"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїЄвропейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.

Європейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.

4.11.2017 Європейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.
Під час свого чергового візиту в рамках програми «Клініка партнер» Фред Бергман, директор німецькій клініці Вергайм «Implant +», проконсультував кілька пацієнтів з особливо складними клінічними випадками. Дав рекомендації по їх подальшої курації, запропонував тактику лікування. Після чого з лікарями Європейського стоматологічного центру було проведено майстер-клас. Доктор Бергман розповів про ті цікаві клінічних випадках з якими він стикався в останні час в своїй практичній діяльності, поділився новими методами реабілітації стоматологічних хворих протезуванням на імплантатах. Відповів на питання, що цікавлять лікарів питання. Європейський стоматологічний центр і надалі буде впроваджувати передові німецькі технології в Україні, тим самим будемо покращувати надання стоматологічної допомоги в країні. Кожен пацієнт України може отримати доступну стоматологічну допомогу від провідних німецьких колег в наступному році потрапивши до них на прийом в Європейському стоматологічному центрі.
Також був запланований графік взаємних візитів на 2018 рік за програмою «Клініка партнер».
Европейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центрЕвропейский стоматологический центр