"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПодіїЛікарі Європейського стоматологічного центру взяли участь в Четвертому національному стоматологічному конгресі асоціації стоматологів України «Мультідісціпленарний підхід в діагностиці, лікуванні та профілактиці стоматологічних захворювань».

Лікарі Європейського стоматологічного центру взяли участь в Четвертому національному стоматологічному конгресі асоціації стоматологів України «Мультідісціпленарний підхід в діагностиці, лікуванні та профілактиці стоматологічних захворювань».

Проведений 20-21 жовтня 2017р. конгрес, що проходив в «Президент готелі» міста Києва був приурочений до 100-річчя формування наукової стоматологічної школи в Україні.
 
Конгрес викликав величезний інтерес, в тому числі симпозіум «Ефективні протоколи реабілітації стоматологічних хворих з використанням дентальної імплантації».
 
У відкритті симпозіуму взяли участь гості з Німеччини, віце-президент асоціації оральних імплантологів германии доктор Георг Баєр і лікар Європейського стоматологічного центру Денисом Шиленко.
 
У вступному слові доктор Георг Баєр підкреслив необхідність інтеграції України в європейське співтовариство, перехід на європейські стандарти надання медичної допомоги і зокрема в галузі стоматології.
 
Після чого доктор Баєр спільно з доктором Луїзою Крюгер провів двогодинний лекторіум на тему «Реабілітація пацієнтів зі складними анатомо-топографічними умовами з використанням малої кількості імплантів» в якому розповів про найбільш перспективному напрямку негайної реабілітації пацієнтів незнімними ортопедичними конструкціями на імплантатах.
 
Особливо цікаво що після короткого кофе-брейку головний лікар Європейського стоматологічного центру, єдиний в Україні експерт асоціації оральних імплантологів Німеччини Вадим Климентьєв прочитав доповідь про можливості негайної реабілітації пацієнтів незнімними ортопедичними конструкціями при складних анатомо-топографічних умовах в якому навів цілий ряд власних клінічних випадків, операції яких проводилися в Європейському стоматологічному центрі.
 
 Цей факт вказує на те, що тактика лікування хворих, і навіть напрямки клінічної думки повністю відповідає сучасному європейському підходу. Мала інвазивність, відхід від ризикованих операцій, швидкість реабілітації, висока увага до якості надання послуг повністю відповідає найвищим європейським стандартам.
 

У заключному слові доктор Баєр підкреслив високий рівень симпозіуму, його організації, якість і актуальність представлених доповідей та необхідність якнайшвидшої інтеграції України в європейське співтовариство. 

 Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра Европейского стоматологического центра