"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Події29 вересня 2017 року лікар стоматолог ортопед Європейського стоматологічного Центру Барський Максим Леонідович брав участь в стоматологічному конгресі в місті Чернігові.

29 вересня 2017 року лікар стоматолог ортопед Європейського стоматологічного Центру Барський Максим Леонідович брав участь в стоматологічному конгресі в місті Чернігові.

29 вересня 2017 року лікар стоматолог ортопед Європейського стоматологічного Центру Барський Максим Леонідович брав участь в стоматологічному конгресі в місті Чернігові. На конгресі був представив доповідь на тему: "Протезування на односкладних зубних імплантатах при повній вторинній адентії і атрофії альвеолярних відростків", заснований на досвіді роботи нашої клініки. Конгрес проводився на базі Чернігівської обласної клінічної лікарні. Конгрес в даному форматі викликав великий інтерес у фахівців і був дуже інформативним за змістом. Думаю, що подібні форуми дуже корисні для всіх їх учасників і стануть надалі невід'ємною частиною науково-практичному житті стоматологів України.