"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїЄвропейський Стоматологічний Центр став номінантом Премії 'Arch of Europe for quality and technology in Gold category'

Європейський Стоматологічний Центр став номінантом Премії 'Arch of Europe for quality and technology in Gold category'

17-18 березня в конференц-залі Inter Continental Convention Hall відбулася Міжнародна конвенція та церемонія нагородження Міжнародної арки Європи (IAE). Европейскій Стоматологічний Центр Київ став номінантом Премії Arch of Europe for quality and technology in Gold category. Кампанію представив головний лікар Європейського Стоматологічного Центру кандидат медичних наук, міжнародний еесперт в області імплантології Німецької асоціації оральних імплантологів DGOI Климентьєв Вадим Георгійович.
Цей захід є частиною Програми визнання якості та лідерства BID, спільної роботи між BID і BID Group One разом з Технічним університетом Мадрида і Imarpress, метою якого є надання дуже специфічного набору маркетингових і технічних точок на управлінському рівні, для сприяння зусиллям щодо поліпшення якості, підвищення продуктивності і підвищенню прибутковості.
 
У церемонії нагородження взяли участь компанії та організації з 5 континентів світу, відібраних за їх досягнення в області якості і переваги. Її очолював Хосе Е. Прієто, президент і головний виконавчий директор, а також видатна особистість ділового світу і дипломатичного корпусу.
Г-н Прієто заявив, що «одержувачі нагороди - це знаки прихильності лідерства, технологій і інноваціям.Образцовие діячі для інших компаній в своїх областях».
 
Imarpress, об'єднав відмічені нагородами компанії і організації з усього світу, які отримали нагороду BID Quality Award протягом багатьох років, в знак визнання їх високим стандартам якості. Отримавши символ якості, вони приєднуються до історичної групі престижних переможців BID, які прихильні принципам моделі якості BID QC100 Total Quality Management, представленої в 179 країнах, створюючи основу форми для впровадження інтегральних процесів якості за допомогою технологій і процедур цієї моделі.

Европейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центр