"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПослугиЛазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубівВ середні століття про благополуччя людини говорило наявність у нього жовтих і кривих зубів. Цей стан свідчив про статок і можливість добре харчуватися. На щастя, ми з вами живемо в сучасному світі й естетика, як і унікальна технологія відносно відбілювання зубів вже є у Києві.

Сьогодні атрибутом успішності є рівні білі зуби. Але що робити всім тим, чиї зуби від природи не занадто світлі? Розвиток технологій підказує найбільш ефективний метод - лазерне відбілювання зубів.

 


Посміхайтеся сміливо

Якщо ви шукаєте клініку, у якій висвітлення зубів здійснюється на основі новітніх досягнень і технологій, у тому числі, де це стосується й відбілювання зубів, то ласкаво просимо в «Європейський Стоматологічний Центр». Ми пропонуємо не тільки доступні ціни на послуги, але також найефективніші й безпечні методи.

Процедура відбілювання зубів лазером - це метод, рекомендований для швидкого досягнення результату, що зводить до мінімуму ушкодження емалі. Відсутність тривалого контакту зубної поверхні з агресивними речовинами повністю виключає поява чутливості зубів.

У нашій стоматології до лазерного відбілювання зубів застосовується зовсім інший підхід. На зубну емаль наноситься гель на основі перекису водню, і його дія прискорюється за рахунок спрямованого пучка лазерних променів. Відбілювання зубів відбувається за рахунок того, що під впливом лазера відбувається стрімкий процес перетворення активної речовини гелю. З перекису водню виділяється кисень, що при контакті з емаллю, змінює її кольори. Тривалість процедури залежить від того, на яку кількість тонів варто відбілити емаль зубів. Однак, у будь-якому разі, це набагато більш швидкий процес, ніж застосовувані раніше методи. Крім того, є така перевага, як відсутність дискомфорту.

Опис процедури

Якщо ви точно вирішили пройти процедуру відбілювання зубів за допомогою сучасних лазерних методик, то вам необхідно знати всі тонкощі цієї процедури. Отже, звернувшись до фахівців у нашу клініку, ви одержите деякі рекомендації для одержання високої ефективності лазерного відбілювання. Як правило, лікарі радять за один тиждень до процедури здійснити гігієнічне очищення ротової порожнини. Це необхідно для того, щоб одержати більш виражений ефект посвітління зубної емалі. Зробивши очищення, ви на сто відсотків будете готові до відбілювання.

Безпосередня процедура опромінення зуба допускає захист губ і слизистої рота пацієнта. Для цього рот, губи й язик покривають спеціальним матеріалом. Для захисту очей на вас надягнуть спеціальні окуляри, а на весь ряд зубів нанесуть гелеву емульсію, що складається з перекису водню в необхідній безпечній концентрації. Лазерний промінь, вступивши в реакцію з гелем, буде видаляти плями на вашій емалі. Кожен зуб буде оброблятися по два-три рази з певними перервами. У процесі відбілювання можуть виникати легкі поколювання, але вони практично не відчутні. Після проведеної процедури ваші зуби покриють фторовмісною маззю.

Чому нас вибирають

Ціна на відбілювання зубів у нашому центрі досить вигідна для широкого кола пацієнтів. Для тих людей, хто вже знайомий з цією процедурою, така перевага сама по собі стане вагомим приводом відвідати нашу клініку.

Якщо ж, ви вперше проводите відбілювання зубів і для вас важливо не те, наскільки варто відбілити зуби, а інформація про безболісність й ефективність - приведемо такі доводи на користь нашого центру:

  • Професійна команда стоматологів.
  • Використання сучасних технологій і не тільки при лікуванні зубів.
  • Робота на якісному устаткуванні.
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Також зверніть увагу, що лазерне відбілювання - це найбільш ефективний з відомих сьогодні способів одержати гарну сліпучу усмішку. Але активна речовина гелю для відбілювання впливає тільки на емаль вашого власного зуба. Фотополімерні пломби й протези відбілюванню не піддаються.

Вартість лазерного відбілювання зубів у стоматології "ЄСЦ" (Київ) - 2500 грн. Ця ціна вище вартості звичайного відбілювання зубів, але воно того коштує, тому що ви, насамперед, зберігаєте природну емаль зубів, а отже ваші рідні зубки прослужать більше часу, ніж ті, що проходять звичайну процедуру відбілювання.

Якщо ви хочете одержати індивідуальну консультацію, дзвоніть на приходьте в «Європейський стоматологічний центр». Ми завжди готові бути вам корисними, дзвоніть нам за телефонами в Києві: +38 (044) 221-46-90, 573-74-02.