"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Прес-реліз

Прес-реліз Leading Implant Centers

Сертифікат LICНаша стоматологія в особі доктора Вадима Георгійовича Климентьєва пройшла річну атестацію в Leading Implant Centers.

Доктор Вадим Климентьєв отримав сертифікат від Leading Implant Centers (Провідних центрів імплантології) ще на один рік. Це гарантує його пацієнтам, що він продовжує підтримувати свої знання в області оральної імплантології на рівні останніх наукових розробок.

Кожен, у кого стоматолог діагностує необхідність імплантації, відразу стикається з наступними питаннями:

  • Чи є мій стоматолог кваліфікованим імплантологом?
  • Як знайти кваліфікованого імплантолога?
  • Як дізнатися, який зубний імплантолог підходить саме мені?

Дотепер було непросто відповісти на ці питання. Спектр різних рівнів кваліфікації на ринку оральної імплантології досить великий. Існують всілякі варіанти: від мінімальних і базових знань в області імплантології, які стоматологи отримують на дводенних семінарах, до спеціально розроблених курсів навчання, а також особливих кваліфікаційних груп стоматологічних асоціацій з високими вимогами. Як зорієнтуватися пацієнтам в цьому розмаїтті? На кого вони можуть покластися?

Leading Implant Centers - це ексклюзивна інтернет-платформа, заснована два роки тому з метою створення прозорості на світовому ринку імплантології. Беручи до уваги високі вимоги критеріїв відбору, які д-р Вадим Климентьєв достовірно виконує, на порталі представлені тільки ті імплантологи, які успішно закінчили навчання або досягли найвищих стандартів сертифікації у своїх наукових асоціаціях. Для цього спеціально створена наукова експертна рада, яка щорічно перевіряє, чи постійно члени асоціації дотримуються вимог критеріїв відбору. Якщо це так, ці імплантологи отримують підтвердження «Всесвітнього члена Leading Implant Centers» на наступний рік.

Сертифікат, що видається тепер щорічно, присвоює найвищу кваліфікацію хірурга-стоматолога Вадиму Климентьєву, а також дає пацієнтам можливість упевнитися в її наявності. Недостатньо просто одного разу пройти атестацію члена Leading Implant Centers, щоб залишатися в списку найкращих імплантологів. Кожен учасник зобов'язаний довести за допомогою подальшого навчання та практики, що його кваліфікація як фахівця весь час залишається на вищому науковому рівні.

Що це означає для пацієнта? Простими словами, це відчуття повного спокою і, безумовно, прозорий натяк на вищий рівень безпеки. Враховуючи наявність Сертифікату Leading Implant Centers на поточний рік, пацієнти можуть розраховувати на те, що з доктором Вадимом Климентьєвим в Європейському Стоматологічному Центрі вони в надійних руках.

Координати для зв'язку з Leading Implant Centers:
Radek Nitsch
www.LeadingImplantCenters.com
info@leadingcenters.com