"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Події20-24.05.2019 стоматолог терапевт Європейського Стоматологічного Центру провів тиждень стажування, практики і навчання в Німеччині

20-24.05.2019 стоматолог терапевт Європейського Стоматологічного Центру провів тиждень стажування, практики і навчання в Німеччині

З 20.05.2019 по 24.05.2019 Ільченко Владислав Ігорович, стоматолог терапевт Європейського Стоматологічного Центру провів тиждень стажування, практики і навчання в Німеччині в рамках співпраці з німецькою клінікою портнёром Professor Dr. Bergmann and partners.
Був радий знову відвідати клініку і зустрітися з закордонними колегами. Як відомо, лікування в цій клініці відбувається за міжнародними протоколами і доказовій медицині, що ми вже впровадили на практиці в нашому центрі. Тобто лікування грунтується на наукових дослідженнях і підтримці стоматологічного здоров'я пацієнта в довгостроковій перспективі, а не досягнення миттєвого результату будь-якою ціною. Щоб було ікслючено виникнення ускладнень після будь-яких втручань. Особлива увага приділяється діагностиці. Кожному пацієнту робиться комп'ютерна діагностика в процесі лікування.
Обмінялися думками і досвідом з лікування кореневих каналів, обговорювали найбільш часто зустрічаються помилки в лікуванні захворювань пародонту, естетичної реабілітації. Також мав можливість асистувати професорові Бергманом на складних операціях по кістковій пластиці, імплантація.

Я, як лікар терапевт з упевненістю можу сказати, що при використанні сучасних методик лікування, в тому числі при лікуванні кореневих каналів, коли зуб позбавлений пульпи, тобто нерва зуба- його функціонування може бути тривалим і виникнення запальних процесів, яке призводить до видалення зуба будущем- зводиться до мінімуму.

Відвідав мальовниче місто Хайдельберг, який знаходиться поблизу.
Чекаємо вас в нашому Європейському стоматологічному центрі для вирішення ваших проблем.

м. Київ, вул. Срібнокільська 12, секція 6
(044) 221-46-90
(044) 573-74-02
(044) 374-01-34
(067) 238-22-85
www.europe-stomatolog-centre.com.ua
office.esc.ua@gmail.com