"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Дентальні імплантати ROOTT компанії TRATE AG

Дентальні імплантати ROOTT компанії TRATE AG

Незважаючи на той факт, що методика відновлення зубного ряду за допомогою імплантації здобуває все більшу популярність, багато пацієнтів з обережністю дивляться на цей варіант рішення своїх проблем. Цей факт не викликає подиву, оскільки, усі приймають рішення, завдяки сформованому стереотипу про те, що імплантація - це боляче, довго й дорого. Ми спробуємо розглянути прогресивні методики імплантації й розвіяти сформований стереотип.

Із всіх можливих методів імплантації можна виділити два найбільш популярних: класична імплантація й прогресивна базальна імплантація.

Класична імплантація

Незважаючи на появу нових технологій, класична імплантація не губить своєї популярності й варто розглянути всі аспекти цієї процедури.

1.       Підготовчий період.

Цей етап полягає в плануванні майбутньої операції за допомогою додаткових досліджень, а також вибору імплантатів для установки. Цей етап може тривати від 7 днів до 1-го місяця.

2.       Нарощування кісткової тканини.

Одним з основних вимог класичної імплантації є достатній обсяг кісткової тканини. Якщо ж у пацієнта є атрофія кісткової тканини, для встановлення класичного імплантату потрібне проведення додаткової операції по нарощуванню кістки. Період загоєння після такого оперативного втручання становить від 3-х до 6-и місяців..

3.       Установка імплантатів.

Хірург відшаровує шматок ясен і формує ложі для імплантату. Далі, занурює дентальний імплантат у кістку й зашиває ясна. Для повного приживлення імплантату в таких умовах потрібно близько півроку.

4.      Протезування.

Після установки абатмента, знімається відбиток по якому в технічній лабораторії будуть виготовляти коронкові частини конструкції.

Недоліки класичної методики очевидні. Від моменту установки імплантату до кінцевого результату проходить дуже багато часу. Так само, варто зауважити, що додаткова операція по нарощуванню кісткової тканини не тільки тривала, але й досить хвороблива.

Базальні імплантати

При розробці методики імплантації з негайним навантаженням були враховані всі помилки й недоліки класичної методики. Завдяки цьому, строки лікування, ризик відторгнення імплантатів, а найголовніше - травматичність самої операції, були зведені до мінімуму.

Дуже важливою особливістю цієї методики є те, що її проведення можливо при мінімальному рівні кісткової тканини. Часто пацієнти після втрати зуба, затягують із рішенням цієї проблеми й у результаті кістка в цій області атрофується. Так само, з аналогічною проблемою зіштовхуються люди літнього віку. Базальна імплантація є простим й ефективним виходом у таких ситуаціях.

Розглянемо докладніше переваги цієї методики.

1.       Практично в 90% випадків немає необхідності в додатковій операції по нарощуванню кісткової тканини. Завдяки спеціальним елементам кріплення, дентальний імплантат установлюється в мінімальний обсяг кістки й уже за кілька днів покривається тимчасовою коронкою.

2.      Імплантат можна встановити відразу після видалення природного зуба.

3.       Уже за кілька днів ви одержуєте штучні коронки, які повністю придатні до використання.

4.       Дентальні імплантати складаються з якісного титанового сплаву. Це забезпечує довгий термін служби цієї конструкції.

5.       До операцій такої складності допускаються тільки фахівці високого рівня, які підтвердили свою кваліфікацію у Швейцарії на базі компанії TRATE AG.

Ніяких довгих місяців і хворобливих процедур! Усього 3-4 дні - і пацієнти повертаються до свого звичного способу життя. Нові технології дійсно творять чудеса.

Система ROOTT

Імплантація ROOTT (root - англійською означає «корінь») - це установка титанових імплантатів на місці відсутніх зубів з подальшою фіксацією на них незнімних зубних протезів.

Система імплантаційна стоматологічна ROOTT є першою системою, розробленою на основі піввікового колективного досвіду відновлення жувальної й естетичної функції. Вона включає три принципово різних типи імплантатів, призначених для вирішення конкретних клінічних ситуацій:

Коренеподібні імплантати

Коренеподібні імплантати ROOTFORM дозволяють відновити відсутність будь-якої кількості зубів за умови достатнього обсягу кістки. ROOTFORM встановлюються в 2 етапи: спершу встановлюється внутрішньокісткова частина імплантату, для досягнення стабільності якої потрібно 4-6 місяців, потім встановлюється абатмент, на якому фіксується постійний протез.

ROOTFORM є оптимальним рішенням за необхідності одиночних реставрацій й ідеально підходить для установки у фронтальному відділі щелепи та у зоні посмішки, оскільки дозволяє максимально точно відтворити естетику видимої частини зуба та ясен.

 

Компресійні імплантати

Компресійні імплантати COMPRESSIVE встановлюються без розрізу ясен і дозволяють фіксувати постійний протез уже на 3 день після проведення операції. Компресійні імплантати рекомендовано використовувати для множинних реставрацій.

Можливість установки незнімної ортопедичної конструкції в найкоротший термін дозволяє уникнути дискомфорту, пов'язаного з порушенням жувальної функції на час інтеграції імплантату, а менш травматична процедура встановлення значно полегшує післяопераційний період навіть при встановленні великої кількості імплантатів.

