"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПослугиЛазерна імплантація

Лазерна імплантація

Лазерна імплантація зубів

Імплантація зубів. Стоматологічні лазерні системи в зубній імплантації й пародонтології - гарантія здоров'я й краси зубів.

 

Візит до стоматолога вже давно перестав сприйматися як випробування на мужність. З появою нових прогресивних лазерних технологій стоматологія зробила істотний крок уперед. Європейський стоматологічний центр успішно застосовує в області хірургії, парадонтології й дентальної імплантації технологію напівпровідникових лазерних систем.

 

В 1995 році FDA затвердила використання лазера (Cta A1.As8/10нм) для хірургії м'яких тканин, а в 1998 році для дезінфекції (санації) парадонтальних кишень.

Діодний лазер, що використають у нашій стоматології, має термокомпресіонні характеристики. Це значить, що м'які тканини ясен розсікаються безкровно, оскільки в оброблюваній поверхні під впливом температури відбувається миттєве згортання. Крім того, робота з діодним лазером істотно спрощує й для пацієнта, і для лікаря такі стоматологічні процедури, як:

  • Корекція ясен під час підготовки до  імплантації зубного протезу.
  • Вживлення перевірених дентальних імплантатів з 50% знижкою.
  • Пластика вуздечки язика й губ лазером.
  • Косметична реконструкція слизистої оболонки ротової порожнини.


Лазерна імплантація зубів
 

Цей різновид стоматологічної допомоги здобуває усе більш широке поширення. Дантисти відзначають, що лазерна імплантація зубів дає можливість провести операцію по вживлянню дентальних зубних протезів практично безкровно, також вона дозволяє уникнути розповсюджених післяопераційних ускладнень і стимулює якнайшвидше відновлення в зоні де проводилася імплантація зубів.

Позитивний ефект застосування лазера оцінили також пацієнти «Європейського стоматологічного центру». Серед достоїнств цієї процедури вони відзначають:

 

  • Комфортні відчуття під час імплантації.
  • Швидке й менш хворобливе проведення операцій.
  • Більше короткий і легкий післяопераційний етап.

 

 

На користь лазерної імплантації зубів говорять і статистичні дослідження. Згідно із цими даними, для повного післяопераційного загоєння після використання лазера потрібно вдвічі менший проміжок часу.

Більше того, навіть після закінчення процедури по установці імплантату не виникає набряклості, що була неминучою при більш давніх методиках. А сама дентальна операція проходить досить швидко й без необхідності використовувати антибіотики.

Ціни на лазерну імплантацію в Європейському стоматологічному центрі повністю обґрунтовані і враховують інтереси пацієнтів клініки. Серед переліку послуг крім  установки дентальних імплантатів, ще й доступна корекція ясен перед установкою, а також інші необхідні процедури. Визначити, які з них необхідні вам, зможуть кваліфіковані стоматологи нашого стоматологічного центру під час персональної консультації.

Рішення «уздечної» проблеми


Пластика вуздечок - це різновид хірургічного втручання, що припускає косметичну реконструкцію слизистої оболонки порожнини рота з метою виправити короткі вуздечки, що зв'язують язик.

У більшості випадків пластика вуздечки язика виробляється в досить ранньому віці. Використання лазерних технологій дозволяє провести цю процедуру швидко, з мінімальними болючими відчуттями для язика й максимально скоротити час повного загоєння порожнини рота й вуздечки язика пацієнта.

Пластика вуздечки язика лазером - це найбільш безболісний для пацієнтів шлях корекції слизуватих оболонок порожнини рота. Щоб уточнити ціну на пластику вуздечки, звертайтеся за консультацією в Європейський стоматологічний центр.

Лікування гінгівіту й парадонтиту


Здоров'я зубів прямо залежить від здоров'я ясен. Підтримати їхню гігієну також допомагають сучасні лазерні технології. Діодний лазер дозволяє ефективно підготувати парадонтальні кишені. За допомогою цієї методики видалення м'яких тканин відбувається найбільш точно й безкровно, завдяки чому лікар легко коректує розміри й глибину розрізів на яснах. Більше того, лазером можна зробити протизапальний вплив. А в деяких випадках рентгенівські знімки підтверджують навіть відновлення ушкодженої кісткової тканини пацієнтів.

Лазерна імплантація зубів у Києві


Про переваги лазерної імплантації зубів і корекції слизуватої оболонки рота багато говорять. Переконатися в безпеці й ефективності таких процедур ви можете, відвідавши Європейський стоматологічний центр. У нас ви зможете пройти безкоштовну консультацію компетентного лікаря стоматолога. Також, сподіваємося, що вас порадують  доступні ціни на лазерну імплантацію й пластику вуздечок.

Стоматологія «ЄСЦ» (Київ) чекає на вас!