"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

ПослугиКомп'ютерна анестезія The Wand

Комп'ютерна анестезія The Wand

Комп'ютерна анестезія Київ Зараз ін'єкції стали практично безболісні!

Комп'ютерна анестезія The Wand – являє собою просту й зручну альтернативу традиційному місцевому знеболюванню й має багато переваг перед звичайним шприцом. Контроль подачі анестетика за допомогою комп'ютера, а не пальця лікаря забезпечує максимальну точність і комфорт пацієнта при проведенні анестезії.

Цей пристрій є єдиною у світі контрольованою комп'ютером системою для проведення різного виду місцевої анестезії, що застосовує технологію динамічного виміру тиску введення анестетика DPS (Dynamic Pressure Sensing Technology), і дає можливість лікареві легко й точно визначити особливості тканини при певному розміщенні голки й базується, на вимірі опори тканини, що відбувається в потрібний момент (тканинна біосумісність внутрішній тканинний тиск) і є важливим і вирішальним аспектом під час проведення анестезії й дає можливість раціонального використання анестетика. Вимір тиску в тканинах з різною щільністю відноситься до фізичних сумісностей різних тканин під час проведення анестезії. Має функцію аспірації.

Це революційна технологія розроблена фірмою Milestone Scientific, що дає можливість стоматологам використовувати успішне місцеве знеболювання одного зуба (інтралігаментарна анестезія) або будь-якої іншої анестезії.

Система складається із двох компонентів – електронного блоку з мікропроцесором Wand і стерильного одноразового венфлона з голкою. Ергономічний наконечник схожий за формою на кулькову ручку дозволяє лікареві провести делікатне проникнення в слизову оболонку, а також прецензійно направити голку. Це дає можливість одержати точне розміщення устя голки, безболісне проникнення голки в тканини, введення анестетика й проведення ефективного знеболювання. Психологічна користь від використання венфлону The Wand полягає в тому, що наконечник сам по собі не нагадує шприц і не є настільки «страшним» для пацієнта. Якщо тривогу й страх пацієнта вдається зменшити, тоді збільшитися його впевненість і весь процес буде позитивно сприйнятий, як пацієнтом так і лікарем.

З погляду зниження тиску в порівнянні із застосуванням шприців виходять гарні результати знеболювання без ризику ушкодження системи зв'язок і кровоносних судин через великий тиск.

Оптимальний тиск у приладі The Wand становить 165-265 psi (фунт на дюйм квадратний) у порівнянні зі шприцами типу Jet - 1200 psi. При використанні шприців з таким тиском виникає ефект розриву кровоносних судин.

При введенні голки в м'які тканини стандартний зріз устя голки утворює відхилення від зворотного напрямку. Це відбувається відповідно до законів фізики. Вище наведені аргументи ґрунтуються на новітніх наукових дослідженнях. Наукові дослідження довели, що голка (0,4 мм.* 30 мм) у самій тканині виходить із потрібного напрямку на 5 мм. У такому випадку важко говорити про точність проведеної ін'єкції (нижній ольвіолярний нерв). Як наслідок отримано знеболювання обхідних ділянок і, наприклад, під'язичного нерва, тоді, як пульпу потрібного нам зуба не вдається знеболити. У приладі The Wand використана специфічна будова наконечника (форма кулькової ручки) для того, щоб, проводячи поворот голки під час її введення, забезпечити правильний процес її відхилення від напрямку стосовно цільового пункту.

Під час використання знеболювання (наприклад інтралігаментарна анестезія) користувач може ввести голку в кілька різних місць із метою визначення голки (наприклад періодонтальне зв'язування), цю інформацію дає система DPS (працює, як «інформатор», де в цей момент перебуває голка).

Цей метод «пошуку» робить технологію DPS особливо важливим оскільки подає інформацію про критичний стан у певний момент часу. Використання будь-якого іншого методу й приладу при проведенні анестезії не дає такої точної й украй важливої інформації про неправильне розміщення голки в тканині.

Для проведення анестезії приладом Wand Plus використовуються стандартні капсули с анестетитком, голки й венфлоны, виготовлені фірмою Mile Stone Scientific або рекомендованими нею виробниками.

Система Wand схвалена й затверджена Американською Стоматологічною Асоціацією, як прилад для безпечної й ефективної подачі анестетика в умовах використання її кваліфікованим персоналом.