"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїПідвищення кваліфікації стоматологів ЄСЦ в Нюрнберзі

Підвищення кваліфікації стоматологів ЄСЦ в Нюрнберзі

9 січня 2015 лікарі стоматологи Європейського Стоматологічного Центру пройшли підвищення кваліфікації. Прослухали новий курс і здали іспит в Нюрнберзі у професора Петора Фінке.

Головний лікар ЄСЦ у професора Петра Фінке  лікарі - стоматологи ЄСЦ прослухали новий курс в Нюрнберзі        Стоматологи ЄСЦ в Нюрнберзі    Професор Петор Фінке провів лекцію в Нюрнберзі  Курс від професора Петора Фінке    Новий курс і здача іспиту в Нюрнберзі у професора Петора Фінке      Лікарі ЄСЦ у професора Петора Фінке в Нюрнберзі

Стоматологія - це найважливіша галузь медицини, яка спеціалізується на детальному вивченні зубів, а так само на новітні методи їх лікування. Саме стоматологія, як наука, повністю вивчає будову, функціонал і зубні захворювання. Сучасне лікування зубів включає в себе не тільки точну діагностику проблеми, але і безболісне лікування з комплексної профілактикою повторного захворювання в майбутньому. Для того, щоб лікування ротової порожнини було якісним, а кінцевий результат зміг викликати білосніжну усмішку, слід серйозно поставитися до вибору стоматологічної клініки.

Європейський Стоматологічний Центр - це відмінний вибір для лікування, реставрації, протезування або імплантації зубів. Всі стоматологи ЕСЦ проходять обов'язкові курси підвищення кваліфікації, для того, щоб надавати своїм клієнтам послуги високого рівня. Цієї зими 2015 року фахівці вдосконалили свою майстерність в Нюрнберзі у Петора Фінка і здали спеціальний іспит, який підтвердив професіоналізм лікарів.