"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Лікування та видалення зубів

Вас усе ще лякає візит до стоматолога? Після відвідування «Європейського стоматологічного центру» (Київ) ви зрозумієте, що ці страхи були зовсім даремними. Якісне лікування або видалення - це той принцип, за яким працюють всі лікарі нашої клініки без винятку.

Лікувати зуби бувають змушені як діти, так і дорослі. І якщо перших до стоматолога ведуть батьки, то другі нерідко відтягають уже запланований візит до останнього. Причиною тому служать накопичені роками спогади про бормашину або якесь хворобливе видалення. Однак у терапевтичній стоматології «ЄСЦ» працюють на всіх стадіях лікування на основі сучасних лазерних технологій і з використанням високоестетичних фотополімерних матеріалів. Якщо під час першого візиту до стоматолога, ви приведете свою дитину на лікування саме в нашу клініку, то страх у неї просто не сформується, а видалення будь-якого фрагмента зубного ряду здасться миттю.

Переваги лазерних технологій

Лікування зубів без болю в нашому центрі стоматології в Києві відбувається із застосуванням сучасного устаткування й технологій. Ми використаємо діодний лазер німецького виробництва, що дало можливість залишити бормашини в минулому. Лазерна установка працює на основі світлових пучків з різною довжиною хвилі. Це відкриває широкі можливості для стоматології без травматичного втручання, що робить лікування або видалення зуба ефективним.

Лікування з використанням лазера дає такі переваги:

 • Зведена практично до нуля можливість випадкового травмування ротової порожнини.
 • Пацієнт не відчуває болю під час підготовки ушкодженої ділянки зуба до пломбування.
 • Процедура лікування повністю стерильна.
 • Після впливу лазером ушкоджені тканини гояться набагато швидше, ніж в інших випадках.

Також слід зазначити, що лазерні технології нтехнології знайшли широке застосування в хірургії ясен. Вони дозволяють проводити безкровні операції й процедури видалення, після яких немає необхідності накладати шви, а значить - не залишаються фляки. Крім того, лікування й видалення зубів за цією методикою набагато менш травматичне для пацієнтів, естетичність результату також стає істотно вищою.

Естетика фотополімерів

Другим фактором успішності в роботі терапевтичних стоматологій стало використання фотополімерних протезів. Видалення зуба перестало бути естетичною проблемою, оскільки фотополімери дозволяють зробити результат протезування практично непомітним з боку.

Залежно від конкретного випадку після видалення, стоматологи нашого центру запропонують вам виготовлення фотополімерних елементів під час разового візиту або ж їхнє виробництво в лабораторії. У сполученні з лазерними технологіями це не тільки дозволить провести лікування, але й заощадить час пацієнтів. Цей метод також позбавить від можливих ускладнень після процедури видалення зубів.

Ви усе ще вирішуєте, де полікувати зуби? Тоді зверніть увагу на те, що наш центр перебуває в Києві й пропонує найбільш вигідні ціни на лікування зубів без болю. У нас вас чекають якість, індивідуальний підхід і відсутність хворобливих відчуттів під час лікування.

Реставрація за допомогою оксиду цирконію

Видалення й протезування зубів удосконалилося з появою в стоматолога інноваційного матеріалу - оксиду цирконію. Завдяки особливостям матеріалу й тому, що він стабілізований оксидом натрію, зубні протези виходять гранично міцними й природно виглядають. Вони мають білі кольори й пропускають світло, що робить кожен зуб у них зовні схожим на натуральний.

Цільнокерамічна реставрація після видалення зуба з оксиду цирконію (з використанням системи Cercon) може бути показана якщо буде потреба виготовлення:

 • одиничних коронок;
 • мостів з 3 ланок;
 • мостів з 4 ланок;
 • мостів максимально можливої довжини (38 мм в області жувальних зубів).

При цьому важливо пам'ятати, що бажано уникати розширення каркасів через складність полірування оксиду цирконію усередині ротової порожнини і його більше високого рівня абразивності в порівнянні з іншими кераміками, застосовуваними в терапевтичній стоматології. Завдяки тому, що каркасний матеріал характеризується високою міцністю, після видалення реставрацію зубів з Cercon можна здійснювати як після виготовлення каркаса (спечений матеріал), так і після лицювальних стоматологічних робіт.

У результаті з'являється можливість значно спростити процес роботи терапевтичної стоматології в порівнянні із цільнокерамічною реставрацією зубів (фіксація за допомогою адгезії) і одержати вагомі переваги:

 • примірювання й контроль оклюзії;
 • временное цементирование;
 • обычное цементирование.

 

 

Чому варто звернутися саме до нас?

Послуги спеціалізованих лабораторій, де виготовляються зубні нейлонові протези, користуються великим попитом серед великих стоматологічних центрів, муніципальних і приватних клінік, власників стоматологічних кабінетів.

Крім того, крім успішного лікування зубного ряду наших пацієнтів, ми змогли налагодити роботу навіть із більшими стоматологічними центрами, що мають власні лабораторії. Секрет успіху будь-якої стоматології - в освоєнні технології литих термопластів.

Також терапевтична стоматологія «ЄСЦ» практикує успішне дистанційне співробітництво з установами, які мають досвід по видаленню й протезуванню зубів за межами Києва. При цьому моделі від стоматологів і вже готові протези відправляються за потрібною адресою за допомогою послуг, надаваних експрес-поштою.

Якщо хочете лікувати зуби або стоматолог після огляду, уже рекомендує видалити їх, то звертайтеся в нашу стоматологічну клініку в Києві. У нас ці процедури проходять із належною професійною увагою й безболісно для пацієнта. Для запису на прийом – дзвоніть за телефонами, зазначеними на сайті. У розділі Контакти можна подивитися на карті, де перебуває наша стоматологія (м. Київ) і як до неї проїхати. Сподіваємося, що наші ціни й рівень надаваних послуг, вас приємно здивують.

Видалення зуба мудрості, стоматологія в Києві
 
Цей контент доступний тільки на російській версії сайту
Хіміко-механічний метод лікування карієсу

Цей контент доступний тільки на російській версії сайту

Метод профілактичного розширення
 
Цей контент доступний тільки на російській версії сайту
АРТ методика препарування
 
Цей контент доступний тільки на російській версії сайту
Мінімально інвазивні методики лікування карієсу зубів
 
Цей контент доступний тільки на російській версії сайту