"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Події19.09.18 по 22.09.18 лікар стоматолог ортопед Європейського Стоматологічного Центру відвідав щорічний міжнародний конгрес DGOI

19.09.18 по 22.09.18 лікар стоматолог ортопед Європейського Стоматологічного Центру відвідав щорічний міжнародний конгрес DGOI

19.09.18 по 22.09.18 лікар стоматолог ортопед Європейського Стоматологічного Центру відвідав щорічний міжнародний конгрес "Німецької Асоціації Оральних Імплантологів (DGOI)" який пройшов в місті Мюнхен напередодні фестивалю Октоберфест.

Всі дні конгресу пройшли в дружній і теплій атмосфері. Велика кількість докторів і професорів з усього світу і Німеччини зокрема, т взяли участь в конгресі. Приємно що з багатьма я знайомий особисто, так як кілька разів на рік ми зустрічаємося на різних стоматологічних конференціях в різних країнах світу і обговорюємо нові цікаві та складні клінічні випадки з якими зіткнулися в своїй роботі за останній час.


Я прослухав багато інформативних лекцій від передових стоматологів планети і відвідав кілька майстеркласів з дентальної імплантації та протезування на імплантатах.


І так, хочу підвести підсумки конгресу і зробити деякі висновки якими із задоволенням з вами поділюся. Прослухавши безліч лекцій наголошу на тому, що як мінімум половина, а можливо і більша частина була присвячена Оцифровані (дигіталізації) стоматології. Розробка новітніх програм і обладнанням яке допомагає лікарям більш точно диагносцировать певну патологію і спланувати на комп'ютері найбільш точний і прогнозований план лікування, що в подальшому призведе до кращих і найбільш точно прогнозованим результатам лікування пацієнтів на етапі імплантації і надалі протезування на даних імплантатах.


Відразу ж після повернення на роботу я впровадив деякі з нововведень і в нашу щоденну практику в клініці Європейський Стоматологічний Центр. Провів консультації з зуботехнічною лабораторією для зміни деяких параметрів протезування.
Упевнений що подібні конгреси підвищують рівень знань і навичок лікаря що в підсумку призводить до підвищення якості лікування наших пацієнтів! Досконалості немає меж! Ми і далі будемо докладати всіх зусиль, максимально намагатися і бути кращими в нашій сфері, для наших шановних пацієнтів.
Дякую усім!