"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Події2 липня 2019 Європейський Стоматологічний Центр став номінантом міжнародного Форуму досягнень Європейської Бізнес Асамблеї в Мілані

2 липня 2019 Європейський Стоматологічний Центр став номінантом міжнародного Форуму досягнень Європейської Бізнес Асамблеї в Мілані

2 липня 2019 Європейський Стоматологічний Центр став номінантом міжнародного Форуму досягнень Європейської Бізнес Асамблеї, який проходив в Мілані, Італія.
Європейський Стоматологічний Центр представляв головний лікар - Климентьєв Вадим Георгійович.Коли мова йде про обмін діловими знаннями, комунікаціями з керівниками вищої ланки і європейськими експертами з усього світу і про натхнення від визнання досягнень компаній - Мілан (Італія), є підходящим місцем!
Протягом 19 років форуми і зустрічі проводилися на найвищому рівні в найпрестижніших місцях Європейських столиць: Лондон - в Британському інституті, Відень - у Імператорської резиденції, Хофбург - в Оксфордської ратуші та інших престижних місцях.Другого липня Вестин Палас в Мілані став місцем зустрічі керівників регіональних кампаній, засновників і лідерів галузей в різних сферах, в рамках Міланського форуму досягнень.
Учасники отримали унікальну можливість показати себе, подивитися як інші компанії навчаються на більш високому елітному рівні. Гостям та учасникам випала нагода обмінюватися бізнес-стратегіями, новими і перевіреними знаннями, спілкуючись з колегами та успішними лідерами галузі в різних країнах.
Для Європейського Стоматологічного Центру велика честь бути номінантом і отримати Диплом Європейської Бізнес Ассамблеі.Ми будемо і надалі намагатися відповідати всім європейським стандартам надання медичної допомоги.


Для Европейского Стоматологического Центра большая честь быть номинантом и получить Диплом Европейской Бизнес Ассамблеи.Мы будем и в дальнейшем стараться соответствовать всем европейским стандартам оказания медицинской помощи.