"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Події7-8 грудня 2017 року головний лікар Європейського стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі 10 міжнародного конгресу, Digital dental academy, який відбувся в Австрії в Кітсбюле.

7-8 грудня 2017 року головний лікар Європейського стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі 10 міжнародного конгресу, Digital dental academy, який відбувся в Австрії в Кітсбюле.

7-8 грудня 2017 року головний лікар Європейського стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі 10 міжнародного конгресу, Digital dental academy, який відбувся в Австрії в Кітсбюле. На Конгресі були представлені найсучасніші методики дигитальной стоматології. Були представлені доповіді провідних німецьких і австрійських професорів. Зроблено обмін досвідом між Німецької та Австрійської школою цифровий дігітальеной стоматологією. Ми тепер будемо впроваджувати в повсякденну практику отримані знання Німецькій і Австрійській шкіл.

Европейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центр