"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Головна

Новини

4 листопада 2017

Європейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.

4.11.2017 Європейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.

Всі новини

Події

21 жовтня 2017

Лікарі Європейського стоматологічного центру взяли участь в Четвертому національному стоматологічному конгресі асоціації стоматологів України «Мультідісціпленарний підхід в діагностиці, лікуванні та профілактиці стоматологічних захворювань».

Проведений 20-21 жовтня 2017р. конгрес, що проходив в & laquo; Президент готелі & raquo; міста Києва був приурочений до 100-річчя формування наукової стоматологічної школи в Україні.

20 жовтня 2017

20 жовтня 2017 року перший президент асоціації оральних імплантологів Німеччини (DGOI) відвідав Європейський стоматологічний центр з офіційним візитом.

20 жовтня 2017 в рамках співпраці між Європейським стоматологічним центром і Асоціацією оральних імплантологів Німеччини (DGOI) Україну відвідав доктор Георг Баєр. Перший день візиту був присвячений виключно практичному напрямку його діяльності.

29 вересня 2017

29 вересня 2017 року лікар стоматолог ортопед Європейського стоматологічного Центру Барський Максим Леонідович брав участь в стоматологічному конгресі в місті Чернігові.

29 вересня 2017 року лікар стоматолог ортопед Європейського стоматологічного Центру Барський Максим Леонідович брав участь в стоматологічному конгресі в місті Чернігові.

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки