"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїВіце-президент DGOI у стоматології ЄСЦ в Києві

Віце-президент DGOI у стоматології ЄСЦ в Києві

Віце-президент Німецької асоціації імплантологів, професор Фред Бергманн відвідав нашу клініку, провів консультації пацієнтів і навчальні семінари.

Ми раді повідомити вам, що з 1 травня 2011 року в нашому стоматологічному центрі ви можете одержати консультацію фахівців клініки Implant plus, (Німеччина). Кожен охочий може прийти до нас зробити діагностику, що в результаті буде відправлена в Німеччину на розгляд головного лікаря клініки Implant plus - Фреда Бергмана. Ви одержите висновок клініки Implant plus із планом лікування. Продовжити лікування ви можете в нас, згідно з отриманим планом або відвідати Німецьку клініку Implant plus. Також ви можете проконсультуватися особисто в професора Фреда Бергмана в нашому центрі. Кількість записів на особисту консультацію обмежено.

Dr. Fred Bergmann Доктор Фред Бергман Доктор Фред Бергман

1980-1986 Ступінь в області стоматології і медицини в Майні.

1986-1986 Державна експертиза.

1987-1990 Підвищення кваліфікації, щоб стати хірургом-стоматологом у Департаменті з усної і Maxiofacial хірургії в Університеті міста і в Університеті Майнца.
Спеціалізація в області імплантології і пародонтології, сертифікована Німецькою асоціацією оральної імплантології (DGOI), Німецькою спілкою імплантології (DGI), Державною стоматологічною асоціацією в Гессені і Європейською асоціацією стоматологічних імплантологів (BDIZ EDI).
Повна трирічна підготовка кваліфікації від Державної стоматологічної асоціації (ЛЗК) у Гессені і Франкфуртському університеті в спеціальній області щелепно-лицьової хірургії.
Викладач для післядипломного навчання в області імплантології і імплантати протезування програми з Німецької спілки оральної імплантології (DGOI).
Стажування і нагляд операції за DGOI й DGI імплантату програми.
Запрошений професор в університеті в Сеулі в Департамент з Ортодонтичної хірургії і дентальної імплантації.
Запрошений професор в університеті в Преторії в Департамент з пародонтології та усної і Maxiofacial хірургії.
Член правління Німецької спілки оральної імплантології (DGOI).
Членство в численних наукових асоціаціях, наприклад, DGOI, DGI, Ортодонтична Робоча група, Німецька спілка пародонтології, Європейська асоціація стоматологічних імплантологів (BDIZ ЭОД). Редакційне співробітництво і участь у консультаційній раді відомих журналів, наприклад, косметичної стоматології, імплантології тощо.

Починаючи з 1987 року, лектор міжнародних наукових курсів з тем імплантології і пародонтології, м'які тканини керування.
Кілька наукових публікацій німецькою та англійською мовами.

Починаючи з 1993 року, засновано стоматологічні групи щелепно-лицьової хірургії і приватної хірургії.

З 2009 року Віце-президент Німецької асоціації оральної імплантології (DGOI).

Фото

Климентьєв Вадим Георгійович з Фредом Бергманом Клементьев Вадим і Ольга з Фредом Бергман Фред Бергманн в Києві Сабодош Оксана Ростиславівна з Фредом Бергман Консультація фахівців клініки Implant plus Фред Бергманн провів консультації пацієнтів Фред Бергманн, відвідав нашу клініку, провів консультації пацієнтів Фред Бергманн провів консультації пацієнтів в Києві У Києві Фред Бергманн консультував пацієнтів У Києві Фред Бергманн консультував пацієнтів ЄСЦ Климентьєв Вадим з Фредом Бергман на консультації пацієнтів Лікарі ЄСЦ з Фредом Бергман після консультації