"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїПрезидент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI провів консультації в Європейському Стоматологічному Центрі

Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI провів консультації в Європейському Стоматологічному Центрі

8 вересня 2018 року Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI Фред Бергманн провів консультації складних клінічних випадків пацієнтів в Києві в Європейському Стоматологічному Центрі, а також тренінг з лікарями.

    
https://www.dgoi.info/
    
https://www.oralchirurgie.com/

В рамках програми співпраці Європейського Стоматолгіческого Центру з Асоціацією Оральних Імплантологів Німеччини DGOI. Для пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру в черговий раз відкрився доступ до якісної передовими методиками лікування, які застосовуються в Німеччині. Відкритість інновацій і передових технологій гарантує високу якість надання медичної допомоги. Безперервне співробітництво з головними фахівцями Німеччини, які є лідерами стоматологічної галузі Європи дає постійну можливість для розвитку лікарів Європейського Стоматологічного Центру і здоров'я пацієнтів. Президент Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини Фред Бергмвнн завжди відкритий для допомоги в найскладніших клінічних випадках пацієнтів Європейського Стоматологічного Центру.

Наступна зустріч з пацієнтами 3 листопада 2018 року. Запис на консультацію до Президента Асоціації Оральних Імплантологів Німеччини DGOI Фреду Бергманн по телефону 0442214690.

Ми раді вам допомогти.