"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїПрес реліз Міжнародного Співтовариства Імплантологів

Прес реліз Міжнародного Співтовариства Імплантологів

Leading Implant Centers знову підтверджує успішне проходження атестації імплантологом доктором Вадимом Климентьєвим.

Прес реліз Міжнародного Співтовариства Імплантологів.
Хірург стоматолог - Вадим Георгійович Климентьєв зробив вдалу і переконливу інвестицію в підтримку і вдосконалення своїх здібностей як експерта в області оральної імплантології  і на наступний рік був затверджений членом Leading Implant Centers.

Для того, щоб стати експертом в області оральної імплантології в Leading Implant Centers (LIC), а також залишатися їм, інтернет-портал LIC ставить високі вимоги до його учасників: величезний практичний досвід, фундаментальні ноу-хау, незмінне підтримання багаторічних знань на найактуальнішому науковому рівні і постійна активна участь у курсах підвищення кваліфікації. Навчальна і викладацька діяльність повинна щорічно заново підтверджуватися кожним окремим учасником.

Пан доктор Вадим Климентьєв з Києва зумів успішно впоратися з цими умовами участі і на 2015 рік. Портал Leading Implant Centers радий вітати його в наступному році в колі сертифікованих імплантологів з найвищою кваліфікацією.

Так, при співпраці національних професійних спільнот і міжнародної асоціації, портал LIC створює базу, яка дає орієнтири і пропонує майданчик виключно для імплантологів, що інвестують в свої здібності і роблять внесок у розвиток галузі. Детальну інформацію про експертизу окремих учасників можна знайти на профільному сайті leadingimplantcenters.com.

Отримане таким чином визнання є дуже важливим і свідчить про високу якість. Точно так само і зростаючий ринок імплантології захищається від того, щоб не постраждати через тих учасників, які не готові інвестувати в свою кваліфікацію як імплантолога.

Портал Leading Implant Centers за останній рік сильно виріс - 320 кращих імплантологів з 36 країн вже є його учасниками. Інтерес до професійного майданчику, заснованої на об'єктивних критеріях, дуже високий серед фахівців та інших зацікавлених осіб. Наукова рада перевіряє кожну заявку на участь за строгим, чітко визначеними критеріями. Таким чином, повинна забезпечуватися серйозність і надійність порталу, завдяки чому він прагне виділятися серед великої кількості майданчиків для імплантологів.

Leading Implant Centers має підтримку міжнародних та національних професійних спільнот і гарантовано знаходиться на найвищому рівні досконалості в галузі стоматології.

Координати для зв'язку з Leading Implant Centers:
Radek Nitsch
info@leadingcenters.com