"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Консультанти

Консультанти

4 листопада 2017 року - Президент Асоціації Імплантологів Німеччини Фред Бергманн проведе консультації пацієнтів в Європейському Стоматологічному Центрі. Запис по телефону у Києві: +38044-221-46-90.

Закордонні консультанти стоматології ЄСЦ:

Фред Бергманн - консультант стоматології ЄСЦBergmann Доктор Фред Бергманн, Implant Plus.
1980-1986 Ступінь в області стоматології й медицини в Майні.
1986-1986 Державна експертиза.
1987-1990 Підвищення кваліфікації в Університеті Майна.

Спеціалізація в області імплантології та пародонтології, сертифікована німецькою асоціацією оральної імплантології (DGOI), Німецька спілка імплантології (DGI), державна стоматологічна асоціація в Гессені і Європейській асоціації стоматологічних імплантологів (BDIZ EDI). Повна 3-річна підготовка кваліфікації в Гессені й Франкфуртському університеті в спеціальній області щелепно-лицьової хірургії. Викладач післядипломного навчання в області імплантології й імплантат протезування по програмі Німецького суспільства з оральної імплантології (DGOI).

Запрошений професор в університеті в Сеулі в Департамент з Ортодонтичної хірургії й дентальної імплантації. Запрошений професор в університеті в Преторії в Департамент з пародонтології й щелепно-лицьової хірургії. Член правління Німецької спілки оральної імплантології (DGOI). Членство в численних наукових асоціаціях, наприклад, DGOI, DGI, Німецька спілка з пародонтології, Європейська асоціація стоматологічних імплантологів. Входить до складу консультативної ради відомих журналів, наприклад, косметичної стоматології, імплантології й т.д. Починаючи з 1987 року Лектор на міжнародних наукових курсах з тем імплантології й пародонтології, керування м'якими тканинами. Безліч наукових публікацій німецькою та англійською мовами. З 2009 року Віце-президент німецької асоціації оральної імплантології (DGOI)

Запис на консультацію у Європейському Стоматологічному Центрі за телефонами: (044) 221-46-90.