічності реставрації зубів, матеріали повинні фіксуватися за допомогою адгезивної техніки.

Це порівняно нова технологія. У процесі 10-літнього дослідження й застосування вона зарекомендувала себе досить надійно. Процентне співвідношення успішних реставрацій досить велике й наближається до показника, отриманого в результаті досліджень металокерамічної реставрації.

Прорив у зубному протезуванні

Нейлонові стоматологічні протези досить широко застосовує будь-яка просунута стоматологія. Матеріал, з якого виготовлений протез, має низку безсумнівних переваг у порівнянні з тими, що вже давно використаються лікарями-стоматологами. Саме нейлонові якісні протези можуть кардинально змінити ситуацію в сфері зубної ортопедії.

Тільки подивіться, якою кількістю незаперечних переваг володіє нейлоновий протез:

  • не містить металу;
  • непомітний в ротовій порожнині;
  • міцний;
  • эеластичний;
  • негігроскопичний;
  • гіпоалергіяенний.

Знімні нейлонові протези позитивно зарекомендували себе. Із цим матеріалом активно працюють багато стоматологічних лабораторій мегаполісів. З його допомогою здійснюється якісне протезування зубів у Києві.

Прогрес у сфері зубних технологій не стоїть на місці, і цей напрямок у стоматології активно розвивається, так що не виключено, що найближчим часом нейлонові протези будуть удосконалені й наділені додатковими перевагами перед іншими матеріалами, а ціни на них при цьому істотно не зростуть.

Крім нейлонового протеза сьогодні в ортопедичній стоматології застосовуються різноманітні види методик по заміні зубного ряду. Вставити зуб можна й шляхом його заміни імплантатами, виготовленими з різних матеріалів. При цьому досить часто зустрічається ситуація, коли вставити зуб можна тільки шляхом виготовлення знімного протеза. Наприклад, без цього способу не обійтися в тому випадку, коли відсутня опора - задні зуби. Знімний протез єдиний вихід, якщо з якихось причин пацієнтові протипоказані імплантати. Незважаючи на розвиток медицини в цілому й постійний прогрес, деякі проблеми, що виникають при протезуванні знімних зубів, як і раніше непереборні.

Наша стоматологія в Києві пропонує доступні ціни на зубні протези й весь комплекс послуг з реставрації зубів.