Базальні імплантати

Базальні імплантати BASAL - оптимальне рішення при множинній відсутності зубів, у випадку значної атрофії щелепної кістки та необхідності видалення зубів. Базальні імплантати виключають процедури з нарощування кісткової тканини при недостатньому її об’ємі.

Маючи гладку поверхню, імплантати BASAL можуть безпечно встановлюватись пацієнтам, що курять або мають захворювання пародонта, а також безпосередньо після видалення зуба. Базальні імплантати дозволяють фіксацію (ортопедичної конструкції вже на третій день після установки, тим самим повністю забезпечуючи відновлення жувальної функції в найкоротший термін.

 

 

Відновлення зубного ряду за тиждень: реальність або міф?

Імплантація- це оперативне втручання, що дотепер змушує насторожуватися людей з дефектами зубного ряду, навіть не дивлячись на вдосконалені методики встановлення імплантатів, а також значні успіхи фахівців у цій області. На сьогоднішній день, пацієнти до кінця не зрозуміють принцип роботи класичної імплантації, не говорячи вже про сучасні методики встановлення титанових імплантатів методом негайного навантаження. Ця нова методика дозволяє відновити дефекти зубних рядів усього за кілька днів.

Наскільки це правдоподібно, та чи нічого не приховують лікарі?

Передусім, необхідно зрозуміти, що конкретно відбувається в тих випадках, коли людина втрачає зуб з природних причинах або ж його видаляють. Людський організм влаштований таким чином, що в ньому все взаємозалежно, саме тому, коронка зуба - це тільки вершина айсберга складної системи взаємодії між зубом і кістковою тканиною. Корінь зуба призначений для надійної фіксації коронкової частини при жуванні, а також для розподілу жувального навантаження. За рахунок жувального навантаження забезпечується процес кровообігу, а клітини кістки насичуються поживними речовинами. Якщо зуб відсутній з тих чи інших причин, то процес насичення зупиняється й кісткова тканина атрофується.

Класична імплантація зубів.

Класична імплантація- це процедура з встановлення в кістку титанового замінника кореня природного зуба. Цей процес полягає у відшаровуванні шматка ясен, підготовки ложа для імплантату й впровадженні імплантату в кістку. Далі, шматок ушивається й починається процес остеоінтеграції. Для того, щоб класичний імплантат прижився в кістці, необхідний час. Як правило, на це потрібно до 6 місяців. Варто зауважити, що для класичної методики імплантації необхідно, щоб кістка була в гарному стані. У випадку атрофії кісткової тканини, перед проведенням класичної імплантації, необхідно використати додаткову операцію для нарощування кісткової тканини. Період відновлення кістки після такої операції може тривати 6-8 місяців. У підсумку, виходить, що при сприятливому стані кісткової тканини, результат від проведення класичної імплантації можна одержати через півтори роки. Під час атрофії кісткової тканини необхідно провести додаткову операцію, результат буде тільки через рік.

Імплантація ROOTT із застосуванням базальних імплантатів з моментальним навантаженням

Імплантація зубів за методом негайного навантаження діє інакше.

- імплантат можна встановити в лунку вилученого зуба або трансгінгівально(прокол і встановлення імплантату через ясна без розрізу);

- імплантат приживається за рахунок власного тиску на навколишню кісткову тканину;

- імплантат відразу встановлюється з абатментом, тому його можна накривати тимчасовими коронками вже за кілька днів.

- литий імплантат з абатментом виключає ризик «викручування» окремих частин конструкції;

- не потрібне нарощування кісткової тканини. Для проведення негайної імплантації досить 4-5 мм кістки.

Загальний строк лікування становить один тиждень.

Дуже часто в пацієнтів виникає багато питань: за рахунок чого можна обійтися без нарощування кісткової тканини та чи не вплине це на результат?

1.       В 90% випадків обсягу кістки досить для проведення імплантації. Природний зуб, так само, як і класичний імплантат можуть розташовуватися в губчатій кістці.  Вона піддається атрофії в перші місяці після видалення. Імплантати за методикою негайного навантаження, так само стосуються цієї частини кістки, але фіксуються набагато глибше.  Вони встановлюються в базальну кістку, що є фундаментом всієї структури. Так само, вони можуть зачіпати бікортикальну пластину, що ніколи не піддається атрофії.

2.       Швидке відновлення після операції. Імплантати по методу негайного навантаження встановлюються трансгінгівально(через ясна без розрізів) або в лунку вилученого зуба. Для встановлення класичного імплантату необхідно відшарувати шматок ясен і сформувати ложе під імплантат.

3.       Моментальне протезування в негайній імплантації можливе не тільки через спеціальну литу конструкцію. Завдяки встановленим тимчасовим коронкам правильний розподіл жувального навантаження поліпшує процес приживлення імплантатів. Як тільки вони остеоінтегруються, тимчасові конструкції міняють на постійні.

В імплантації ROOTT завжди робиться ставка на пацієнта. У результаті, людина одержує ідеальну посмішку за менші гроші та без зайвого болю.