"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Імплантація зубів у Києві

 

 

У світі існує багато різновидів зубних імплантатів, які відрізняються за своєю формою і функціональності. В Україні зареєстровано понад 50 різних систем імплантатів. Основні кордінально відмінності зубних імплантатів - це імплантати, які складаються з однієї або з двох частин. Але, для того, щоб відновити функцію зуба дентальними імплантатами, необхідні певні клінічні умови в порожнині рота. А саме - необхідний достатній обсяг альвеолярного відростка верхньої або нижньої щелепи. Або певних ділянок.
 
У 70% випадків для того, щоб встановити зубні імплантати, анатомо-топографічні умови не відповідають параметрам проведення оперативного втручання за загальноприйнятими стандартами. Це пов'язано з тим, що за європейською статистикою, коли видаляється зуб, відбувається атрофія кісткової тканини. Тобто її спад на 40% втрата обсягу в перший рік після видалення. Тому, в Європі рекомендують після видалення зубів відразу заповнювати лунку або остеотропний матеріалом (матеріал для відновлення кісткової тканини) або встановлювати в лунку видаленого зуба дентальний імплантат.
 
Але тут існує інша проблема. Це проблема з інфекцією в лунці видаленого зуба, яка не дає можливості якісно інтегруваться і приживатися або остеопропному матеріалу, або зубного імплантату. В Європейському стоматологічному центрі ми вирішили цю проблему за рахунок використання дорогого устаткування. А саме, ми використовуємо ербієвий лазер для видалення інфекції в лунках видалених зубів. І для видалення інфікованих тканин.
 

Ми сміливо можемо встановлювати дентальні імплантати в лунки видалених зубів, а також ми можемо заповнювати лунки видалених зубів остеотропний матеріалом відразу після видалення. Ми не боїмося, що буде подальше поширення інфекції. Багаторічний досвід показує чудові негайні післяопераційні результати. І відстрочені довгострокових.
 
Що ж робити людині, якщо в зв'язку з певними причинами не зробили вчасно заповнення лунки видаленого зуба остеотропний матеріалом (аугментація) або не поставили відразу в лунку видаленого зуба імплантат? І у нього вже є атрофія кісткової тканини на 40% і більше? Як йому вчинити тоді? І яким чином йому відновлювати свою жувальну і естетичну функцію, якщо знімних протез носити він не хоче?
 
Існує багато методик відновлення кісткової тканини, спрямованої кісткової регінераціі. На сьогоднішній день в світі не існує однозначної думки з приводу планування хірургічного втручання з приводу реконструкції верхньої і нижньої щелепи. Існує величезна кількість мембран, кісткових замінників, методик по реконструкції альвеолярного гребеня, які все мають право на існування. Навіть з діаметрально протилежними концепціями.

Але, головним недоліком операції по реконтрукціі альвеолярного гребеня-є сама операція. Люди свідомо йдуть на операцію. У кожному оперативному втручанні завжди існує відсоток ускладнень - болі, гематоми, набряклість. Найголовнішим ускладненням оперативного втручання з реконструкції альвеолярного гребеня є "не приживлення" самого матеріалу. Він просто може розчинитися і перетворитися в сполучну тканину.

Чому так відбувається? Є дві причини 1. це інцекція, яка знаходиться в оточуючих тканинах 2. Не відбувається утворення кровоносних судин через встановлений кістковий імплантат. І він не "оживає". А залишається таким же мертвим. Або розсмоктується. Що ж робити?

В Європейському стоматологічному центрі ми пішли по методиці відновлення жувальної і естетичної функції  дентальними імплантантами "малоінвазійними методиками" із застосуванням ербіевого лазера без методик по відновленню кісткової тканини.

Як це виглядає? Багато вчених світу зрозуміли, що можна отримати швидке відновлення жувальної функції без додаткових хіругіческіх втручань. У кожної людини, навіть якщо і є атрофія кісткової тканини на 40% і більше, завжди залишається скелетна кістка. Тверда і дуже добре мінералізована. Виявляється, можна встановлювати дентальні імплантати саме туди.
 
Якщо є поруч анатомічні утворення, то за допомогою 3D планування можна їх обійти. Спеціалізацією Європейського стоматологічного центру якраз і є установка імплантатів без "нарощування" кісткової тканини. Ми встановлюємо імплантати в обхід анатомічним структурам в тверду мінералізовану кістку.

За рахунок цього отримуємо чудову первинну стабільність імплантату (більше 40 ньютон) і завдяки цьому ми можемо використовувати негайне навантаження.
 
Ми отримуємо такі речі:
 
1. Швидкий безболісний результат, за рахунок хірургії без розрізу. Скорочуються хірургічні втручання. Застосовується лазер.
2. Мінімальна кількість ускладнень.
3. Практично відсутність реконструктивних заходів по відновленню кісткової тканини.
4. Зменшується вартість лікування за рахунок непотрібних оперативних втручань по відновленню кістки.
 
В яких умовах ми це проводимо? Наша клініка обладнана за всіма європейськими стандартами для проведення таких операцій:
 
1. Ми маємо добре укомплектовану операційну і передопераційну. Тобто, людина може перебувати в клініці стільки, скільки йому потрібно під наглядом лікаря.


2. Ми маємо всі ренгенологічне обладнання, яке необхідно для планування оперативного втручання. У нас є власний 3D центр.


3. Також кваліфікація лікаря - "Міжнародного експерта в області імплантології" з 20ти річним досвідом роботи в цій сфері налаштована на отримання довгострокового позитивного результату.

Чекаємо Вас за адресою м.Київ, вул. Срібнокільська, 12, секція Б. тел. 380442214690, 380445737402, 380672493017, 380443740134.