"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїЛікарі-стоматологи пройшли курс лекцій в Німеччині

Лікарі-стоматологи пройшли курс лекцій в Німеччині

Лікарі-стоматологи Європейського Стоматологічного Центру пройшли курс лекцій і здали іспит у професора франкфуртського університету Даніеля Грубенау в місті Трієр, в Німеччині.

Лікарі-стоматологи у професора франкфуртського університету Даніеля Бухенау  Головний лікар ЄСЦ в Німеччині  Лікар-стоматолог прошол курс лекцій і здав іспит в Німеччині  ЄСЦ підтверджується проходженням міжнародних тренінгів  Проходження спеціальних лекцій по стоматології з іспитами в Німеччині  Лікарі ЄСЦ пройшли курс лекцій і здали іспит у професора Даніеля Грубенау

Європейський Стоматологічний центр - це гармонійне поєднання європейського сервісу в обслуговуванні і доступною цінової політики. Висока кваліфікація стоматологів ЕСЦ підтверджується проходженням міжнародних тренінгів, які проходять в країнах Європейського Союзу.
 

Проходження спеціальних лекцій по стоматології з іспитами в Німеччині, відкрили для фахівців ЕСЦ нові знання, які вже сьогодні активно застосовуються на практиці. Завдяки новим методикам західних колег імплантація зубів проводиться швидше, а лікування з мікроскопом вражає своєю точністю. Крім того, перед кожним курсом лікування проводиться повна діагностика проблеми.
 

Сьогодні Європейський Стоматологічний Центр надає найбільш широкий спектр послуг в сфері стоматології, які дозволяють детально вивчити ротову порожнину, а так же призначити курс профілактики або лікування найрізноманітніших зубних захворювань. Новітнє обладнання, багаторічний досвід роботи і високий професіоналізм виступають гарантами отримання відмінного і білосніжного результату.