"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Про нас

Про нас

Наша стоматологічна клініка в Києві - це колектив досвідчених фахівців, які використають комплексний індивідуальний підхід до профілактики й лікування зубів пацієнта, а також вирішують завдання стоматології будь-якої складності, використовуючи перевірену методику й багаторічний досвід роботи. Співробітники нашого центру регулярно підвищують кваліфікацію за кордоном, зокрема обмінюються досвідом у таких країнах, як Швейцарія, Іспанія, Німеччина.

Стоматологія «ЄСЦ» спеціалізується на імплантації зубів, та має ліцензію на всі види стоматологічних імплантатів, що підтверджує використання якісних матеріалів у наданих послугах.


Якість, підтверджена досвідом

Лазерна імплантація зубівЛазерна імплантація зубів у сучасному світі стоматології - це наука, що займається вирішенням проблем ротової та щелепно-лицьової частин. Завдяки розвитку цієї сфери ми можемо запропонувати вам найкраще у вирішенні поставлених завдань.

Зараз серед популярних стоматологічних послуг все більшим попитом користується імплантація зубів у Києві в силу своєї надійності та прогресивності. Якщо знімний або мостовидний протез, зносившись, надалі можуть підвести, то імплантати будуть служити вірою й правдою довгі роки. Здійснивши діагностику, наш стоматолог проаналізує результати та розповість про заходи лікування, необхідні у вашому конкретному випадку.

Технологія безкровної лазерної хірургії дозволяє мінімізувати кровотечі й максимально убезпечити пацієнта в процесі операцій. Процедура відбілювання зубів, яку в минулому стоматолог повинен був проводити в кілька етапів, зараз значно прискорилася через застосування лазерних інструментів. Якщо хірургічна стоматологія має на увазі застосування енергії лазера в коректувальних цілях, то під час відбілювання пучок світла служить каталізатором хімічної реакції, який по суті своєї і є відбілюванням зубів за допомогою гелю. Безкровна імплантація, якісне відбілювання, зменшення періоду реабілітації й багато чого іншого - всі ці стоматологічні послуги із застосуванням лазера проходять із більшим комфортом для пацієнта.

Сучасне обладнання - основа ефективного лікування

Стоматологія «ЄСЦ» може похвалитись новітнім устаткуванням, що відмінно зарекомендувало себе та показує прекрасні результати. Наш стоматологічний центр у Києві реалізує послуги європейського рівня, надаючи гарантії та забезпечуючи максимальний комфорт для пацієнтів. Стоматолог врахує ваші побажання та знайде об'єктивне рішення, що буде клінічно бездоганним та зручним. Головним критерієм діяльності стоматологічної клініки є комфорт замовника та підсумковий результат, що не може бути негативним. Наша стоматологія в Києві має на своїй базі кафедру Національної Медичної Академії Післядипломної Освіти, що є прямим підтвердження рівня послуг, що надаються ЄСЦ.

Сьогодні не так важко знайти стоматологію, набагато складніше відшукати дійсно гарного лікаря, професіонала, який, надаючи стоматологічні послуги, використовував би у своїй роботі сучасні досягнення медицини та нове обладнання. Всі ці умови в повному обсязі пропонує стоматологічна клініка в Києві: «ЄСЦ» або «Європейський Стоматологічний Центр».

Повний комплекс послуг

Клініка «ЄСЦ» представляє стоматологію широкого спектру. У нас можна пройти повний комплекс процедур діагностики та лікування зубів на найсучаснішому рівні.

Досвідчені стоматологи Києва Таким чином, маючи всі сучасні технології, стоматологічна клініка «ЄСЦ» (Київ) надасть всі необхідні послуги, як у терапевтичній стоматології для кожного члена родини, так і індивідуально, наприклад, якщо необхідно вставити зуб. Безкоштовна діагностика і якісне лікування зубів здійснюється із застосуванням найбільш просунутого обладнання та прогресивних досягнень у цій області. Це значить, що стоматологічні послуги надаються з максимальним комфортом для всіх пацієнтів, а на результат у лікуванні, імплантаціі і протезуванні зубів поширюється гарантія. Ви зможете переконатись, що будь-яка послуга в нашому центрі цілком відповідає стандартам прогресивних країн Європи. Кожний зі співробітників клініки працює над поліпшенням якості сервісу своїх послуг. Зокрема, всі лікарі - це медики високої кваліфікації, які постійно проходять навчання за новітніми методиками в галузі стоматології, зокрема, це відбілювання зубів, імплантація, протезування зуба або лікування. Завдяки постійній роботі з підвищення рівня якості послуг Європейський Стоматологічний Центр успішно пройшов міжнародну експертизу оцінки якості.

 

Сучасні лазерні технології

Сучасна стоматологія в Києві В «ЄСЦ» застосовується німецький напівпровідниковий лазер, що також називають діодним. Його особливості цілком відповідають необхідним стандартам для стоматологічної хірургії. Застосування в нашій клініці діодного лазера забезпечує гарні післяопераційні результати, дозволяє уникнути появи фляків й ускладнень, стимулює імунну систему людини. Працюючи в безперервному імпульсному режимі, лазер одночасно ріже та стерилізує м'які тканини, зменшує дискомфортні відчуття під час медичних маніпуляцій, підвищує чутливість тканин до антибіотиків. Далеко не всі клініки Києва та всієї України, мають такі просунуті технології.

 

 


Гнучка цінова політика

Індивідуальна програма лояльності для кожного пацієнта - це ще одна конкурентна перевага в роботі нашої стоматології. У нас діє накопичувальна система знижок, що дозволяє одержати послуги стоматологічного лікування й профілактики дентальних захворювань за прийнятними для пацієнтів цінами. Первинна діагностика й консультації щодо ваших зубів у нас безкоштовні, тому пропонуємо вам відвідати нашу клініку, щоб перевірити свої зуби та особисто переконатися, що Європейський Стоматологічний Центр - це краща стоматологія в Києві. Зв'яжіться з нами за телефонами, зазначеними на сайті і ми в найкоротший термін допоможемо вам стати власниками здорової та сяючої усмішки.

Діяльність, що проводить наша стоматологія, спрямована на надання допомоги людям. Пацієнти, що пройшли успішний курс лікування зубів в підсумку одержують чудові результати: позбавлення від комплексів, поліпшення якості життя й комфорту під час спілкування, прийому їжі.

Наша стоматологічна клініка розташована в Києві, має сертифікати міжнародної експертизи оцінки якості та нагороди за високий рівень професіоналізму співробітників.

Стоматологія розташована за адресою: Київ, вул. Княжий Затон, 4 (метро Позняки).