"Я урочисто клянусь присвятити своє життя служінню людству."

(Гіппократ III століття до н. Е., Клятва Гіппократа)

Головна

Новини

25 грудня 2017

Європейський Стоматологічний Центр отримав звання Лідер року 2017

25 грудня 2017 року Національна торгова палата України нагородила колектив Європейського Стоматологічного Центру. І привласнила звання, Лідер року 2017.

Всі новини

Події

7-8 грудня 2017

7-8 грудня 2017 року головний лікар Європейського стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі 10 міжнародного конгресу, Digital dental academy, який відбувся в Австрії в Кітсбюле.

7-8 грудня 2017 року головний лікар Європейського стоматологічного Центру Климентьєв Вадим Георгійович взяв участь в роботі 10 міжнародного конгресу, Digital dental academy, який відбувся в Австрії в Кітсбюле.

13-16 листопада 2017

Барський Максим Леонідович виступив з доповіддю на Всесвітньому Міжнародному Тихоокеанському Конгресі BIT's 4th Annual World Congress of Oral & Dental Medicine 2017

13-16.11.2017 Доктор Барський Максим Леонідович відвідав виступив з доповіддю на Всесвітньому Міжнародному Тихоокеанському Конгресі BIT's 4th Annual World Congress of Oral & Dental Medicine 2017 який проходив в Сінгапурі.

4 листопада 2017

Європейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.

4.11.2017 Європейський стоматологічний центр відвідав президент асоціації оральних імплантологів германии DGOI Фред Бергман.

Новини

Особливості проведення хірургічного етапу дентальної імплантації при складних анатомо-топографічних умовах нижньої щелепи

Часткова і повна втрата зубів є однією із найпоширеніших патологій зубо-щелепової системи, особливо у осіб похилого віку. Загальноприйнята на сьогодення методика заміщення дефектів зубних рядів із застосуванням традиційних методів протезування, а саме виготовлення часткових та повних знімних зубних протезів, не завжди задовольняє пацієнтів.

Застосування PRGF®-ENDORET® для прискорення регенерації кіски і м'яких тканин в постекстракційних альвеолах

Розробка методів лікування для прискорення регенерації м'яких тканин і альвеолярної кістки - життєво необхідна для відстрочених протоколів, на короткий, середній або тривалий термін, з метою скорочення часу очікування пацієнта і поліпшення якості регенерованої тканини.

Плазма, збагачена факторами росту людини в хірургічній стоматології

Людський організм при пошкодженні органів і систем виділяє білки або клітинні сигнали, які стимулюють процес регенерації і відновлення. Стоматологія ЕСЦ, використовує нову технологію, завдяки якій, з власної крові пацієнта виділяється плазма, збагачена факторами росту людини, що призводить до прискорення процесу загоєння ран в кілька разів.

Всі статті

Головна

Сторінка в стадії розробки